Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto
tarantinohehe

Oczy.Są piękne.

tarantinohehe

Oczy.Są piękne.

tarantinohehe

Nic. Szczerze mówiąc to jak dla mnie nawet nie jest przystojny. Ale to tylko moje zdanie.

tarantinohehe

Po prostu piękny człowiek z niego i nie tylko wygląd ma tu znaczenie .

norija

wszystko :)

użytkownik usunięty
norija

Choć ja facet - odpowiem :)
Takiej urody takiego charakteru, i takiego głosu, to każdy facet chciałby mieć.
A już nie wspomnę o dziewczyny :)

Niesamowicie urodziwy człowiek. Od 20 lat wygląda tak samo, moi koledzy ze szkoły wyglądają starzej od niego.

użytkownik usunięty
agatanna

Fajnie napisane...Ciekawe jak on to robi, tak naprawdę ? :)

norija

O tak, świetnie ujęte, podpisuję się jak najbardziej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tarantinohehe

Przede wszystkim oczy :)

użytkownik usunięty
Suchar_022

Oczy to i ja mam takie, jego postura, i twarz....

I ciało !!! :)

Wiesz, mimo wszystko tak głęboki błękit nie zdarza się za każdym zakrętem. ;)

jazzylemonade

oczy i głos

użytkownik usunięty
jazzylemonade

No wiem, ale jak ktoś to ma - kolor błękitny to wie że trzeba szukać czegoś innego :)

użytkownik usunięty

Co do koloru oczu... ;P To on naprawde ma piekny odcień niebieskiego koloru... ;) Ja miałam podobny gdy byłam mała hehe a teraz zrobił mi sie ciemno zielony ;D W kazdy razie zalet Jareda jest bardzo duzo ;)

użytkownik usunięty

No fajnie do niego pasują te odcienie :)
I co do zalet to masz racje :)

użytkownik usunięty
tarantinohehe

Dobre pytanie.. ! :P Więc tak.... Co najbardziej mi sie w nim podoba ? Po pierwsze... i najważniejsze - jego UROK OSOBISTY... może rozwine to bardziej ;P Sposób w jaki się wypowiada... co za tym idzie charakter ( uwielbiam słuchać wywiadów, które udziela ) . Kiedy na niego patrze mam wrażenie że patrze na NIEZWYKŁEGO człowieka, który osiągnął już w życiu tak wiele, spełniając swoje pasje i dzieląc sie nimi z ludzmi ;P Hmm, wygląd ? na wygląd nie powinno się patrzeć jako na najwazniejszą zalete ;/ Każdy człowiek ma w sobie coś " innego " co czyni go wyjątkowym ;) przez co według mnie nie ma ludzi brzydkich.... każdy jest na swój sposób niepowtarzalny ;) Oczy - prawdziwa magia :D Ale tez nie zwróciłam na nie uwagi jako pierwsze ;) Głos - ooo :D jak już ujełam to wyżej - czaruje nim ;)

użytkownik usunięty

Hahaha :) - Łał...dużo tego, no to jesteś świetnie zorganizowana jeżeli chodzi o fana :)

użytkownik usunięty

Dziekujee że tak myślisz! ;P Choć ciagle pasuje poszerzać swoją wiedze w kwesti - Jareda heh ;D

użytkownik usunięty

Twoja jest dostatecznie ogromna...tego jeszcze nie było :):):)

użytkownik usunięty

hehe ;D to mówisz " tego jeszcze nie było " ! ;D spoko... ;D mnie to cieszy... wiesz chciałam szczegolnie zaznaczyć w pytaniu " co najbardziej mi sie w nim podoba " jego charakter ;) to jakim człowiekiem jest... ;) ehhh... wielka szkoda że nie znam go osobiście ;( ale emanuje od niego jakaś taka nieuzasadniona " magia " ;D naprawde nie wiem jak to nazwać... ując w słowa ;P A jeśli chodzi o wyglad... ;) heh podziwiam go za role w " Chapter 27 " !! ;D W tak szybkim czasie udało sie mu przytyć i schudnąć... ;D Jared jest niesamowity ! ;P Ma dystans do samego siebie... i to mi sie też w nim podoba ;)

użytkownik usunięty

Tak, ma dystans do siebie, potrafi zadbać o siebie, nie ma nałogów, nie lubi przegrywać, uwielbia się skupić, i nie stresować, jego życie nie ma harmonogramu, robi to co chce i kiedy chce, jest samym sobą, jest tylko sobą, nikogo nie udaje, i nikogo nie naśladuje.
Jest jedyny w swoim rodzaju - ponieważ nikt inny, tak diametralnie się nie dostosowuje do siebie, i innych.
jego muzyka cieszy i inspiruje muzyków, ludzi jego pokroju, ale i jego fanów, i antyfanów.
Daje każdemu uprzejmością, uczuciem, i miłością...jest opanowany, ale zarazem nerwowy.
To jest odpowiedzią na najbliższe dyskusje, i myśl...chociażby u każdego z fanów to występuje.
Jared jest po prostu sobą, i to się nam podoba.
Nie tylko dziewczynom, ale i chłopakom...

użytkownik usunięty

Wow! :D Teraz to ja mogę powiedzieć... ;D Twoja wiedza na temat osoby Jareda jest ogromna i ja się z tymi słowami powyżej zgadzam w 100 % !!
Jared - inspiruje - daje natchnienie - jest osobą, która motywuje innych ;) a cały sekret tkwi w tym " że jest sobą " :) Istny wulkan energi i coraz to nowszych wspanialszych pomysłów ;D
I tak masz całkowitą racje - kochaja go wszyscy - młodzi, starsi, dziewczyny, chłopaki - przyciaga do siebie miliony ludzi na całym świecie niczym magnes ;) jest wyjatkowy ;)

użytkownik usunięty

Dzięki, i ja się wzajemnie zgadzam :)

pięknie to ująłęś/ ujęłaś :)

użytkownik usunięty
kacholec830

Dzięki :) ująłem to tylko z mojej głowy i z tego że znam go całe życie :)

utożsamiam się z tą wypowiedzią

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Dziękuje ! I ciesze się że też tak myslisz :)

to nie wymagało dużego wysiłku z mojej strony

tarantinohehe

Jeśli chodzi o wygląd to oczy , kształt twarzy , usta .. xD wszystko :P sylwetka xD kocham tą wersje Jareda : http://s2.img.pl/bDtRGew.jpg :P

Can98

Ja uwielbiam (czyt. co mi się w nim podoba) talent aktorski i muzyczny. Kropka.

użytkownik usunięty
madeleine_eadig

Prosto, i do rzeczy :)

Nie zachwycam się jego urodą (którą bezsprzecznie może się pochwalić) ponieważ dla mnie jest cudownym artystą, bo tych niektóre ,,jaką on ma boską klatę!" to są kpiny i obraza dla jego twórczości, na prawdę.

użytkownik usunięty
madeleine_eadig

Racja, to za dużo :) ale nie mogę tez zaprzeczyć tego że ma facet ładną budowę ciała :)
Ja też uważam go za genialnego artystę i tu się zgadzamy :)

Ja również nie zaprzeczam, jednakże moim skromnym zdaniem jego talent artystyczny w całości przyćmiewa urodę.

użytkownik usunięty
madeleine_eadig

Pewnie, i to jest tym głównym artyzmem Jared'a, ale nie ostatnim - jest ich WIELE !!!

Jasna sprawa, Jared jest na prawdę wszechstronnym artystą. Przecież nawet reżyserem i montażystą jest, zdolna bestia.

tarantinohehe

W Jaredzie? Hm... Wydaje mi się, że najbardziej pociągający w nim jest, jego charakter i głos. Niesamowity człowiek. Jest wulkanem pozytywnej energii, a zarazem jest taki spokojny. Do ludzi zwraca się z szacunkiem i uśmiechem, jest otwarty, a jednak czasami mam wrażenie, że jest niedostępny i jakby odległy. Po jego wypowiedziach można wywnioskować, że jest inteligentnym facetem (chociaż czasami gada tak, jakby sam nie wiedział o czym mówi xD). Ma w sobie jakiś magnetyzm, który przyciąga ludzi. Jest niezwykle fascynującym, lekko tajemniczym człowiekiem. Daje siłę i wiarę, że warto dążyć do celu, że warto marzyć i te marzenia spełniać, że warto się poświęcać... Oddaje się temu co robi. Jest po prostu niezwykły i jedyny.

użytkownik usunięty
Ninurta

"Wydaje mi się, że najbardziej pociągający w nim jest, jego charakter i głos. Niesamowity człowiek. Jest wulkanem pozytywnej energii, a zarazem jest taki spokojny. Do ludzi zwraca się z szacunkiem i uśmiechem, jest otwarty, a jednak czasami mam wrażenie, że jest niedostępny i jakby odległy. Po jego wypowiedziach można wywnioskować, że jest inteligentnym facetem (chociaż czasami gada tak, jakby sam nie wiedział o czym mówi xD). Ma w sobie jakiś magnetyzm, który przyciąga ludzi. Jest niezwykle fascynującym, lekko tajemniczym człowiekiem. Daje siłę i wiarę, że warto dążyć do celu, że warto marzyć i te marzenia spełniać, że warto się poświęcać... Oddaje się temu co robi. Jest po prostu niezwykły i jedyny." - PIĘKNIE BUDUJĄCE SŁOWA :)
To wzór na to że są ludzie na których można liczyć, i z kim można pogadać.
Zero przeciwności, maksimum lojalności wobec społeczeństwa i fanów 30 STM :)

użytkownik usunięty

Milla_Jovovich_11 MA RACJĘ 10000% RACJĘ :)

użytkownik usunięty

hehe :D Dziekuje Ci bardzo.. Miło że się ze mną zgadzasz :P

użytkownik usunięty

Trudno się nie zgodzić, po tym jak doskonale to opisujesz...jestem zakochany !

użytkownik usunięty

:D Staram się przelewać tu to co mówi mi serce i rozum :) A w tej kwesti rozum i serce zgadzają sie ze sobą w 100% jak w żadnej innej kwesti :P Jared - idealnie idealny w tym co robi i tworzy ! Tylko podziwiać i cieszyć się jego dziełami.. albo raczej prawdziwymi KLASYKAMI ! :)

użytkownik usunięty

To dzieła, klasyki, cover, czy jak się to zwie legenda !
Dalej masz racje....

użytkownik usunięty

Kiedyś to będzie historia.. :D a na stare latka ( o ile dożyjemy :) ) będzie to cudownym WSPOMNIENIEM tego że kochało sie ten zepół od jego początków, pierwszych sukcesów... :) Szczególnie utkwiły mi w pamięci te słowa po ostatnim wywiadzie Jareda - " powiem Ci jaka będzie przyszłośc - umrę - a ten wywiad będzie żył wiecznie " ! Idealnie to powiedział ! 30 stm przejdzie do najlepszych klasyków muzyki ! ;)

użytkownik usunięty

" powiem Ci jaka będzie przyszłość - umrę - a ten wywiad będzie żył wiecznie " ten rycyt, jak i inne ślady które zostawił Jared i 30 STM, będzie wspominką na długie lata, i jeszcze długo po śmierci :)

użytkownik usunięty

Ale jakie to będą PIĘKNE wspomnienia... :) Zresztą cała przygoda z filmwebem już staje sie tu dla każdego z nas pięknym wspomnieniem :)

użytkownik usunięty

Albo utęsknieniem, ja np. kiedy nie siedzę na FW, myślę cały czas o tym co si.ę dzieje :)
uzależnienie - Oj, TAK :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones