Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Nie wiem co jest gorsze

użytkownik usunięty

słuchanie jego dennego zespoliku czy oglądanie jego mordy w filmach?

Nikt nie zmusza ludzi do robienia czegoś czego nie mają ochoty oglądać lub też słuchać . Każdy z nas sam wybiera jakiej muzyki słucha oraz jakie filmy ogląda. Masz chyba jakąś świadomość że w filmach które oglądasz występuje ten a nie inny aktor którego zdaje się niezbyt lubisz...

Gorsze? chyba słuchanie jego muzyki, zapewne. Bo w filmach to nie tylko jego twarz widać, ale i innych więc się zcierpi jeszcze.
To prawda że nikt nie zmusza ludzi do słuchania i oglądania tegoż typa, ale opinię każdy ma prawo wyrazić.:)
Według mojej jest on beznadzieją i s*ię.

Hikaru_Oyama

Nie przesadzajcie, nie jest przecież takim złym aktorem. Ale muzyka - dla dzieci emo idealna.

tom_evans

Chyba nie masz pojęcia, jaki rodzaj muzyki grają Marsi. Oni nie grają muzyki emo, tylko rock alternatywny. To, że wokalista kiedyś (kiedyś!) nosił czarną grzywkę, jeszcze nic nie oznacza.

Progresywna

Swoją opinię opieram na jednej piosence, którą słyszę prawie codziennie (niestety) i po osobach, które znam i które słuchają tego zespołu. Sam jestem wielkim fanem muzyki alternatywnej, ale jak dla mnie, ten jeden numer przekreśla wszystkie inne, których nie zamierzam słuchać. A co do tego nudnego już "jak ci się nie podoba, to nie wchodź", to już wspomniałem, że gra (według mnie) całkiem nieźle.

tom_evans

To polecam sobie wysłuchać piosenki z nowej płyty, bo mniemam, że słyszałeś piosenkę z którejś ze starszych. Styl muzyki jest inny, tak ja wspomniałam - to już czysty rock.

Progresywna

Chyba jednak zapoznam się z jego dyskografią, zainteresowałaś mnie stwierdzeniem, że to czysty rock. Fanem na pewno nie zostanę, bo jego głos mnie nie przekonuje, ale jeśli jego muzyka nie jest taka zła, jak to sobie wyobrażam, to trochę nie fair będzie mieć w głowie fałszywy obraz twórczości. Moja obecna opinia podyktowana jest tym, że każdy fan/fanka tego zespołu z mojego otoczenia kocha sagę "Zmierzch". A co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to czysty kicz (opinia obiektywna i wystawiona z autopsji).

tom_evans

Posłuchałem i zdania jednak nie zmienię. Czyste emo (czyli muzyka oparta na silnym przekazywaniu emocji, obecnie - niekoniecznie z sensem), dlatego oczarowali tyle osób. Na ostatniej płycie może jakieś wpływy alternatywy słychać, ale nikłe. Radzę zapoznać się z muzyką alternatywną i progresywną, bo widzę, że kiepsko odróżniacie style.

tom_evans

proszę, nie generalizujmy i nie dajmy się przezwyciężyć stereotypom :) nie mniej jednak doceniam, że chcąc być jak najbardziej obiektywnym zapoznałeś się z całą dyskografią, niewiele osob tak postepuje, wiekszosc czesto szufladkuje zespol po uslyszeniu jednej-dwoch piosenek. tak więc dzięki za podbudowanie mojej wiary w ludzi :)

tom_evans

to słuchasz progresywnego rocka czy alternatywnego? bo to są tak naprawdę dwa bieguny, a wnioskuję że słuchasz czegoś w stylu muchy lub coma :)
30 seconds to mars to pop-punk, pop- rock, można porównać spokojnie do Green Day, Good Charlotte czy Blink, a jak napisała oluskaa- gratuluję szufladkowania po przesłuchaniu piosenki, jesteś krótko mówiąc nieobiewktywny :)
Pozdrawiam

dawid_szeluga7

Oluskaa najprawdopodobniej napisała ten komentarz w odniesieniu do wzmianki o "Zmierzchu". Co do mnie, to chyba jasno i wyraźnie napisałem, że przesłuchałem dużo więcej niż jedną czy dwie piosenki, bo nie lubię być nieobiektywny.

dawid_szeluga7

gdzie ty tam słyszysz punk?????

tom_evans

Przepraszam bardzo, ale jestem fanem tego zespołu i NIENAWIDZĘ zmierzchu!
Większość osób piszących tutaj takie głupoty jest tak niedorozwinięta umysłowo i rządna zwrócenia na siebie uwagi, że po prostu krew mnie zalewa. Czy ty człowieku nienormalny wiesz co to k*** jest POP? To ja ci coś wytłumaczę. POP TO JEST K*** LADY ZGAGA, PUNK TO JEST J***** GREEN DAY A EMO TO JEST P********* BLOG 27! I NIE BĘDĘ TOLEROWAĆ KOMENTARZY TEGO TYPU. OCZYWIŚCIE MOŻNA KRYTYKOWAĆ, ALE NIE JEŚLI NIE MA SIĘ ŻADNEJ WIEDZY NA CZYJŚ TEMAT. JAK MOŻNA OCENIAĆ KOGOŚ PO WYGLĄDZIE? TAK, KIEDYŚ JARED LETO MIAŁ CZARNE WŁOSY, POMALOWANE PAZNOKCIE I OCZY PODKREŚLONE CZARNĄ KREDKĄ. I CO Z TEGO? PRAWIE KAŻDY METAL RÓWNIEŻ TAKI MA STYL. WIELE RAZY JARED TRUŁ DUPĘ P********** LUDZIOM Z EUROPY, ŻE ON K**** NIE JEST EMO! WBIJCIE TO SOBIE DO TEGO PUSTEGO ŁBA, ŻE TO JEST ROCK ALTERNATYWNY, A JEŚLI WAM COŚ NIE PASUJE TO JUŻ WASZ J***** PROBLEM. SORRY, ŻE Z WULGARYZMAMI, ALE MNIE PO PROSTU JUŻ ROZNOSI OD TEGO, ŻE KTOŚ MÓWI, ŻE MÓJ ULUBIONY ZESPÓŁ JEST EMO! GDYBY BYŁ EMO, TO BYM ICH NIE SŁUCHAŁA DO JASNEJ CHOLERY, A ŻE ICH MUZYKA MA PRZESŁANIE I WYRAŻA EMOCJE TO WCALE NIE OZNACZA, ŻE JEST J****** EMO. A CO DO TWÓRCY TEGO ŻAŁOSNEGO TEMATU, TO ZOBACZ SIĘ W LUSTRZE. KAŻDA DZIEWCZYNA MARZY ŻEBY CHOCIAŻ ZOBACZYĆ JAK TY TO POWIEDZIAŁAŚ "MORDĘ". MORDĘ TO MA PIES I TROCHĘ SZACUNKU DO STARSZEGO OD CIEBIE MĘŻCZYZNY. ON ROBI TO CO KOCHA, A ŻE CI SIĘ NIE PODOBA JAK GRA (A GRA PO PROSTU FENOMENALNIE) TO JUŻ TWÓJ OSOBISTY PROBLEM. GDYBYŚ WIEDZIAŁA, ŻE DLA REQUIEM FOR A DREAM SCHUDŁ OKOŁO 13 KILOGRAMÓW, DO RODZIAŁU 27 PRZYTYŁ 27 KILOGRAMÓW (I PRZEZ TO MA PROBLEMY Z CHOLESTEROLEM) A DO MR. NOBODY KRZYCZAŁ PO NOCACH ŻEBY UZYSKAĆ TAKI GŁOS TO BYŚ INACZEJ GĘGAŁA. CO ZAZDROŚCISZ? MASZ OKRES CZY CO? LUBISZ SIĘ POWYŻYWAĆ NA LEPSZYCH? TO IDŹ DO ZOO I SIĘ POWYŻYWAJ NA ZWIERZĄTKACH, BO JAK WIDAĆ NIKT CIĘ NIE KOCHA SKORO P********* TAKIE RZECZY. GDYBYŚCIE WIEDZIELI O ODDANIU TEGO ZESPOŁU DLA PUBLICZNOŚCI, O TYM, ŻE KOCHAJĄ SWOICH FANÓW, TRAKTUJĄ ICH NORMALNIE, NIE WYWYŻSZAJĄ SIĘ TO INACZEJ BYŚMY ROZMAWIALI. WY MOŻECIE WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIE? JA TEŻ. ALE JA NIE BĘDĘ WYRAŻAŁA JEJ W KULTURALNY SPOSÓB TAK JAK TWÓRCA TEGO GŁUPIEGO TEMATU. TYLE MAM DO POWIEDZENIA. A DO KOGOŚ KTO P****** OD RZECZY, ŻE ZESPÓŁ SKOPIOWAŁ COŚ Z JAKIEGOŚ DURNEGO U2, TO WIĘKSZEJ GŁUPOTY NIE SŁYSZAŁA. CZY WIESZ W OGÓLE DLACZEGO POWSTAŁA TA PŁYTA O TEMACIE WOJNY? TO, ŻE MA WAR W TYTULE, WCALE NIE OZNACZA KOPI. CO MOŻE ZGAPILI TEŻ Z OZZY'EGO OSBOURNE'A, BO ON TEŻ MIAŁ W PIOSENCE WAR I WIELE OSÓB MA? JAKIE TO WSZYSTKO ŻENUJĄCE.

ThirtySTM

Ten komentarz jest bezbłędny! <3
Popieram w stu procentach!
Jared to bardzo dobry aktor i genialny muzyk!

ThirtySTM

BRAWO ! Twój komentarz mam ochotę oprawić sobie w ramkę , bo wszystko to to szczera prawda ;)
Nie ma to jak ludzie którzy przesłuchali jedną piosenkę i usłyszeli od kogoś że ten zespól jest emo i wciskają ludziom kit że to jest g**no a tak naprawdę nie wiedzą co ONI robią żeby być sobą i żeby ludzie starali się ich zrozumieć razem z ich muzyką . Co zniszczyć może jeden taki błędny komentarz w stylu :to jest emo jak można czegoś takiego słuchać . Oni poświęcają się dla tego co robią bo to kochają a inni wciąż kopią ich w tyłek bo tak naprawdę nie potrafią tego zrozumieć ;)

ThirtySTM

Sama prawda. Nie rozumiem jak można kogoś oceniać tylko po pozorach. Rozumiem, nie podoba się muzyka, wygląd, gra aktorska, styl etc. Ale ta osoba osiągnęła coś w życiu, robi to co kocha. Najlepiej jest kogoś oceniać siedząc na du*ie przed komputerem. Skończcie już z tym emo, poczytajcie trochę o tej subkulturze i zobaczcie czego słuchają i co wyprawiają. Ludzie są różni, nie twierdzę, że wszyscy fani 30 stm są super, a np. lady gagi to skończone miernoty. To samo zarzucają MCR, że niby są EMO bo mają odwagę mówić (czy tez śpiewać)o swoich, niełatwych uczuciach. Gdybyście byli na koncercie któregoś z tych zespołów widzielibyście jak dzielą ze swoimi fanami bardzo złożone emocje. Jared jest bardzo utalentowaną osobą na wielu płaszczyznach, można go nazwać artystą bez żadnych wyrzutów sumienia. Ja nie lubię zmierzchu jako filmu, ale książki z tej sagi przeczytałam. I co z tego? Oglądam supernatural i vampire diaries. Więc? Jestem taką a nie inną osobą, dla jednych mogę być za poważna, zaś dla innych za dziecinna. Ale wiecie co? Mam to gdzieś. Mam swój mały światek i jest on lepszy i weselszy dzięki takim ludziom jak Jared. Powinno się mu zazdrościć. Sprawia, że każdy najgorszy nawet dzień odchodzi w zapomnienie. Pojawia się w wielu zakątkach świata by dzielić się z innymi swoją twórczością, wywołując przy tym niezwykłą euforię i podekscytowanie. Chciałabym być na jego miejscu, widzieć te twarze nieznajomych ludzi którzy mnie kochają. To piękne i cobyście nie napisali na jego temat tego nie zmienicie.Jared na pewno się tym nie przejmie i będzie pracował dalej. Dla swoich fanów.:)

ThirtySTM

chciało ci się to pisać?

ThirtySTM

Jared jest super xD jest zajebisty xD

maciejek93

takie komentarze mi się podobają;)

Progresywna

30 Seconds to Mars to na pewno nie jest "czysty rock". Czysty rock to Led Zeppelin, Aerosmith, nawet Queen czy Oasis. Ale Jared? Nie. Tam jest zbyt dużo elektronicznych dźwięków, by nazwać to czystym rockiem. Tak samo jak z Linkin Park :P (Choć oni przynajmniej czasem się wydrą i sprawią pozory Linkina " z tamtych lat")

Progresywna

zgadzam się

Hikaru_Oyama

Opinię można wystawić, ale konstruktywną. A autor tego tematu nie popisał się ogładą i inteligencją. Nie rozumiem takich ludzi. Jak ja czegoś nie lubię, to po prostu zostawiam to w spokoju, a nie informuję o tym cały świat. Takie wpisy tylko drażnią fanów tego aktora tudzież zespołu.

Progresywna

Zgadzam się jeżeli komuś się coś nie podoba to niech to zostawi dla siebie, a muzyka nie jest dla dzieci emo jak to ktoś wcześniej powiedział tylko może po prostu nie rozumiesz i tego co przekazuje.

Sam/a wybierz, he he.

ja myślę że najgorsze jest czytanie takich debilnych wypowiedzi jaką napisałaś/eś. no więc skoro tak nie cierpisz oglądac Go w filmach, to czemu oglądasz? A jeśli już to po co wypowiadasz się w ten sposób? masz do kogos na tym forum pretensje o to że obejrzałąś z nim jakiś film?

Angelface

zgadzam się z tobą :)

Szczerze, sama nie przepadam za jego zespołem:) Ale niektóre filmy uwielbiam, choćby Requiem dla snu czy Mr. Nobody.

A i jak tak go nie lubisz to po co wchodzisz i wyszukujesz go na filmweb

no właśnie ...po co?

Angelface

ja osobiście uwielbiam jego twarz i nawet jakby grał czy śpiewał okropnie i tak bym go wielbiła ;-)

Lonely

oo a ja na odwrót, może zmienić twarz byle dobrze śpiewał i grał ;>

FallenGirl.

boziu przeraziłam się posta nad tobą kochana. <boi się>

oluskaa

ja tak samo oO

Lonely

Taak, najlepiej. Gdyby był brzydki,dałabyś mu 1/10, choćby był aktorem lepszym od Hanksa? No cóż, niestety, to się nazywa FG. Do tematu: każdy ma swoje zdanie, ja nie odczuwam potrzeby wyłączenia filmu, kiedy pojawia się jego ,,morda'', a zespołu z przyjemnością słucham.

Muzyka Marsów jest po prostu dla niektórych trudna do zrozumienia. ALe płyta This is War jest tak zgapiona od U2, że poza piosenką Hurricane naprawde jej nie lubię, ale Beautiful Lie to co innego ;] Jared jest genilanym aktorem, wczoraj oglądałam Aleksandra i byłam pod wrażeniem jak dobrze wcielił sie w tą postać. A autora tego tematu zupełnie nie rozumiem i nie popieram.

harmless

dokładnie. tez wczoraj ogladalam Alexandra i stwierdzam ze Jared bardzo podoba mi sie w roli Hefajstiona. nieprawda jest to ze aktor jednej roli.. a co do muzyki, coz, 30 seconds to mars to jeden z moich ulubionych zespolow wiec chyba nie musze nic wiecej dodawac. a glos ma swietny :) a co do jego jak to ktos okreslil "mordy" ... tak, jest przystojny, jak dla mnie nawet bardzo. i po co ta zawisc... pozdrawiam

nena94

Kompletnie nie rozumiem niektórych z was ... Ja jestem wielkim fanem zespołu 30 seconds to mars i nie twierdze w żadnym stopni, iż jest to muzyka dla emo. Głos Jared ma świetny a muzyka dla słuchających Rocka jest jak znalazł. Orginalność na koncertach i dobry kontakt z publicznościa to według mnie coś co bardzo sie w tych czasach liczy. Jeżeli ktoś z was ocenia go po tym że miał na głowie irokeza w rózowym kolorze, nosi obcisłe spodnie to jesteście mega nietolerancyjni wcale go nie znacie a śmiecie go oceniac. A i dlaczego ma "morde" ... ? z tego co wiem to prawie każda moja koleżanka by go schrupała, wszystkie lecą na jego oczy i buzie wiec raczej jest łądny. Pewnie połowa z was poprostu mu zazdrość. A wam którzy macie takie mało inteligentne wypowiedzi powinno byc głupio. Brak wam rozumu i powinniscie sie troche do edukować ... To tyle ... A do ogladania filmu nikt was nie zmusza... ŻAL

Giba07

oczywiście się zgadzam niektórzy po prostu się tutaj ośmieszają ...

Giba07

O, tak. A z twojej wypowiedzi wręcz bucha inteligencja i erudycja muzyczna.

Giba07

to ŻAL to już mogłeś sobie darować, nie wnosi nic znaczącego do wypowiedzi, a jedynie obniża jej poziom i zaprowadza chaos w sposobie odbierania.

harmless

U2?! Gdzie ty w This is War słyszysz U2? :D

Ale prowokujesz...;] Ja nie zamierzam sie tu rozpisywac o tolerancji itp bo mnie takie sytuacje mega smiesza;) Ja nie mam nic przeciwko Dodzie, Bieberowi, homoseksualistom, ateista i innym. Jestem tolerancyjna, bo kazdy ma prawo robic to, co lubi. Gdyby wszyscy lubili tych samych, sluchali tej samej muzyki to swiat bylby monotonny. A tak to i klotnie na filmwebie sa i inne;] Ale skoro go nie lubisz, to po co w ogole wchodzisz na niego na filmwebie i wypisujesz takie rzeczy...?

Cóż, zapewne użyłabym diametralnie innych słów, ale generalnie się zgadzam. ^^ Takie mamy czasy.

Osobiście uważam, że Leto to dobry aktor a jeszcze lepszy muzyk.
Żałuję, że od jakiś 3 lat nie wystąpił w żadnym filmie. W requiem dla snu, Mr Nobody i Lord of War grał fenomenalnie.
Jeśli chodzi o jego muzykę to bardzo lubię 30STM. Wielu z innych muzyków chciałoby chociaż w najmniejszym stopniu mieć tak świetny kontakt z publicznością na koncertach jak Jared.
Irytuje mnie to przegadywanie się fanów z anty-fanami... "jaki on beznadziejny etc" "jak Ci się nie podoba to po co piszesz"
ludzie.. trochę więcej tolerancji.. każdy ma prawo do własnej opinii (i jej wyrażania) :))

Po co piszecie do tego pseudo rapera jak to zwykły TROL pisze tak tylko żeby wywołać wojnę na komentarze i zwrócić na siebie uwagę. NIE KARMIĆ TROLA. TROLE TO ZŁO

szymas93

I'm agree... swoją drogą chciałabym ich zobaczyć w rzeczywistości i posłuchać jak śpiewają, bo wiele osób ocenia innych bez własnej samooceny

seniorita19

Ja tak samo chciałbym zobaczyć na żywo

seniorita19

Kto cie uczył angielskiego? Gdyby twój nauczyciel zobaczył to "I'm agree" to by się pociął nożem do masła.
A teraz na serio - pisze się "I agree", bo "I'm agree" znaczyło by "jestem zgodzić się", co brzmi prawie tak dobrze jak "kali chcieć kupić duża śłoń".

Wiesz.. Jesteś wolnym człowiekiem... Jeśli ktoś cię zmusza do oglądania filmów z jego udziałem i słuchania tego "dennego zespoliku" idź do sądu.

Wypowiadałam się już tu, ale napiszę coś jeszcze. Do bardzo inteligentnego autora tematu - Twoja wypowiedź nie jest na poziomie, bo słowami takimi jak ,,morda'' obrażasz drugiego człowieka. Ja też nie lubię wielu zespołów, wielu aktorów, ale nigdy nie powiedziałabym o nich w ten sposób. Myśleć sobie możesz co chcesz i tak tego nikt nie zmieni, ale następnym razem pomyśl trochę, zanim coś napiszesz. Bo nic Ci nie da obrażanie człowieka, którego w życiu nie poznasz. Nie jesteś przez to fajny/fajna . No i skoro oceniasz grę aktorską po ,,mordzie'' to gratuluję inteligencji.

Co do muzyki dla dzieci emo. nie żeby coś, ale wypraszam sobie. każdy ma swoje zdanie, ale ja dzieckiem emo nie jestem :D

Nie dajcie się sprowokować takim ludziom [autor tematu]. Oni tylko na to czekają. Ave!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones