Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Wątek ten Ciągnie się po różnych tematach więc może zbierzmy to w jedno.
Ja jadę na 100% i zabieram ze sobą jeszcze 2 osoby.Bileciki już kupione.
Ciekawa jestem jak z wami.

użytkownik usunięty
norija

Co ze mną....jakby co to ja jadę na 100% - i mam ochotę zabrać pewną osobę (Pr...:*:*:*) - może, nie wiadomo :)
Takiej okazji jak kolejny koncert w Polsce 30 Seconds To Mars, nie można przepościć, i warto się wykosztować - bo warto,
a jak warto to zabawa będzie sowita..... będzie ogień i energia którą wydobywa cała trójka na fanów :):):)
A nie pójść na koncert 30 STM - to grzech ciężki dla fana :):):)

No i ja niestety nie pojadę ;( A bilety wcale takie drogie nie są :)

użytkownik usunięty
Suchar_022

No teraz wyjątkowo bilety nie są drogie :)
szkoda że nie jedziesz :(

NO ;(

użytkownik usunięty
Suchar_022

To i ja nie wiem czy pojadę, bo samemu to nie jest do zabawy....mam dość jeżdżenia na koncerty w postaci FREE - SINGLE :(

Nie odbieraj sobie przyjemności :)

użytkownik usunięty
Suchar_022

Jaka to przyjemność - pojechać samemu, pobawić się sam i wrócić sam :) - ale dzięki :)

Leon Przyjedziesz sam ale mam nadzieję ze spotkamy się przed koncertem i razem się pobawimy.W ogóle miałam nadzieję że większa grupa się zbierze.Poza tym może jeszcze pewna osoba się namyśli;)

użytkownik usunięty
norija

Ja tez tak myślę, że znajomi, z FW...będą gromadką na koncercie :) - no ale to głupie....
mam nadzieję że ta pewna osoba się namyśli :)

norija

nie znamy się, siema! Ode mnie też lece ja i jeszcze 2 osoby swoją droga jeśli ktoś nie kupił już biletów będzie miał ciężko ale nie niemożliwie, organizator czyli alterart wczoraj sprzedał wisienki i to bardzo szybko dziś widzę tylko sektor B gdzieś tam daleko z tyłu dla mnie osobiście liczy sie tylko miejsce pod sceną bo tam jak ktoś tu już pisał będzie moc. Niech moc będzie z nami do 8 listopada.

użytkownik usunięty
eli87

Witaj :)
Niech moc będzie z tobą ! - Do Listopada :):):)

Nie wiecie czy jest organizowana jakaś akcja na koncert? czytałam coś gdzieś o czerwonych i białych balonach ......

norija

tak, temat koncertu 'Krwawy Pierrot' - maska, makijaż Pierrot, białe lub czarne ubrania, sztuczna krew
1) balony dmuchane po supporcie, trzymamy w rekach na escape, wypuszczamy po escape, bawimy się i przebijamy
2) glowsticki na L490 (światło chemiczne) kiedy Shannon zacznie grac na gitarze wszyscy przełamują swoje glowsticki i machają nimi w górze

wchodźcie na fejsa na PE będziecie na bieżąco xD

seniorita19

Kochana ja tam byłam ale kont jest kilka i trudno się połapać które jest które daj namiar...

seniorita19

To trzeba do hurtowni po worek balonów zajechać :)))))))))))

norija

Też jadę z kumpelą.... Ciekawych rzeczy się tu dowiaduję, i zgadzam się, trzeba zapylać po balony ;)

norija

Polski Echelon, w avatarze jest Mithra polskiechelon@groups.facebook.com tylko uwaga to nie jest normalna strona - tam są wariaci

seniorita19

Grupa zamknięta ale już próbuję się podłączyć .Dzięki

norija

tak musisz poczekać, aż cię dodadzą xD

seniorita19

jestem!

norija

good !!!

norija

to na fejsie to ja xD przyznaję się bez bicia :D

seniorita19

Dzięki!!!!!!!!

seniorita19

łoł jakie rzęsiska!

norija

jakie rzęsiska xD to tylko make up :)

seniorita19

Oj tam nie wszyscy musza wiedzieć ,zajebiste są!

norija

jak mi wyjdzie to są :D

seniorita19

Dziewczynki, poszukuję ekipy do której mogłabym się podłączyć w Łodzi. Jeśli coś, to dajcie mi znać. Piszcie do mnie wiadomości z fejsbuka. ;****

Bronkar

to podaj namiary na swojego fejsa, pisz na priva xD

seniorita19

spróbowałam wysłać na priva, ale wyskoczył komunikat że nie mogę wysłać prywatnych. ;/
To lepiej podam e-mail: bronkar@vp.pl
Piszcie do mnie, jeśli potrzebujecie ekipę. Byłabym wdzięczna mając ekipe. ;)))

norija

norija a masz bilety za głównej płycie, czy sektory? (tak z ciekawości;)
też się niby wybieram na ten koncert, ale nie wiem jeszcze jak z kasą bede stała ;/

wake_the_dead

Na płycie !!!!!

norija

<zazdrości> <zazdrości bardzo> <zazdrości potwornie>
:))

wake_the_dead

Kupione w poniedziałek 1 sierpnia o 12.05
Nie mogłam tego przegapić :))))))))

użytkownik usunięty
norija

jaki sektor zajmujesz ??? :)

Leon jak na płycie to nie sektor xD
Tak w ogóle to bilety na płycie już wyprzedane wiecie?! Podobno alterart mają jeszcze wypuścić 12 sierpnia kilkadziesiąt dodatkowych biletów na główną z niewykorzystanych rezerwacji. A tak to juz tylko jakieś 2 sektory podobno zostały, matko rozeszły się jak świeże bułeczki! norija dobrze, że nie przespałaś okazji hehe gratulacje <przemyć mnie w plecaku> :D:D

użytkownik usunięty
wake_the_dead

No to i ja jej przyznam....
i tu ciekawostka, świeża jak bułeczka, bo dowiedziałem się z nieoficjalnych...no pół nieoficjalnych informacji,
że 30 STM...podczas koncertu, ma zagrać...nowe kawałki :):):) - to jest promowanie płyty, jednakże nowe przeboje nie znalazły się w sieci, co jest prawem autorskim, specjalnie wymyślonym przez Jared'a...by móc podtrzymać emocje fanów, do samego końca.....aby nie zrobić tak jak to było z płytą "A Beutiful Lie", bo jak wiecie, znalazła się w sieci przed premiera płyty, co 30 STM, musieli dać dodatkowe kawałki "Battle Of One" i "R-Evolve" :)
Nowa płyta ma wejść na rynek w Grudniu pod nazwą "- 30 Stopni na Marsa", spolszczone na j.polski :)
ma się znajdować na niej ponad 34 kawałki.... :):):)
Nie mogę się doczekać....
Źródło...........http://thirtysecondstomars.pun.pl/

No to czekamy, już nie mogę się doczekać na nowe kawałki ;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

Pewnie i wszyscy tutaj ....haha :):):)

nie mogę się doczekać!

norija

siemka :D akcje na koncert sa na stronie http://www.tvdiaries.bnx.pl/news.php troszke nizej :)
ja niestety nie jade :( nie mam z kim :(

Can98

ja też ;(

użytkownik usunięty
Suchar_022

Witajcie w klubie :) ja też nie jadę ;(

Can98

Ja tez nie jadę ...nie załamujcie się tak..przecież będą jeszcze okazje!!

Can98

JAK TO NIE MASZ Z KIM ? z nami, my będziemy w Łodzi dzień wcześniej, więc kupuj bilet i daj znać, przygarniemy Cię ;)

użytkownik usunięty
Can98

Can98 jak masz okazję to jedź :)
Widzisz teraz już masz z kim jechać - aż cię PRAGNĄ :)

użytkownik usunięty
Can98

Ja też jadę, bo rozmyślałem i zamierzam jechać, też jestem fanem 30 STM, więc i ja nie będę sam bo dużo osób się wybiera
na koncert i Ty :) - więc jedz bo będzie raźniej.

Tylko ze ja mieszkam na pomorzu i mam daleko :/ nie mam jak dojechac i z kim :/

Can98

istnieje pociąg, a my Cię jakby co odbierzemy ze stacji :)

seniorita19

Mam 13 lat mama by mnie nie puscila :/ i biletow juz nie ma ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones