James Corden I

James Kimberly Corden

7,1
5 428 ocen gry aktorskiej
James Corden I
Corden dorastał w Hazlemere, w dzielnicy High Wycombe w Buckinghamshire. Jako młody chłopak studiował w teatrze dramatycznym na Jackie Palmer Stage School, po czym uczeszczał na Holmer Green Senior School w High Wycombe. Corden nie był bardzo ambitnym uczniem przez co nie uczył sie na Uniwersytecie.
Pierwsza rola Cordena był musical Martin Guerre. Wtedy takze byl gwiazdka w Brytyjskim serialu Fat Friends z Jamie Rymerem, oraz grał Gareth Jones w serialu Boyz Unlimited. Jego praca w telewizji zawierała role ucznia w Teaches i czesto tworzył goscinne przedstawienia w Little Britain. Cordena producje filmowe to m.in Mike Leigh's All or Nothing (2002).
Corden grał role w Timms na oryginalnej Londynskiej produkcji Alan Bennett's play The History Boys, na Broadway'u, Sydney, Wellington i Hong Kongu mozna bylo zobaczyc w wersji radiowej i filmowej. W drugiej serii komedii Gavin & Stacey dla BBC, Corden przedstawił jako samodzielny producent dla NBC Amerykanska wersje show. Corden Zwyciezył w Best Comedy Newcomer, a Gavin & Stacey wygralo Best British Television Comedy w 2007 British Comedy Awards
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 22 sierpnia 1978

miejsce urodzenia: High Wycombe, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 173 cm

Złota Malina
Zdobył Złota Malina, inną nagrodę oraz 9 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
żona Julia Carey (od 15.09.2012), 3 dzieci: Max McCartney Kimberley (ur. 22.03.2011), Carey (ur. 27.10.2014) i Charlotte (ur.12.12.2017)
W 2012 roku wystąpił w reklamie mobilnego systemu operacyjnego Windows Phone 8.
Ma dwie siostry - starszą o trzy lata Andreę i młodszą o cztery lata Ruth.
W 2012 roku wydał autobiografię zatytułowaną "May I Have Your Attention Please?".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Chyba najbardziej denerwujący ze wszystkich prowadzących talk show przynajmniej w krajach anglojęzycznych w ogóle,chce on jakby za wszelką cenę udowodnić,że jest takim ,,uroczym miśkiem" przed kamerami,chociaż w życiu prywatnym jest podobno potężnym dupkiem. A i zresztą każdy jego występ w filmie świadczy zwykle o...

Za carpool karaoke :)

Gdzie mogę obejrzeć The Late Late Show online?

Jego Francis Henshall w "Słudze dwóch panów" wystawionych w cyklu NT Live to majstersztyk.

zajefajnie zagrał w lesbian vampire killers.z nim ta komedia była nawet brechowna