Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto
soczek0

Nie tylko ty tak uważasz ;)

seniorita19

Dzięki. A jaka jest twoja ulubiona piosenka 30 Seconds To Mars jeżeli można wiedzieć ?

soczek0

jest jedna, która przywołuje sentymenty i jest to The kill, ale uwielbiam wszystkie, jeśli chodzi o płyty to dwie pierwsze uważam za najlepsze ;) ... A jak ty uważasz?

seniorita19

mi podobała się najbardziej This is war. Ale mój ulubiony kawałek to Atack

soczek0

Attack ma niesamowitą energię w sobie;p

soczek0

Ja też polecam. :)

soczek0

Też uwielbiam ten zespół. Uwielbiam piosenke 'Night of the hunter'

HollowStar

najlepsza z ostatniego albumu xD

seniorita19

Attack zdecydowanie. Jest jeszcze Savoir i Whas is a dream. A z nowej ... hmmm ... Hurricane i Night of the Hunter to jest to :P

soczek0

Ja tak samo - The Kill ma coś w sobie, a z płyty This is war to chyba najbardziej Search & Destroy i Vox Populi :)

soczek0

także uwielbiam ich muzykę. ostatnio najczęściej słucham "Kings and Queens" i "Closer to the edge"

soczek0

hmmh wolę zdecydowanie starsze kawałki np. capricorn, fallen, edge of the earth czy też year zero xD to jest dobry zastrzyk pełen energii, takich ich kochałam

seniorita19

Ja też tak uważam, chociaż w każdej płycie widzę coś fantastycznego, bo każda jest inna. Jak dla mnie największy zastrzyk energii to Closer To The Edge oraz Kings and Queens i zauważyłam, że wszyscy się świetnie bawią przy tych piosenkach.

soczek0

Jak dla mnie to najbardziej lubię "The Kill" i "Hurricane". I może jeszcze "Escape".

Metropholis

ma ładny głos i śpiewać potrafi ale same linie melodyczne pisenek 30 stm nie są ciekawe :

thekaann

najlepsza to hurricane ;) aktorem jest też dobrym

soczek0

Zajebista to mało powiedziane, zabrzmi to jakbym należała do FanGirlsów, ale kocham ich! a Night Of The Hunter jest chyba ich najlepszą piosenką ogółem album THIS IS WAR TO MISTRZOSTWO<3

Assassin_

Już was normalnie wszystkich kocham! :D

Też kocham Marsiaków. Są niesamowici. Nie tylko jako muzycy,ale także jako osoby.
Co do ukochanego kawałka dla mnie nic nie pobije "Closer to the Edge" :)

soczek0

Tak, tylko że z muzyką Marsów nie jest tak prosto. Ktoś napisał, że linie melodyczne Marsów nie są ciekawe. Bzdura. Ich muzykę trzeba zrozumieć, nie tylko przesłuchać i stwierdzić - no fajnie, fajnie, tylko nie wpada w ucho, więc baj. W tym momencie możecie oszukiwać sami siebie, że jesteści prawdziwymi fanami Marsów, a nie tylko Jareda. Ile osób rozumie hasło: Find the Argus Apocraphex? Jeśli nie wiesz o czym mówię, nie jesteś prawdziwym fanem. Możesz co najwyżej być człowiekiem, który słucha tej muzyki. Wszyscy piszecie o This is War, a co ze ABL i s/t? Nie wiem gdzie są ci prawdziwi fani. Bo teraz wszystkie dziewuszki szczają w gacie jak zobaczą klatę Jareda. Okej, ja rozumiem, taaak jest zajebiście przystojny, ma piękne oczka, ble, ble, ble. Ale sorry bardzo! zarówno jako aktor i jako muzyk i jako reżyser jest bardzo dobry, więc skąd biorą się takie laleczki, które obchodzi tylko new hair Jarka? Tak, niestety. Osoba, która zna tylko TiW, zachwyca się wyglądem Jareda, to nie jest fan Marsów. Wiecie, że piosenki Marsów trzeba zrozumieć? Mają ukryty sens, to nie jest klepanie ,,Jeeeee dziewczyna mnie rzuciła, jeeeee i co ja zrobię? jeeeee kupię sobie psaaaa'''. To są prawdziwe piosenki. Radzę w wolnym czasie poczytać sobie ich teksty. Wiele uważa je za bezsensowne, bo nie mogą ich zrozumieć. Bo Marsi nie dają nam niczego do ręki. Trzeba wysilić czachę i trochę poczytać. Jeśli uważasz, że to co tu napisałam to bzdura, to lepiej przerzuć się na plastikowy, komercyjny pop.

Co do ulubionej piosenki. Nie selekcjonuję, bo każda ma w sobie coś wyjątkowego.

Amel_x3

BOŻE, KOCHAM CIĘ KOBIETO.

Amel_x3

pięknie.

Amel_x3

ja uwielbiam leżeć i słuchać z zamkniętymi oczami ich piosenek bo teksty mają w sobie głębię...
Provehito in Altum

Priscilla22

Dziękuję Wam. Dobrze wiedzieć, że na filmwebie są ludzie, którzy to rozumieją ;D

Amel_x3

YEP. Gdyby chciało mi się tyle pisać, to pewnie podobnie bym to ujęła :D

Amel_x3

bo są tylko trzeba dobrze szukać ;) a poza tym nie zawsze Ci fani są prawdziwi o ile w ogóle można ich nazwać fanami, bo zawsze skupiają się tylko i wyłącznie na Jaredzie. jaki on jest słiit itd. a nie o to w tym wszystkim chodzi. Jak łatwo policzyć w 30STM jest trzech panów (nie licząc Braxtona i McJunkinsa) , a nie tylko Jay.

Assassin_

są, są, oczywiście. Tylko, że nie mogłam już patrzeć na to co się tu dzieje. dziewczynki uważające się za Echelon, a tak naprawdę gówno wiedzące o zespole. nie mówię teraz tylko o tym temacie, ale ogólnie, o dyskusji. tak, rozpisałam się, ale akurat te słowa praktycznie same się piszą ;)

Amel_x3

Dokładnie, idealnie opisałaś to co się dzieję wokół Marsów w sumie to wokol Leto. Najgorsze jest to,że ludzie uważają,że wszyscy z Echelonu tacy są i tak się zachowują. W szczególności denerwują mnie emo gówniary, które jak juz wspomnialas uwazaja sie za Echelon, a znają tylko co dziś Dżared ma na sobie i czy przypadkiem nie ma dziewczyny i przy kazdym jego zdjęciu mają natychmiastowy orgazm..no ludzie! Najbardziej wkurzyła mnie taka jedna w Wawie jak Leto zaczął spiewac Bad Romance to ona nagle wyszla z tekstem to jedna piosenka która znam w calosci. no myslalam,ze ja zaraz wypier*ole z torwaru. A jesli chodzi o TIW to po prostu uważam,że to najlepsza płyta Marsów i dlatego to napisałam.

Assassin_

Nie, ja nic nie mam do TiW, nie uważam, że jest gorsza od innych, powiedziałabym, że każda płyta jest inna i to własnie jest w nich wspaniałe :D. Haha, nie no, nie ma to jak FG! Nie mogę z tego bad romance xD. Rozumiem, że on może się podobać, ale po uja przychodzą na koncert 30 Seconds to Mars, jak gówno wiedzą o muzyce i tylko zaśmiecają te koncerty. Widziałam kiedyś takie wideo, na którym jakaś laska chciała Dżejowi spodnie ściągnąć. Ja go podziwiam, że w tłum wskakuje, ja bym nie wytrzymała jakby mnie jakieś gówniary za dupę łapały O.o .

Amel_x3

To znaczy nie chodzi o sam album,ale o podejście, bo przez chwilę poczułam,że uważasz mnie za FG ;d widocznie strzeliły focha rodzicom,bo ich nikt nie rozumie, pocięły się gilettem i postanowiły iść na koncert, wydrzeć ryja i wrócić do swych jakże strasznych problemów. Jezu jak można być aż tak posranym żeby ściągać gacie w sumie swojemu idolowi. Totalny brak szacunku. Kuźwa , to nie striptizer! ja bym od razu im przypieprzyła i jak to mówi mój tata skończyło by się babci sranie xD

Assassin_

No znaczy, wiesz, większość tych FG zna tylko single z TiW, ewentualnie single z ABL, więc przepraszam, jeśli tak się poczułaś. Ja gromię każdego, kto powie, że ich płyta ma coś wspólnego z popem, ogólnie uwielbiam TiW :D. No wiesz, ja nie mam nic do fanek Jareda, tych normalnych, oczywiście, ale sorry, jak nawet na stronach zespołu [patrz, profil Marsów na Tekstowo] wypisują Jareeeeeeed <3. No przepraszam, ale bez Shannona i Tomo[i reszty chłopaków] , to Jarek mógłby co najwyżej śpiewać do kotleta. Taka prawda, piosenki i w ogóle wszystko to zasługa całego zespołu, a momentami zaczynam wątpić, że na tym świecie są ludzie mądrzy. Chyba tutaj, albo na jakimś innym forum Jareda, czy Marsów, widziałam coś takiego: 30 Seconds to Mars są zajebiści, a to zasługa najlepszego we wszystkim JAREDA LETO! Nie wiem, ale coś w ten deseń to było. Czasami to nawet nie warto tego komentować, bo przecież oni wiedzą lepiej ;/. Przez te pieprzone FG dużo osób ma Marsów za taki zespolik, na widok którego dwunastolatkom leci po nogach i to jest najgorsze.

Amel_x3

Ale się tu rozpisaliście ludziska. Co wy zawsze tacy krytyczni? Jak dziewczynki z Echelonu chcą się popisać,to niech się popisują. Łatwo przez to udowodnić ich niewiedzę. :)
Nie trzeba być szczególnym fanem zespołu,żeby ich słychać. Muzykę słucha się dla przyjemności a nie dla szpanowania jakim się jest "super-cool",bo słucham zespołu,który jest znany na całym świecie,a Leto to takie niezłe "ciacho". Ludzie często o tym zapominają,że muzyka ma sprawiać przyjemność.

Jaredusia

Muzyka powinna sprawiać przyjemność, tak to fakt, ale zauważ, że własnie te dziewczynki uważają się za Echelon, a gówno wiedzą o zespole. Mówiłam, można być fanem muzyki i w dupie mieć wszystkie sekrety, teksty, okej! Ja nic nie mówię, ale nazywać się Echelonem to już przesada, bo Echelon nie jest dla wszystkich, którzy słuchają Marsów. Tylko dla tych, którzy rozumieją. Ja nie jestem krytyczna, jestem realistką ;)

Amel_x3

Nie o to chodzi, że krytyczni ale szczerzy. Ja słucham Marsów od pół roku i nie uznaję się za Echelon, bo żeby należeć do Echelonu wypadałoby by być bardzo wgłębionym i to całym sercem w ich muzykę, ale denerwuję mnie to że ludzie oceniają go stereotypowo i niestety często w negatywnym znaczeniu. Ale jeśli chodzi o te pozytywy, na dobry początek weekendu to w wywiadzie Jared i Tomo mówili o europejskiej trasie i powiedzieli,że bardzo lubią Polskę :D

Assassin_

Oni zawsze adorują Polskę. Do jest właśnie piękne. Zwłaszcza,że my za granicą krążą o nas pogłoski,że Polacy to pijacy i złodzieje.
A najpiękniejsze było zdjęcie jednej z ulic w Warszawie i podpis Jared'a "Tęsknie za wami kochani Polacy!" na jego oficjalnym fotoblogu :D
A co do Echelonu. Ja też się nie uważam,za jakiegoś super hiper fana. Po prostu mam własną interpretację do słów,uwielbiam rytm jego piosenek i jego niesamowitą siłę głosu. Nie mówiąc już o niesamowitej wyobraźni jaką wkłada w swoje teledyski.
Co do dziewczynek uważających się za Echelon. Olać je.
I tu przytoczę słowa Jared'a -> "Gdybym był idolem nastolatek,zabiłbym się" :))
Ważne,że my jesteśmy "poważnymi ludźmi". Chociaż u mnie to jest to bardzo wątpliwe :D

Jaredusia

szczerze? bardzo głupio przytoczone słowa.
powinien się zabić, w końcu stał się idolem nastolatek. i to w większości.

oluskaa

[*]

FallenGirl.

Ja tylko wyrażam swoją opinię. Mi chodziło o to tylko, że nie lubię osób fałszywych,które ocenią artystów tylko po wyglądzie (bardzo powierzchownie) a nie patrzą na twórczość danego wykonawcy. Wystarczy popatrzeć na ludzi,którzy przychodzą na koncerty i w większości są to naprawdę zagorzali fani zespołu. Nie przesadzajmy,ale to nie jest żaden J.Bieber czy jakiś inny chłam :D

Jaredusia

też tak mam;)

Jaredusia

Dokładnie większość ludzi ogłasza się wielkimi fanami dla szpanu albo dlatego że podoba im się idol zespołu a dla mnie to jest chore .....i to tyle ;)

rozyczka18_34

Idol ? miało być LIDER ale mi nie wyszło sory to z pośpiechu !!

Jaredusia

tak ;) w końcu nie wszyscy to głupie nastolatki;)

Amel_x3

Amel_x3 zgadzam się całkowicie z twoją wypowiedzią ;) Każda z piosenek jest wyjątkowa trzeba tylko ją zrozumieć ( lub przynajmniej się starać.. ludzie no..) Ja sama dlatego też mniej więcej słucham metalu i rocka bo tam nie dostajesz na tacy głupiego tekstu np."parasolka ..olka ..olka" który po prostu nie ma sensu tylko każdy tekst ma jakąś głębię w sobie dlatego ta muzyka jest taka piękna ;)
Muzyka jest odzwierciedleniem duszy, uczuć i UMYSŁU co niestety niektórych wyklucza ;)
A Marsi są świetnym zespołem ;)

rozyczka18_34

Dla mnie muzyka rockowa i metalowa jest duszą.

Priscilla22

Metal i Rock Rządzi LP i 30STM najlepsze

maciejek93

no dokładnie

maciejek93

najlepsze gatunki muzyczne!!! popieram masz u mnie piwo;)

Priscilla22

Dokładnie najlepsze i przetrwają wieki ;)
Bo wszystkie słitaśnne gwiazdki przeminą a metal i rok zostaną bo to całkowicie inna bajka ;)

Priscilla22

Zgadzam się!!! Metal i Rock rządzi a najlepsze zespoły to Linkin Park, 30 Second to Mars, Legendarne AC/DC, Metallica.
TO SĄ DOPIERO ZESPOŁY!!!

rozyczka18_34

wow dawno mnie tu nie było... zgadzam się z wami, macie racje, ale prawda jest jedna: kiedyś tym małolatom znudzi się Jared i będą kochać się w innym Chrisie, Michaelu itd., a wierni fani pozostaną z zespołem. Każdy zespół ma swoich wiernych fanów, i takie, które by wlazły liderowi do łóżka, ale to mija, wszystko się okaże na końcu.

seniorita19

Dokładnie jak oni się już zestarzeją i wiek odbierze im urodę wtedy wierni fani zostana przy nich a reszta pójdzie słuchać...... Biebera [podobno on komuś się podoba ...no cóż jestem tolerancyjna ;) ] xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones