Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

moja 24 letnia kobietka jest fanka Jareda ale sama przyznaje ze gdyby nie jego uroda nie zachwycala by sie jego muzyka czy tez gra aktorska.Z tego co obserwuje oni maja wiecej fanow w Polsce niz na calym swiecie .

mrysio

"Z tego co obserwuje oni maja wiecej fanow w Polsce niz na calym swiecie ."
haha rozwaliłeś mnie xD poczytaj trochę o nich to będziesz wiedział , że się mylisz :P

użytkownik usunięty
mrysio

Ok, w Polsce mają multum fanów, ale i na całym świecie...to już przekracza w milionach osób, i tego że co 5 sekund, osoby które ujrzały teledysk poraz pierwszy 30 STM, i Jared'a Leto stają sie fanami od razu....
Jednak uroda to nie wszystko, bo i talent się liczy, on to ma, ale jej się tylko tak wydaje że dla wyglądu go lubi,
tak naprawdę za całość, jeszcze tego o tym nie wie, ale to kwestia czasu :)

użytkownik usunięty

JARED MA RODZINĘ, nie fanów, no i antyfanów, niestety traktuje ich jak niewypalony bezsensowne zdanie w tekście :)

użytkownik usunięty

Wszyscy fani Jareda i całego zespołu 30 Second to Mars tworzą jedną wielką RODZINE - i to jest piękne ! ;)

użytkownik usunięty

O, tak, Milla ma rację :)

użytkownik usunięty

30 STM, tworzą wspólną więź pomiędzy fanami, to tak zwana rodzinka :) - to rodzina MIĘDZY ŚWIATOWA !

użytkownik usunięty

RODZINA MIĘDZYŚWIATOWA - wielkie " wow " ;D genialnie napisane! ;P
Ale taka jest prawda - Jared - łączy ludzi, stwarza między nimi i samym sobą atmosfere w której każdy czuje sie wspaniale tak jak by kazdy człowiek, którego widzi był dla niego ważny ! ;)
Nieważne jaki ktoś ma kolor skóry, jak wygląda i kim jest - 30 Second To Mars - i jego fani to rodzina która nazwajem się o siebie troszczy ;D i tworzy niezapomniane chwile i uczucia nie do zapomnienia !

użytkownik usunięty

Tak, pięknie napisane, i dodam tylko że ta więź można zobaczyć wszędzie, i to na rożny sposób.
Tutaj - FW :)
Jest to takie Państwo w Państwie, jest władza i rodzina 30 STM, są też ciemne strony jak antyfani :)

użytkownik usunięty

Tak, 30 STM tworzą swoje własne prywatne państwo - NAJPIĘKNIEJSZE :P
Niestety antyfani raczej nigdy nie znikną ;/;/ ale nie warto sobie nimi zawracać głowy, ważne że jesteśmy my wszyscy którzy kochamy Jareda i reszte zespołu... :PP Damy rade !! :D

użytkownik usunięty

Hehheh _ pięknie napisane masz Milla racje :)
To wzór na dobrą motywację dla fanów :)

użytkownik usunięty

Musimy sie jakoś motywować ;D a ja jak najbardziej zachęcam... ;D
Antyfani nigdy z nami nie wygrają ;P

użytkownik usunięty

Motywujemy się cały czas, rozmawiamy ze sobą - to niezniszczalna motywacja !
A antyfani - do kosza z nimi, i tak kiedyś sobie odpuszczą, nas jest więcej,
było tutaj pełno przygłupów, i co, nie ma nikogo na razie, a dlaczego my ich przygniatamy argumentami :)

użytkownik usunięty

Nie dali rady więc znikli ;D I dobrze im tak... Fani 30 Stm - łączmy się !! :P:P
Niech rodzinka się powiększa :D

użytkownik usunięty

Powiększa się i jest nas tyle co ogrom zła :)
Co do anty to garstka nie cieszących się niczym nierozwydrzony trolli :)

użytkownik usunięty

Z tymi Trolami to dobrze powiedziane.... ;P Niech trolują sobie inne fora...
Nie dawno cały dzień spędziłam słuchając " Closer to the edge " ..... ale od wczoraj przeszłam samą siebie :P
" zakochałam " się w " a beautilul lie " .... mogłabym słuchać tego tygodniami, w połączniu z teledyskiem jeszcze lepiej. Uwielbiam zimowe klimaty ! ;D

użytkownik usunięty

Ja się kocham ostatnio we wszystkie utwory 30 STM, a co za tym idzie jestem uzależniony !

użytkownik usunięty

A ja ? :P heh, ja nigdy nie byłam od niczego uzależniona ale teraz to chyba mogę powiedzieć szczerze że 30 Second To Mars mnie uzależniło od siebie i jest z mi z tym bardzo dobrze :D

użytkownik usunięty

No to tak jak ja, tylko że ja nie słucham innych zespołów tak jak inni,
u mnie jest i istnieje tylko 30 STM....czy się ograniczam - NIE !

użytkownik usunięty

Naprawde podziwiam - pełen szacunek. Ja też od kąd poznałam muzyke Marsów, właściwie z każdym dniem zaczełam ich słuchać coraz to bardziej - teraz to już non stop ;D
Wcześniej słuchałam Evanescence, Nickelback, Nirvany, Within Tempation, itp zresztą nadal słucham... uwielbiam ich...
Jednak do 30 Stm przywiązalam się już niesamowicie.... nie do opisania...

użytkownik usunięty

To tak jak z miłością, zakochujesz się ,jesteś razem z nią i cieszysz się uczuciem.
Muzyka jaką tworzy 30 STM ma różne uczucia, ale każdy fan wie jak do tego podejść :)

użytkownik usunięty

Tak więc czeka nas długoletnia miłość do 30 Stm ! ;P
Trzeba też popatrzeć na tą " miłość " z perspektywy fanów i ich prawdziwości uczuć.
Jedni kochają ich - za Jareda ( wygląd ) , inni są tylko chwilowo zauroczeni, a jeszcze inni sa temu zespołowi całkowicie oddani bez reszty i taka miłość ta bezwarunkowa, dotycząca całego zespołu ich muzyki i przekazu podoba mi się !
30 stm- zawsze i na zawsze...

użytkownik usunięty

Pewnie :) - dobrze napisane :)

30 STM ma dwie frakcje jak każdy zespół...
Dzielą się one na FANÓW, i ANTYFANÓW :)

użytkownik usunięty

Antyfani - to zaledwie nieliczny procent populacji ;D niech spadają... mają zupełnie inny tok myslenia. Aż nie warto tracić na nich czasu ;P

użytkownik usunięty

Tak, mi to akurat lata k9oło dupy co piszą,
ale czasem fajnie jest się z nich pośmiać, czasem niestworzone historyjki piszą :)

użytkownik usunięty

Historyjki, dosłownie jak filozofowie... To jest tragedia jak tacy ludzie bez większej potrzeby wchodzą i zaśmiecają forum swoimi niestworzonymi aluzjami. Ale co tu dużo mówić - zwyczajnie się im nudzi. Ludzie bez pomysłu na życie :) Nie ma się co nimi przejmować. Ja wdałam się raz czy pare razy w taką kłotnie i szkoda gadać... istny horror ;/ lepiej to olać i nie tracić nerwów i czasu.. ;p

użytkownik usunięty

Tak, ja to robię, ale czasem mnie ponosi i pisze do nich to co myślę.
Niestety zawsze swoje twierdzą i olewają to że inni tego nie lubią ;)
masz rację szkoda czasu na trolle, i są poważniejsze i milsze rozmowy takie jak dyskusja z normalnymi fanami :)

użytkownik usunięty

Zdecydownie ;D na takie głupie zaczepki lepiej nie odp. Choć czasem nerwy poniosą ;D heh

użytkownik usunięty

Mnie niosą często niż zazwyczaj :)

Pierwszy raz udzielam sie na forum dotyczacym Jareda i 30STM uwazam go za niezwykle zdolnego aktora ktory dobiera sobie rewelacyjne role i genialnie w nich gra Jest mega zdolny zarowno pod wzgledem aktortwa jak i muzyki A jesli chodzi o 30STM muzyka teksty i wszystko jest genialne teksty glebokie muzyka powalajaca kocham kocham kocham.... to... a i jeszcze jedno mam troche wiecej lat niz nasto... i wiecej niz 20cia...troche ponad...a mimo to uwielbiam ich (to dla wiadomosci tych, ktorzy uwazaja ze tylko nastolatki ich uwielbiaja) I oczywiscie uroda to nie wszystko to ze sa genialni a do tego przystojni to tylko jest ich podwojna zaleta I tez mysle ze anyfani to trolle raczej nie maja co robic z wolnym czasem powinni zajac sie swoimi idolmi jakichkolwiek maja Pozdrawiam Was :)

użytkownik usunięty
surfice

Pięknie, pięknie, pozdrawiam świetną - kolejną równie mądrą fanką Jared'a :)

Jako jego muzyki BARDZO NIE LUBIĘ (wolę Nergala <3), jako aktor MOŻE BYĆ, ale jego uroda mnie rozwala *.*

użytkownik usunięty
KingJulian

Czemu Cie jego uroda rozwala... ? hm ?
Co do Nergala - nic do niego nie mam, ale nie sucham jego muzyki.

użytkownik usunięty

Nie wiem co ma do urody, ale NERGAL !!! - jestem wierzącą osobą a to szatan w ludzkiej skórze !

użytkownik usunięty

Ja też jestem wierząca... A Nergalem niezbyt sie interesuje, kiedyś widziałam chyba go raz w programie muzycznym " The Voice Of Poland " .

użytkownik usunięty

NERGAL to jeszcze niedoświadczony muzyk, sam zazdrości liczbie sprzedanych płyt swoim kolegom z TVOP :)

użytkownik usunięty

Taka prawda... :) ja z poczatku nawet oglądałam TVOP ale potem jakoś mnie to zaczeło nudzić ;/
Za Nergalem nie przepadam ale w jego drużynie jest paru zawodników, których głos nawet mi sie podoba :) Ale jakoś watpie zeby zrobili potem międzynarodową kariere.. w każdym razie życze im dobrze.. :)

haha gra od 20 lat, ale jeszcze niedoświadczony . płaczę ze śmiechu .

friko_fw

Nie wypowiadaj się na temat tego, czego nie znasz. Nergal satanistą NIE JEST, otóż jest ateistą a płyt sprzedał w Ameryce tyle, że 30 seconds to cośtam to GÓWIENKO przy nim. Leto jest znany tylko w Polsce i Portugalii. Koniec tematu. Mojego gustu sie nie czepiać, a Nergalowi możecie stopy lizać. :D

KingJulian

yhhh odpowiedz to jej , ja to wiem

mrysio

Mrysio masz piękną kobietę z dobrym gustem(powinieneś się cieszyć :) ) ale nie uogólniajmy Jared jest bez wątpienia przystojny ale na samej urodzie daleko by nie zajechał.Było , jest i będzie wielu aktorów równie przystojnych którzy nie odnoszą takich sukcesów .Jared ma to "coś " wyjątkowego .A co do fanów to Leto sam mówi że on nie ma fanów on ma rodzinę .Od siebie mogę dodać że bardzo oddaną rodzinę .

użytkownik usunięty
norija

Masz racje ! Jared ma to " coś " .... sama uroda to nie wszystko :)

użytkownik usunięty

Liczy się też talent, a tego nie może u niego braknąć, ON TO MA !
GDYBAJCIE LESZCZE KTÓRZY twierdzą inaczej !

użytkownik usunięty

dla mnie najważniejszy jest TALENT :P On go ma i doskonale to pokazuje :D Taki potencjal nie mógł by sie zmarnować.. :)

użytkownik usunięty

Potencjał, który się nie marnuje to okazuje,
i efekty wychodzą już po kilkunastu latach : to talent, i sztuka, co inni krytykują i ubóstwiają.
Choć to pierwsze jest puszczane drugim uchem :):)

użytkownik usunięty

tak.. to prawda... :)
Jared jest mieszanką talentu, siły, niezłomnego charakteru, oryginalnego stylu i tej przebojowości :) nie kopiuje nikogo.. zawsze idzie własną wytyczoną przez siebie drogą - ja to podziwiam !

użytkownik usunięty
mrysio

to zmień kobietę, bo jest płytka.

płytka??to jakies wiejskie okreslenie ,chyba chcialas powiedziec próżna .kazdy czlowiek jest prozny na swoj sposob ,ja na brzydkie kobiety nie zwracam uwagi zas na te z piekna uroda owszem .pierwsze wrazenie to zawsze wyglad, chyba ze sila rzeczy znacie sie kupe czasu i pokochaliscie swoje charaktery (zdarza sie to raz na milion i zazwyczaj w filmach).oczywiscie charakter jest bardzo istotny ale w zwiazku a poki co moja kobietka nawet nie zna osobiscie pana Leto wiec ceni glównie jego urode piosenki z drugiej płyty bardzo jej sie podobaja ,szczegolnie darcie Jareda ale nie oszukujmy sie ze kobietom i homoseksualistom przyjemniej slucha sie piosenek 30stm majac swiadomosc ze spiewa je bardzo przystojny mezczyzna .

użytkownik usunięty
mrysio

Nie tobie to oceniać.....

użytkownik usunięty

to do mnie?

nie - do mnie -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones