Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Jakie są według was jego najlepsze rolę? Według mnie najlepszą jego rolą było zagranie Nemo Nobody. Bezkonkurencyjna. Mimo, że nie obejrzałam tego filmu do końca, to zakochałam się w tej postaci. Na drugi miejscu umieszczę rolę Harry'ego Goldfarba z "Requiem For A Dream", bo nie ukrywajmy dobrze zagrał ćpuna a także rolę Vitaly Orlov'a w filmie "Pan Życia i Śmierci".
Trzecie miejsce należy do Hefajstiona, bo niezwykle wzruszyła mnie ta postać, mimo, że nie była to aż bardzo ważna rola w tym filmie.
Ciekawi mnie jego rolą w "American Psycho", ale że nie obejrzałam tego filmu to jej w moim rankingu nie umieszczę.

HEMI_Mopar

jak tak bardzo lubisz starsze zespoły to polecam Alice Cooper- poison i inne...

seniorita19

Poison i Schools out słucham dużo z klasyki

HEMI_Mopar

to proponuje również Loudness i Black Sabbath też są nieźli... ;)

seniorita19

Paranoid i Iron man jak mógłbym zapomnieć

HEMI_Mopar

o mi sie najbardziej podobały utwory z Tyr: Anno mundi, Jerusalem i valhalla moje ulubione xD

HEMI_Mopar

może popiszemy na gg? <jeśli chcesz>

Priscilla22

mam Skype ale niedługo założę gg

HEMI_Mopar

jak założysz to się odezwij;) jak to się stało że nie masz gg?;)

Priscilla22

wkurzały mnie reklamy i teraz też mnie wkurzają bo brat ma

HEMI_Mopar

Mój numer to 32862942

iamfrommars

Nobody nr 1. Requiem nr 2. Pan życia nr 3. Jest genialny. Świetny aktor, świetny muzyk.

iamfrommars

Zgadzam się z tobą. 1.Mr.Nobody 2. Reguiem For a dream 3. Lord of war. Inne role tez były ciekawe. American Psycho lub Alexander, ale te 3 są niewątpliwie najlepsze ;D

HollyGolightly_

Dla mnie ex quo 1. Requiem i Nobody , 3 Pan życia i śmierci. Potem długo, długo nic i Rozdział 27

użytkownik usunięty
iamfrommars

Alexander. Zagrał rewelacyjnie:)

iamfrommars

Dla mnie Jared Leto zagrał świetnie w "Samotnych Sercach",a nie widzę,żeby ktoś tutaj pisał o tym filmie :) Polecam obejrzeć :D

Leticia

tak zagrał świetnie właściwie jak zawsze;) a film jest rewelacyjny;)

Priscilla22

Przed chwilą skończyłam oglądać "Samotne serca". Jared zagrał tam fenomenalnie..
Zresztą tak dobrze wczuł się też w inne rolę np w Requiem dla snu, Mr Nobody czy w (jednym w moich ulubionych filmów) Pan życia i śmierci.

inasequible

tak on odnajduje się w każdej roli;)

iamfrommars

A co myślicie o roli Prefontaine, ponoć tak się zmienił w tego sportowca, że siostra Steva myślała, że zobaczyła ducha własnego brata, ponoć nawet mówił w ułudnie podobny sposób...

seniorita19

Nie oglądałam tego filmu bo nie mogę go znaleźć ale bardzo chciałabym obejrzeć ..

seniorita19

mi sie Prefontaine podobał. na koncu wzruszyłam sie prawie jak na Titanicu... kiedy wszyscy zaczęli wstawać na tych trybunach... a gdybym nie wiedziała przed obejrzeniem,że Jared w tym gra,to w życiu bym się tego nie domyśliła ;) dobry film, szkoda,że tak mało znany

Revenge

zgadzam się. dla mnie to jedna z najpiękniejszych kreacji Jareda, a tak mało osób ja kojarzy. Żałuję też, że ten film tak rzadko emitują w tv, jest dużo lepszy od tych wszystkich powtarzanych po dziesiątki razy szmir.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones