Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Nie wiem co jest gorsze

użytkownik usunięty

słuchanie jego dennego zespoliku czy oglądanie jego mordy w filmach?

Przecież do była prowokacja... Ech.. Autor na pewno wiedział, że Jared zarówno jako aktor i jako wokalista ma całe rzesze fanów. Swoją drogą, ja też Leto uwielbiam ;)
W każdym razie nie warto takimi prowokacjami zawracać sobie głowy.

Dla mnie gorszy od "mordy" Jareda i jego "dennego zespołu" jest ten komentarz.

Jared ma twarz i to piękną, wedle wszelkich klasycznych kanonów piękna. Ciekawe jaki Ty jesteś piękny, autorze tematu.
A muzyka mi się podoba i nikomu nic do tego. Wszelkie "wojny na tle muzycznym " uważam za żenujące.

Troll karmi trolla.

Nie używajcie słownictwa, którego nie rozumiecie (a to bardzo łatwo poznać. Przykładowo wiele z Was użyło sformułowania zupełnie w złym kontekście) a to trochę żałosne.

A i wstyd mi za polskie echelonki, które ukazały naprawdę niski poziom (tak, moja wypowiedź jest głównie skierowana do panienki ThisrtySTM i innych faneczek tego pokroju). A jeżeli nie widzicie nic złego w jej wypowiedzi .. cóż, sami sobie dokończcie.

A i żeby nie było, że jestem jakimś hejterem. Uwielbiam ich muzykę, a takie szufladkowanie typu "jak ich słuchasz to jesteś dzieckiem emo" jest zabawne. Osobiście słucham muzyki a nie gatunku.
A i Jared szczerze powiedziawszy nie jest jakimś genialnym aktorem. Jest dobry, ale są od niego o wiele lepsi.

I tym sympatycznym akcentem kończę, miłego dnia ;)

evendell

Ja uważam że Jared lepiej śpiewa niż gra w filmach .. to jest moje osobiste zdanie ... nie musicie się ze mną zgadzać.. 30STM grają suuuper

[odpowiedź]
...czytanie tego, co piszesz

Jako aktor nie jest zły, jako piosenkarz także. Lubię jego muzykę, choć nie każde piosenki (przepadam raczej za mocniejszym brzmieniem :P) natomiast on sam lekko idzie mi na system nerwowy zachowaniem, teledyskami, makijażem itp. Ratują go w moich oczach słynne już "jaredki" i kapelusik ;D

_camile_

ja też wole mocniejsze brzmienia ale 30 second to mars jest OK

Pojawiło się tu wiele tematów dotyczących muzyki emo, i tego czy 30STM jest godne podziwu czy nie. Nie chce nikogo obraźić ani wywierać na żadnym z Was presji, ale jednak czuję się urażona jednym faktem (pojawiającym się w kilku innych miejscach niż to forum)

Mianowicie chodzi o to, że jest to muzyka dla zdołowanych gimnazjalistek. Otóż nie zgodzę się z tym wcale! Ja osobiście chodzę do 2 gimnazjum, i naprawdę bardzo lubię 30STM. Tu macie racje, dużo osób w moim środowisku słucha tego zespołu. Ale to nie znaczy że będąc w gimnazjum nie można słuchać POŻĄDNEJ i niekoniecznie uznawanej za klasyk muzyki! Mój brat uwielbia 30STM a jest na studiach. Wiele jego znajomych tak samo. Nie kierujmy się stereotypami mowiącymi, że będąc w gimnazjum mamy kiełbie we łbie. Słucham innych zespołów takich jak Beatelsi, Pink Floyd, RHCP, Offspring. Jak widać te zespoły różnią się od siebie nawzajem, ale przecież nie musze kierować się w jednym kierunku uzycznym! To, że lubię jedną piosenkę Miley Cyrus nie oznacza wcale że jestem nadętym pustakiem kochającym Disneya. I zadawanie sarkastycznych i prowokujących pytań jest nie na miejscu. Wyraź swoją opinię ale nie w ten sposob. Nikt nie miał by do Ciebie pretensji gdybyś napisal: "Naprawdę nie lubię ich muzyki i nie lubię Jareda, ale szanuję zdanie tych którzy tą muzykę lubią." Wszyscy byliby zadowoleni. I Ty, wyrażając swoją opinie i My, fani Marsów tolerując Twoje zdanie. Twoj post jest brakiem szacunku do fanów tego zespołu, ale i prowokacją to rozwinięcia tematu jaki to ten zespół jest zły. Ale najbardziej irytuje mnie, to że prawdopodobnie nie znając dobrze tego zespołu wyrażasz opinię na temat Jareda i 30STM. A co do filmow z nim to przecież nikt nie każe Ci oglądać go, a tym bardziej komentować jego gry aktorskiej! 30 Seconds To Mars i sam Jared się zminili, ale prawdziwy krytyk najpierw zapoznał by się z całą jego twórczościa i historią zespołu (!), a dopiero później wyrażał się na ten temat. to że był emo, nie znaczy że wciąż taki jest. Sądząc tak, od razu przeczysz temu że słuchają go tylko denne nastolatki. Ludzie się zminiają, szukają siebie. Innym przypada to do gustu, innym nie! Aczkolwiek nie wyklucza to faktu że znacznie lepiej byłoby gdybyś inaczej sformułował swoją wypowiedź.

Podumowując moją wypowiedź, pomimo tego iż jestem gimnazjalistką uważam swój gust muzyczny jako dobry i MÓJ WŁASNY i nie chcę aby ktokolwiek nie interesujący się tym, wypowiadał się na ten temat.

użytkownik usunięty
Dashine

a ja uważam, że jak na gimnazjalistkę jesteś strasznie przemądrzała. :)
dziwne, skoro tak ochoczo krytykujesz miley cyrus i twierdzisz, że tworzy muzykę dla pustaków, to dlaczego nie zapoznasz się ze wszystkimi szczegółami z jej życia, dyskografią i wszystkimi filmami? jak możesz tak oceniać ludzi? przecież miley tworzy ambitną muzykę! ! ! ! ! ! 1 1 1 1 1 jeden jeden jeden
skoro nie chcesz, żeby ktoś komentował, to po kiego groma się wypowiadasz?

drewno.

Powiem ci, krótko co jest gorsze:
czytanie głupich wypowiedzi ;)

Najbardziej denny/a jest autor/ka tego postu. i tyle.

użytkownik usunięty

NO TO NIE SŁUCHAJ I NIE OGLĄDAJ !!!!

użytkownik usunięty

Nie wiem co jest gorsze....?!
Czytanie twych dennych postów czy oglądanie twego durnego profilu?
Jak ci się nie podoba to SPADAJ !!!!
Jesteśmy jego fanami/fankami jak i zespołu, i pisanie takich debilnych postów świadczy że jesteś idiotą......
A jaką ty masz twarz ???
(Nie chcę wiedzieć !!!!), bo Jared był i jest do tej pory jednym z najpiękniejszych ludzi świata od 1997......,
a muzyka jest świetna, TO ROCK !!!!!!!!!!!!!!, a więc nie mają dennych kawałków bo nieźle wymiatają i są świetni....
a denny to jesteś TY !!!

Masz i pytanie czy to denna muzyka ???
CAPRICORN
http://www.youtube.com/watch?v=c-tqzcq1BY0
THE KILL
http://www.youtube.com/watch?v=8yvGCAvOAfM
A BEAUTIFUL LIE
http://www.youtube.com/watch?v=ankBHdVGnjY
FROM YESTERDAY
http://www.youtube.com/watch?v=RpG7FzXrNSs
ATTACK
http://www.youtube.com/watch?v=acIU7yxzJ70

zgadzam się 30 STM jest super .. Jared też

użytkownik usunięty
maciejek93

Widzisz Enemy.......
każdy ich lubi.....(Prawie),
Kurczysz się......
Maciejek ma gust i wie co dobre, a ty (???)

No to mu pojechałeś :)

użytkownik usunięty
Suchar_022

A co ?
nie racja...
to nie jego miejsce.

Fakt, że opinię można wyrażać. Nawet powinno się, po to są takie portale. Ale jeśli już to robimy, to natura ludzka wymaga by zrobić to kulturalnie, bo inaczej inni nie będą odbierać Cię poważnie. Ja na przykład odebrałam Cię jako człowieka ograniczonego wręcz. I zgadzam się z Angelface - najgorsze jest czytanie takich właśnie wypowiedzi, które zmuszają nas do postawienia sobie pytania - czy na prawdę można mieć aż tak niski poziom kultury osobistej? Muzyka może Ci się nie podobać, nikt zresztą nie każe Ci jej słuchać, ale co do aktorstwa, to z przykrością muszę stwierdzić, że się najzwyczajniej w życiu nie znasz. Jeżeli uważasz, że jest złym aktorem, to powiedz, ile filmów z nim widziałeś i co konkretnie Ci się nie podoba? Bo ja uważam, że gra bardzo naturalnie, świetna mimika, doskonale utożsamia się z graną postacią, co świetnie widać np. w Aleksandrze, Requiem, nie mówiąc już o Przerwanej Lekcji Muzyki, Mr. Nobody czy Rozdziale 27 i wielu innych świetnych produkcjach. I teraz nie wiem co skłoniło Cię do napisania tego postu - zazdrość czy po prostu brak gustu.

użytkownik usunięty
parapsychiczna

Parapsychiczna ma cho****ą rację,
czytaj gościu bo ci się przyda !

pionsia :D

użytkownik usunięty
parapsychiczna

Pionsia :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones