Jason IsaacsI

7,9
23 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

Jason Isaacs świetnie radzi sobie w powierzonych mu rolach, ale mam wrażenie, że pewne filmy, w których gra, są do obejrzenia tylko ze względu na jego aktorstwo. Nie sądzicie, że powinni mu dawać więcej poważnych propozycji?

HIMera

jest niesamowity !! oscar mu sie należy :)

beatricze19

Która z jego ról to Twoja ulubiona? :)

HIMera

Każda jego rola jest najlepszą! Myślę jednak, że rola Tavingtona w "Patriocie'' była jego przełomową podobnie jak film "Helikopter w ogniu'' oraz postać Lucjusza Malfoya w "Harrym Potterze''.

HIMera

ten facet dlaczego jeszcze nie jest w top 100 ? swietnie zagral w Patrioce , Helikopter w ogniu stal sie doskonaly dzieki jego wkladowi w role .No i Harry Potter
mój tata jest fanem HP I Helikoptera w ogniu. a Isaacs nie jest w top 100 ?
jak to zazwyczaj gadal Draco Malfoy "mój ojciec sie o tym dowie"

dawid10809

A wiesz dlaczego bo gimbaza ocenia na 10 takie coś jak Pattinson i inne ścierwa ze zmierzchu.Własnie oglądam Patriote wspaniały film a jego kreacja nadaje pikanteri temu filmowi.Cudowny aktor

tutimix

w zmierzchu nie ma samych ciot ,trust me ale po cholere oceniac przez wyglad ? ten facet w rolach daje z siebie 200% mozliwosci ,przygotowuje sie do roli na wszystkie sposoby a dla Pattinsona przygotowanie do roli to nauczenie sie teksty ?

panie idz pan w ch*j z takimi ludzmi

dawid10809

Nie oceniam lecz pattinson to mierny aktor nawet kilku zdan po polsku nie potrafił sie nauczyc.A zmierzch to ścierwo, sory ten film jest tak zły
A co do Jasona to źle mnie zrozumiałeś, to wspaniały aktor.

tutimix

dobrze zrozumialem o co chodzilo ,to ja zle zlozylem zdanie (musze sobie to zapisac w kalendarzu bo przyznalem sie do swojego bledu)


mówiac ze oceniaja po wygladzie,nie mialem na mysli ciebie.sorki jesli poczulas sie urazona

dawid10809

Nic się nie stało.:)

tutimix

to dobrze bo zaczynalem sie wpedzac w poczucie winy

dawid10809

Nawet oceniając po wyglądzie należy mu się mocna 8 :-) Jednak tutaj oceniamy aktorstwo, a niewątpliwie Jason Isaacs jest świetnym aktorem. Potrafi wczuć się w daną postać. W jego przypadku nie jest to jedynie wykucie na pamięć tekstu i powiedzenie go. On swoim zachowaniem i mimiką twarzy potrafi sprawić, że nawet mała rola w filmie zostaje zauważona. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy go w jakimś dobrym w filmie, w którym zostanie doceniony i w końcu trafi do rankingu.

dodsab

jemu za wyglad 8 ? ja bym dal 9 (I"M not Gay) . on fajnie by zagral czarny charakter,przypasowal mi sie na Normana Osbourne"a

dodsab

To prawda dla mnie jeden z lepszych brytyjskich aktorów.Każda postać w jaką się wciela jest dopracowana do perfekcji.Szkoda, że jest tak niedoceniany ale co zrobić.

tutimix

*tekstu przepraszam

HIMera

Szkoda że nikt nigdy nie wpadł na pomysł obsadzenia go w roli Bonda. Myślę że sprawdziłby się doskonale.

Sanderus

Właśnie , przypomina trochę Daltona najcudownuejszego w mojej ocenie Bonda

HIMera

Zgadzam się z tym, niestety niedoceniany :-( A gra naprawdę dobrze, nic tylko czekać, aż dostanie jakąś poważną rolę w dobrym filmie gdzie będzie można go zobaczyć :-D
Pozdrawiam

HIMera

Kapitan Lorca <3

HIMera

Owszem, moim zdaniem to jeden z najlepszych aktorów. Bardzo wszechstronny i profesjonalnie podchodzi do każdej roli, odpowiednio się przygotowując. Również odnoszę wrażenie, że gra raczej w średnich produkcjach.
Z czystym sumieniem mogę polecić "Dangerous Lady" - zarówno serial jest znakomity, jak i rola Isaacsa przepyszna! W moich oczach jego najwspanialsza kreacja! Świetny jest również "Awake" - serial, którego Jason był producentem. Interesujący koncept równoległych rzeczywistości. Szkoda, że go skasowano po 1 sezonie, ale i tak udało się go zgrabnie zakończyć.
"The State Within" też ogladało się sympatycznie.
Reszta... tj. "Patriota", "Look Away", "Case Histories", "Lekarstwo na życie", "Dig", "Smoking", Star Trek Discovery" to już nie ten poziom, w większości kiepskawy.
Nie ogarniam również fenomenu "The OA", dziwaczny serial, dla mnie przeintelektualizowany bełkot.

Nihraz

Ponadto, nie da się ukryć, że Jason Isaacs ma intrygującą urodę, w moich oczach jest piękny (zwłaszcza jego oczy i uśmiech), walor estetyczny nie do odrzucenia. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones