Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto
użytkownik usunięty

BREDZISZ KOBIETO !!!

użytkownik usunięty

lol

użytkownik usunięty

Jakie Lol ? po co piszesz że to nie jest aktor ?

użytkownik usunięty

bo nie on nie jest aktorem

użytkownik usunięty

No a kim ????
Czy się to tobie podoba czy nie - jest aktorem !
Co tak negatywne nastawienie do forum tu robi ?

użytkownik usunięty

Nie jest aktorem ponieważ nie potrafi grac i nie skończył nawet szkoły aktorskiej.

użytkownik usunięty

Taaaaak......heheheheh, no to masz jakieś błędne informacje człowieku, bo z tego co JA wiem, a znam go
10 lat, skończył szkołę :)
poza tym jest świetnym aktorem, a filmy w których grał przeszły do historii :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jared_Leto
http://twist.pl/article.php/art_id,300/title,Jared-Leto-w-szkole-trzymalem-ze-sw irami/place,1/kid,41/

BARDZO SZCZEGÓŁOWO !
http://www.forum-filmowe.pl/topics19/2367.htm

Oj głuptasku.......żal mi ciebie i twoje niedopracowane JA :P
http://30stm-thisisacult.blogspot.com/p/bio-jared-leto.html

hehehehe XD

użytkownik usunięty

nigdzie nie pisze że ukończył szkolę aktorska. aktorem jest drewnianym be żadnej dobrej roli, a jego filmy to gnioty dla nastolatków pokroju Requiem dla snu. W prawdzie tez zagrał w kilku lepszych filmach ale to jest zasługa jego pięknej facjaty

oczywiście <ziewa>

użytkownik usunięty
Dark666Lady

idź spać

Ale że już ... jeszcze nie było dobranocki :(

użytkownik usunięty

Lecz się ;)

użytkownik usunięty

he, kolejna fanka-nastolatka

użytkownik usunięty

haha jak już to fan i tak jestem nastolatkiem,cieszę się z tego,nie wiele pozostało mi już młodości i wcale nie chce być starszy...Natomiast "Pan" powinien się leczyć...

użytkownik usunięty

ah tak fan
zmyliło mnie to jak spojrzałem w twoje oceny gdzie widnieją tam same babskie filmy Forrest, 7 dusz, Armagedon...

użytkownik usunięty

cieszę się że są takie osoby jak ty na świecie...Dziewczyny o niskiej ocenie mogą się przy tobie dowartościować...Pozdrawiam

użytkownik usunięty

Buahahhahahahah :):) Szacun :):)

użytkownik usunięty

raczej żałosne i na gimnazjalnym poziomie jak przystało na fanów Jareda

użytkownik usunięty

Kochana gimnazjum dawno skończyłem ;P

92 rocznik? Rzeczywiście dawno w hooj.

użytkownik usunięty
Vaylander

No właśnie dzięki :)

użytkownik usunięty

LECZ SIĘ x2

użytkownik usunięty

YOU ARE WOODLING GIRL !!!!

Abstrahujac od tego czy skonczyl czy nie uwazam, ze jest zdolny i to bardzo i bynajmniej w zadnym stopniu nie drewniany Swiadczy o tym jego dorobek filmowy muzyczny ( w tym rezysia teledyskow autor tekstow) itd... a to czy ktos skonczyl szkole aktorska czy tylko bral lekcje ma swiadczyc czy jest/bedzie dobrym aktorem?... to argument na poziomie wczesniejszego ... jest wiele przykladow po szkole aktorskiej osob ktore nie potrafia grac... Jesli ktos ma talent szkola moze go tylko doszlifowac ... Jest tylu genialnych aktorow (bez szkoly) grajacych rewelacyjnie z dorobkiem swietnych filmow i wielu wielu nagrod ...

użytkownik usunięty
surfice

''Jest tylu genialnych aktorow (bez szkoly) grajacych rewelacyjnie z dorobkiem swietnych filmow i wielu wielu nagrod ...''

podaj nazwiska

użytkownik usunięty

Domyśl się tępy batiuku !

użytkownik usunięty

oświeć mnie

użytkownik usunięty

Scott Adkins, Carmine Giovinazoo...wystarczy...

użytkownik usunięty

kim oni są? czyżby jakieś kłody drewna

użytkownik usunięty

http://www.filmweb.pl/person/Carmine+Giovinazzo-6764

http://www.filmweb.pl/person/Scott+Adkins-66130

użytkownik usunięty

łał. to oni mają nawet profile na FW

użytkownik usunięty

Czym się tak dziwisz ?

Jak juz wspomnialam wielu amerykanskich aktorow i aktorek rezyserow nie ma dyplomu Tak sie znasz i tak latwo dajesz 1/10 aktorom a nie wiesz jacy to ? Chociazby James Dean, Sean Connery, Jack Nicholson, Matt Damon,Leonardo DiCaprio, Jim Carrey aktorki takie jak Natalie Portman, Drew Barrymore,Jennifer Connelly i wiele wiele innych... Doksztalc sie poczytaj zanim pochopnie ocenisz... tyle w temacie...genialnych rezyserow jest rowniez sporo bez dyplomu a jednak z talentem poszukaj sobie ...

użytkownik usunięty
surfice

że tamci nie byli po szkole to nie znaczy że Jared osiągnie tyle co oni, bo nie posiada talentu.

użytkownik usunięty

O jej, odpie***l się od Jared'a, co ci da to gdybanie na niego, pożal się mamusi, nie TU !
Daj spokój, i postaraj się nie truć ludzi głupotami :)

użytkownik usunięty

taa głupotami, prawda kole w oczy

użytkownik usunięty

Raczej tobie wydłubały już dawno !

użytkownik usunięty

Lecz się x3

użytkownik usunięty

i vice versa

użytkownik usunięty

I jak, dalej uważasz że Jared to nie aktor ?
czy za mało dowodów ? :P

użytkownik usunięty

Zresztą po co udowadniać pustakowi czyjąś wartość :)

Ma za duzo czasu i za malo zainteresowan stad zasmiecanie forum ... szkoda slow...a argumety na poziomie trzylatka sa tak zalosne ze az szkoda ich komentowac... ale niestety nie wytrzymalam ... znowu ;) pozdrawiam

użytkownik usunięty
surfice

Witam, ja tak samo, i wiesz co szkoda nerwów i czasu by tutaj coś cokolwiek napisać, idę stąd :)
A jednak to mnie złapało i nie chce puścić, to że ta dziecinka pseudonimu MannyAlterkonto usiłuje nam wmówić to co już się odbyło, jakiś TIMECOP....jest takim zżytym anty, że nie potrafi sobie poradzić z tym ze Jared Leto to wybitny aktor, który ukończył szkołę aktorską z wyróżnieniem - ZNAM GO 10 LAT !!! I WIEM !!!
Szkoda szargać nerwów.....

"Nie bo nie" co za argument pieciolatek mialby lepsze ... nie wspomne o kolejnych postac jezyk polski trudna mowa

Prawda jest taka, że był aktorem nim zaczął bawić się w muzykę.

użytkownik usunięty
dpacuszka

No, niezupełnie, nadal jest świetnym muzykiem, a jeszcze lepszym aktorem :)
Czyli twoim zdaniem od 2002 roku, przestał być aktorem, jeżeli tak, a chciałbym się mylić, jesteś bezmózgowcem :)

Nie twierdzę tak chodziło mi o to, że wcześniej zajmował się aktorstwem niż muzyką.
Ato całe hejterstwo związane jest właśnie z karierą muzyczną.

użytkownik usunięty
dpacuszka

Ok, i tak rozumiem twój post.
całe hejterstwo związane jest właśnie z karierą muzyczną, bo muzycznie więcej się udziela :)

Niestety, ale się z tobą nie zgadzam i na wstępie chcę zaznaczyć że fanem Leto jako muzyka nie jestem gdyż to nie mój typ muzyki. Jednak Leto dobrym aktorem jest i to bez dwóch zdań. Wystarczy spojrzeć np. na film Aleksander w którym według mnie przyćmił samego Colina. A produkcje które ty uważasz za niby gnioty nie świadczą o poziomie umiejętności aktorskich danej postaci. Zadaniem aktora prócz odegrania swojej roli jest wzniesienie nawet najgorszego scenariusza na powiedzmy w miarę wysoki poziom. Patrz np. Nine. Film nie ma zbyt oryginalnej fabuły gdyż bazuje na tworze Felliniego jednak takie aktorki jak Kidman, Dench ba nawet Ferie i reszta obsady sprawiły że te dwie godziny były jednymi z niezapomnianych, nieziemskich, niesamowitych i co najważniejsze miłych chwil. Wiec następnym razem proszę o jakieś solidne argumenty a nie wyskakiwanie z tekstem nie podoba mi się bo nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones