Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Miejsce tego człowieka w rankingu filmwebu powoduje u mnie skurcze. Niedługo jak tak dalej będzie to zdechnę.
W sumie to skoro Letto ma tak wysokie miejsce w rankingu bo jest zdecydowanie lepszym aktorem niż np. Bill Murray czy Scarlet Johanson, to czemu nie zbierzemy się MARSJANIE i nie damy 10 gwiazdek Hannie Montanie?
No więc do rzeczy.
Nie rozumiem paru faktów. Dlaczego na forum filmowym widzę posty dotyczące muzyki??? Rozumiem że na Last.fm rozmawiacie o genialnych kreacjach tego jakże wybitnego aktora?
Druga sprawa jest taka że chcąc nie chcąc nie mogę powiedzieć że jest złym aktorem. Jest po prostu średnim aktorem. Słyszałem że najbardziej docenia się go za Requiem. Okej nie mogę powiedzieć że nie zagrał tam źle. Dobrze oddawał zachowania ćpuna. Jednak absolutnie lepiej zagrała jego filmowa matka. To samo mogę powiedzieć o Mr. Nobody. BYŁO OKEJ. NIE ZAJEBISCIE, NIE TRAGICZNIE ale po prostu okej.
Jeśli chodzi o mnie wolę go jako aktora niż jako muzyka.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

"Nie wierzysz to ci dam kopię rozmowy z GG....ale ty jesteś zerem i to pestka usunąć młotka z FW.." ja chce zobaczyc screeny z Twojej rozmowy z administracja filmwebu, ja chce:3

użytkownik usunięty
bobrolak

Wiesz ze to jest poufne i nie można pokazywać tego użytkownikom....
"ja chce zobaczyc screeny z Twojej rozmowy z administracja filmwebu" - masz za duże wymogi ;)

"Nie wierzysz to ci dam kopię rozmowy z GG" to po co sie chwalisz?

bobrolak

@bobrolak uważaj, bo Leon ma znajomości. Ja się już wystarczająco wystraszyłem, dlatego wycofałem się z tej dyskusji. Lepiej też tak zrób, zanim faktycznie coś zacznie się dziać. BTW Leon92Kennedy, wiesz co mnie najbardziej boli? Że jesteśmy najprawdopodobniej w tym samym wieku, czyli prawdopodobnie jesteś tegorocznym maturzystą (chyba że technikum albo coś to nie) i to jest dla mnie rzecz nie do pomyślenia. Bo ja tu nie mówię o tym jaki jesteś, a jak się wypowiadasz na forum. Robisz z Jareda Leto swojego boga, ale w niezdrowym tego słowa znaczeniu. Bo jeżeli się ma idola i się na nim wzoruje to ok, ale nie możesz, no ludzie drodzy, zakazywać innym wyrażania swojego zdania. Rozumiem, że na forum o Jaredzie masz swoich znajomych i dobrze Ci się tu spędza czas, ok, każdy robi co chce. Jednak chciałbym Ci przypomnieć, że żyjemy w wolnym kraju, tu panuje wolność słowa, i wszystko zaczęło się od tego, że jakub_oleg wyraził SWOJĄ OPINIĘ, a tu nagle już zleciało się milion znawców wszelakiego kina, oraz tysiąc krytyków muzycznych posiadających swoje rubryki w RollingStone i Q. Jeżeli słuchacie tej muzyki, to w porządku. Może Jakub chciał założyć tu forum hejtujące Jareda? Przecież też może. Nie wbił się wam w środek rozmowy, nie chciał wam przeszkadzać. To wy tu przyszliście i to z ciężką artylerią. Oczywiście zaraz tu odpiszą ludzie posty o różnej, zabawnej treści. Dziękuję za uwagę i liczę na reakcję.

studzinsky

czyli mowisz, ze ten bialy dostawczak co stoi od rana pod moim blokiem to nie przypadek ani zadna ekipa remontowa?:0

bobrolak

Nie mogę więcej powiedzieć, mają moją rodzinę. : (

bobrolak

Nie to byli misjonarze Leona i Priscilli:D

użytkownik usunięty
studzinsky

dzięki za twój post studzinsky...rozumiem i na początku powiem że chodzę do pracy - tak prywatnie ;)
jesteś normalny bo nie krytykujesz ludzi na forum, a wiesz dlaczego, bo wiesz jak zareagują...
inni też o tym wiedzą ale są tu po to by najpierw się popisać, skrytykować innych, a później pisać żale do innych,
dlaczego nie mają tutaj wolności słowa i wyboru idola, czy muzyki - to już nie o to chodzi...
jestem pokojowy, ale jak ktoś wchodzi z butami i pisze że jesteśmy zacofani czy inne obelgi, to jest powód do tego by się kłócić....ale po co i dla czego - by się popisać, czy zostawić coś po sobie (?), nie wiem, ale po co (?)
Wyraziłeś swoje zdanie o tym temacie i bez atakowania innych (fanów Jared'a Leto), przeszedłeś się do innego tematu.
I pytanie czy inni też nie mogą tak pisać...to jest takie trudne...
Niech nie krytykują, kogoś kogo lubią i doceniają, a sami nie będą krytykowani, to normalność.
Niech stworzą swój temat, i blog, ale nie na tym aktorze, bo są tu fani i są gotów postawić krytykę.....jak ktoś by zareagował jakby inni napisali że jego idol to debil czy beztalencie - to mój przykład, i jest temat do bulwersji....
Co dalej z postępowaniem innych wobec fanów aktora i jego muzyki, to już jest ich sprawa, ale niech to kiedyś skończą bo to nie ma sensu i jest głupie....ja nikogo nie atakuje, są nawet fani j. Biebera....ja go nie lubię ale ich nie krytykuję i obrażam publicznie....wolę się ugryźć w język niż kogoś obrazić i być obrażany za frajera.
Zmieńcie się a będzie inaczej......
ja nie szukam zaczepki na głupie i kłótliwe tematy, ale innym się nudzi.

dzięki za twoją opinię i zrobię coś w tej sprawie....nie martw się moimi znajomościami, bo nikogo nie obrażasz i wyzywasz - a to jest nieprzestrzeganie regulaminu forum....ciebie to nie dotyczy.

Pozdrawiam ;)

"Nie wierzysz to ci dam kopię rozmowy z GG" to po co sie chwalisz?

użytkownik usunięty
bobrolak

Ok...kurde, zapomnij o tym przecież GG jest prywatne, i nie będę ci pokazywać....
Daj spokój, i pisz dalej na tematy.

to po co sie chwaliłes i zgrywales kozaka, klamczuszku?
ps. nie jestem pewien, ale w regulaminie filmwebu cos by sie znalazlo o podszywaniu sie pod kogos majacego cos wspolnego z administrowaniem strona;) poszukac?

bobrolak

Ten człowiek jest mocny w gadce.

Cokolwiek zamierzasz, radzę tobie się wstrzymać. Mam na ciebie haka:*
Jak chcesz się o nim przekonać to śmiało banuj mi konto:D

użytkownik usunięty
jakub_oleg

Nikt ci nie będzie banował konta..........a z tym hakiem to jestem ciekaw co ?

a ja ciagle czekam na screeny z rozmowy gg. no chyba ze klamales, w takim razie jestem gotow doniesc, ze podszywasz sie pod osobe z władza tutaj:D

użytkownik usunięty
bobrolak

Nikt nie kłamie, nie będę się tobie tłumaczył.....bo to prywatne rozmowy.
Nikt się nie podszywa władzą, jak już pisałem kiedyś tutaj urzędowałem...
ja też się kieruję donosem w tedy kiedy ktoś mnie obraża, mam znajomych i z tego korzystam...
rób co chcesz....nie wierzysz twoja sprawa, ale z drugiej strony ten post nie był kierowany do ciebie,
więc ja mogę podać cię do administratora o groźby bez powodu, czy nękanie...
Wcześniej mi groziłeś i sypałeś do mnie obelgami...nie zgłaszałem tego, ale zawszę mogę do tego wrócić, także nie zwracaj mi uwagi bo jesteś nielepszy..., a to gorsze niż posądzanie mnie o takie głupoty.

skoro prywatne, to po co sie chwaliles, ze mozesz udowodnic, klamczuszku?

btw, ja Ci grozilem? konkrety prosze, cytaty

ps. sprawy prywatne zalatwia sie via wiadomosci prywatne, jesli napisales na forum publicznym, to byl to post skierowany do kazdego, w tym mnie

użytkownik usunięty
bobrolak

Sam nie wiem po co to napisałem....może dlatego po to by go nastraszyć...niepotrzebnie.
Ty też byś mi nie pokazał rozmowy z GG, to jasne.

nie myślałem w tedy co piszę.....ale ty się upierasz...daj spokój i gadaj o czymś innym.
Ludzie popełniają błędy, w tedy mnie to spotkało.

Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty

i beda trwac do usranej smierci, bo gowno mozesz mały ormowcu:*
to przykład...i jak zawsze nie twoja wina...........

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

no, to skoro to bylo pod wplywem chwili to czemu jeszcze go nie przeprosiles?

użytkownik usunięty
bobrolak

To już nasza sprawa....ja na tą chwilę kończę tą głupią kłótnie z wami i zamierzam nie ingerować, w to co macie mi do powiedzenia....nie będę pisać z wami, poniosłem karę za to i zamierzam zawsze uważać na takich jak wy.
Pozdrawiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bobrolak

narazie......
pozdrawiam kolegę cwaniaczka ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Łihiii! Zobaczysz:D

Mam wrażenie, że rozmawiamy, ale nie komunikujemy się zbyt dobrze. Leonie, nikt nie nakazuje Ci oglądać tego tematu. Wspomniałem, że jest w Polsce wolność słowa, czyli każdy może mówić co chce. Jakub w swoim pierwszym poście nie obraził nikogo, natomiast już zleciała się wataha i zaczęła go krytykować. Nie napisał "Ej Fani jesteście wieśniakami i w ogóle tępi i dziecinni", po prostu wyraził swoje zdanie. A nagle widzę, że zacząłeś w każdym temacie odradzać rozmowę z jakubem, by bronić małe owieczki przed zauważeniem tej ciemnej strony, która de facto może spowodować, że młoda, nieukształtowana osoba trochę pomyśli i wpadnie na coś takiego, co zwie się "własne zdanie". Mi chodziło po prostu o to, że najwidoczniej ten temat jest dla ludzi, którzy Jareda nie lubią za bardzo, lub po prostu jest im obojętny i chcą porozmawiać ze sobą na poziomie, lecz innymi słowami, niż: 'Mars', 'Ciacho', 'geniusz', 'talent' itp. Forum na filmwebie to nie tylko forum, gdzie się ludzi ubóstwia, można również krytykować i wyrażać swoją opinię, w końcu od tego forum jest. Gdyby tylko miałoby się daną osobę kochać to równie dobrze mogłaby tu być audycja radiowa z piosenkami Leto i pomiędzy tym podjaranym głosem 9-cio latki krzyczącej "YES".
DZIĘKUJĘ, ŻE MNIE OSZCZĘDZISZ, PANIE. Z całym szacunkiem Leonie, ale nie obchodzi mnie to, kogo znasz na filmwebie i jaką władzą tu dysponujesz, bo takie pokazywanie "władzy" jest dość przykre i nie stawia Cię w dobrym świetle. Używaj argumentów, rozmowy, a nie siły, czy domniemanych donosów niczym SB. Pozdro

studzinsky

w 100% się z tobą zgadzam. Absolutnie muszę też przyznać że opanowałeś lepiej sztukę merytoryki niż ja, bowiem zbyt ponoszę się emocjom:D

No a ja nadal czekam bejbe:D

jakub_oleg

Że tak swojsko powiem podniecacie się jakimiś rankingami... Kogo to obchodzi? Ważne co się komu podoba.

Mi się gra Jareda Leto PODOBA i dlatego ocena jest jaka jest, a to czy jest na miejscu 1 czy 49367853685 kompletnie mnie nie obchodzi.

użytkownik usunięty
GregoryHouse

I to jest wypowiedz na Miano mądrego i oczywiście normalnego użytkownika.
czy to nie wystarczy (?), po co zaraz krytykować...

Bo to wolne państwo człowieku z klapkami na oczach:D

użytkownik usunięty
jakub_oleg

Ok...kumam, dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones