James Marsters

James Wesley Marsters

7,0
1 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Marsters

Spike vs Edward

użytkownik usunięty

http://www.fanpop.com/spots/twilight-vs-buffy/forum/post/32647/title/spike-vs-ed ward

Jak widać wielu twierdzi, że Spike załatwiłby "świecącą dupę" Edwarda po jednym ciosie. Jak wy uważacie?

Hehe, no to je chyba oczywiste;)
Edzio miałby skopany zadek jak talala;)
Tylko musieliby "istnieć w świecie równoległym", gdzie każdy z nich miałby takie same szanse bo jakby nie było wampiry zmierzchowe są niewiarygodnie silne, a te "buffowe" tak jakby trochę mniej;)

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Mi się jednak wydaje, że Spike i tak dałby sobie radę;) Poza tym "Zmierzchowe" wampiry mają cały czas duszę. Chore to jest:-( Spajki raz dwa by wykończył Edzia gdyby ten chciał... poświecić przed Buffy:D

Młahaha, dokładnie;)
Musiał by jeszcze dodatkowo uważać, coby jej Spikey Belki nie podkradł, seseXD
Bloody ma taki urok, że wydaje mi się, żeby nie miał z tym jakiegoś specjalnego problemu...
No, co do dusz w 'Zmierzchu" to nawet mi włoski na łuku brwiowym opadają;)
Te wampiry wszystko muszą mieć na tacy - i być w ogóle naj, Bosz, czymu nie grzmisz..

WhiteDemon

Mnie wystarczy, że one się w słoneczku świecą.

użytkownik usunięty
Psia_Jucha

Spike też się świeci. Znaczy - płonie:P

Chociaż wiecie co?
Teraz tak se myślę, że ta Spikeowa wygrana wcale nie byłaby tak stuprocentowo pewna...
Istniała by możliwość, że Bloody na widok tej diamentowej poświaty z Edwardowej skórki padł by trupem ze śmiechu;)
I byłby klops - Edzio is winnerXD

WhiteDemon

Fakt. Ewentualnie E. mógłby, stojąc na słońcu, oślepić Spike'a swoją łuną, blaskiem, poświatą (czymkolwiek to jest), a wtedy Spike straciłby równowagę, wpadłby na jakąś nasłonecznioną powierzchnię i jak na prawdziwego wampira przystało - spłonąłby ;)

Psia_Jucha

No i po ptokachXD

Psia_Jucha

jeżeli chodzi o wampiry to niezła była ta du pa nikki Reed ze zmierzchu, ale najbardziej seksi jest rayne tylez że to wampirzyca z gry komputerowej:)

MilesQuaritch

Skąd wyleciał ten piernikXD

WhiteDemon

Za mną przybiegł:D

WhiteDemon

O ja jebie:D
Wejdź na tą stronkę co podałam w temacie i zejdz w komentarzach na dół, aż do rysunku:D Rozwaliło mnie to:D

platyna_2

Boskie!!!
Buahaha, MNIE TEŻxd
I wydłubuje już Spikey brokat z zębisków, hje, hje;)

WhiteDemon

Łyhyhyhy:D
Kurrrde, gdyby faceci byli tak jebnięci jak nasz Spike to byłabym w siódmym niebie:D

platyna_2

i koniecznie z brytyjskim akcentem...:P

platyna_2

Howgh! ;)

WhiteDemon

Bloody animal :D

MilesQuaritch

Ale z tą czerwonowłosą pół-wampirzycą pół człowieczkiem to masz rację.
Jakbym była facetem, toby mi się też podobała. hehe.
Wymiatała w BloodRayne, kiedyś se grałam w tę gierkę;) ale mi nie szło, więc odpuściłam.
Cienka jestem, i know.
Już wolę Diablo II XD

WhiteDemon

Milla Jovovich z większym biustem:P
Ale kojarzy się też z Catherine "Cat" z książki co ci poleciłam kiedyś;p

platyna_2

Noo.
Ostre babeczki wszystko;) co se w kaszę dmuchać nie dają.
Fajna przeciwwaga dla tych wszystkich rozmymłanych dziewuch wampirów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones