Jason Connery I

Jason Joseph Connery

6,8
501 ocen gry aktorskiej
Jason Connery I
Jason Joseph Connery urodził się 11 stycznia 1963 roku w Londynie. Jego rodzice to aktorzy Sean Connery i Diane Cilento. Po rozwodzie rodziców w 1973 roku zamieszkał z matką w Wiltshire w Angli. Jego kariera rozpoczęła się w 1986 roku kiedy otrzymał rolę w kolejnej trzecim sezonie serialu telewizyjnego <a href="http://robin.hood.tv.filmweb.pl/" class=n>"Robin z Sherwood"</a>.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 11 stycznia 1963

miejsce urodzenia: Londyn, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 183 cm

żona <a href=http://www.filmweb.pl/Person?id=7971>Mia Sara</a> (17.03.1996 - 2002, rozwód), syn Dashiell Quinn (ur. 1997)
Jego rodzicami są Sean Connery i Diane Cilento.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie mam pojęcia jak można obrażać tak człowieka który jest synem seana Connerego mnie tam się bardzo podoba w roli robina z Sherwood to nie znaczy że zmieniam zdanie o michealu Ale Uwielbiam ich Obu

Nie mogę go strawić w roli Robina.Był żałosny ,pasował tam tak jak kwiatek do kożucha.Michael Praed jako Robin był rewelacyjny ,nie do pobicia nigdy przez nikokogo,a sam serial rewelacyjny ,ale tylko z Praedem!

Jako Robin Hood był znacznie lepszy od Micheala Pread'a. Idealnie zagrał. Jesli chodzi o reszte filmów - trudno mi cokolwiek powiedziec i nie wiem czy moj poprzednik ma rację. Aczkolwiek napewno aktorstwem nigdy nie dorówna wielkiemu ojcu.

dla nazwiska connery.

Chodzi mi oczywiście o Robin Hooda. Oglądam ten serial teraz i jestem załamany - każdy aktor próbuje stworzyć jakąś kreację poza dwoma "synami Herne'a". Blondas jest beznadziejny