Film

Begin Again

2013 1 godz. 44 min.
7,1 65 717
ocen społeczności
7,1 10 1 65717
29 155
chce zobaczyć
6,1 10
ocen krytyków
{"rate":6.1,"count":10}
Przygnębiony producent muzyczny rozpoczyna współpracę z młodą piosenkarką.
Zacznijmy od nowa
Zwiastun nr 1 (polski)
Zacznijmy od nowa
Zwiastun nr 2
Zacznijmy od nowa
Zwiastun nr 1
Zacznijmy od nowa - Zwiastun Nr 1 (polski) Zacznijmy od nowa - Zwiastun Nr 1 (polski)

Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga…

boxoffice
$16 170 632 w USA
$47 294 229 poza USA
dystrybucja
studio
Apatow Productions / Exclusive Media Group / Likely Story / Więcej...
inne tytuły
Can a Song Save Your Life? (tytuł festiwalowy) Kanada
Więcej...
Scarlett Johansson była obsadzona w głównej roli Gretty, jednak zrezygnowała z projektu. Angaż otrzymała Keira Knightley.
Film nakręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 29 czerwca do 6 sierpnia 2012 roku.
W przypadku "Once", irlandzkiej perły, którą statuetka Oscara przeistoczyła w oszlifowany - oficjalnie, bo przecież przez hollywoodzką Akademię - diament, kluczem do ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 93%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Scarlet - Kiera

  Unibet_78 ocenił(a) film na

  Jakie to szczęście, że zagrała Kiera. Wiem, to Scarlet uchodzi za tą sexowniejszą (za cholerę nie wiem dlaczego, wygląda jak chomik, ale to moja ocena, każdy ma prawo swojej). Kiera wniosła taką lekkość zwykłej dziewczyny, taka naturalna, lekka, i o to w tym filmie chodziło, Nie kupiłbym Scarlet jako ... więcej

 • Ciekawostka

  Poolaxoxo

  Dodajcie do ciekawostek, że w filmie zagrał syn Marka Ruffalo, był jednym z grupki dzieci, kiedy nagrywali piosenkę w zaułku NYC. To on targował się z postacią graną przez Marka o pieniądze i paczkę fajek w zamian za śpiewanie chórków.

 • Plakat

  szpieg_ola ocenił(a) film na

  Czemu reklamują to plakatem, który wyraźnie wskazuje na romans? Może chwilami jakieś iskry biędzy głównymi bohaterami leciały, ale nie o tym był ten film.

 • Ten koleś co spiewał ma głos jak.

  brzytew ocenił(a) film na

  Wokalista Maroon 5

 • Łapka do góry!

  elo_tu_justina ocenił(a) film na

  Nie gram i nie znam się na muzyce. Film zachwycił mnie prostotą i niebanalnym zakończeniem. Naprawdę świetny! Daleki od hollywoodzkich filmów o podobnych schematach, "happy endach", posiadających przesyt i nierealny wymarzony świat. Bo ile można żyć bajkami?

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.