Jan Machulski

Jan Henryk Machulski

8,2
23 282 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Machulski
noelite

Jeszcze jakieś "złote myśli"? Ta ci nie wyszła, ale dobrze, że przynajmniej film obejrzałeś, który Ci podpowiedział porównanie...
Pan Machulski należał do czołówki polskich aktorów i wstyd dla Ciebie, żeby za rolę w Vinci (która wcale nie była zła, a wręcz wyróżniła się na polu reszty aktorów tam grających) robić marną prowokację.
Spadaj chłopie na forum KAC WAWY, LEJDIS, filmów pana MARIUSZA PUJSZO i innych tego typu gniotów i popatrz jak aktorzy grać nie powinni, a nie gadaj głupot bo chcesz burzę wywołać.
Pozdrawiam

neposz_2

Żadne złote myśli, tyko moja opinia. A Ty jak chciałeś błysnąć, trzeba było posypać się brokatem, a nie wylewasz mi tu swoje żale. Czy z tego powodu, że jest uważany za dobrego aktora, mam uważać, że zagrał świetnie? Nie, zagrał beznadziejnie.

I to raczej Tobie radzę spadać na forum KAC WAWY, LEJDIS, filmów pana MARIUSZA PUJSZO i innych tego typu gniotów, bo widzę, że jesteś podatny na różne prowokacje i będziesz mógł tam interweniować Kapitanie Brokat.

A teraz pomyśl sobie, jak to co zrobiłeś jest beznadziejne. Zakazujesz komuś mieć inne zdanie niż Ty. Jaki byłby świat, gdyby każdy miał takie same opinie, każdemu podobało się to samo itd?

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones