Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

beauty and talent in one

użytkownik usunięty

Jest świetną aktorką co udowodniła w kilku filmach a do tego ma klasę
i doskonałą sylwetke czego więcej chcieć. ^_^. Pitt to ślepy palant skoro nie wiedział co ma i zamienił to na Jolie, kretyn.

a może to ona go rzuciła? ;-)
poza tym zgadzam się że to piękna kobieta i bardzo dobra aktorka,tylko mało doceniana

użytkownik usunięty
fenix

prawdą jest faktycznie to ze mało kto ja docenia choć potrafi o wiele więcej niż kilkia czołowych aktorek

Teraz myśle że dostała wiele dobrych propozycji i nadrabia.
Ona po zerwaniu z mężem troszkę się zamkneła myślę w sobie i woli sie nie nie wywyższać.

Nie doceniana?
Myśle że taki w jej urok, by dostawać filmy komediowo-romantyczne.

Po za tym kobieta z klasą, stylem i poczuciem smaku :)!

użytkownik usunięty
dziabonczek

i tu masz racje bo ona faktycznie pasuje do takich filmów ale nie wiemy czy lepsza by nie była w jakims filmie akcji bo jeszcze takiego nie było

Miała rolę w filmie "wykolejony", całkiem fajnym i miłym thrillerze, gdzie pokazała,że naprawdę jest dobrą aktorką i że nie prawdą jest że gra w tylko "głupich romansach".
Zresztą wyobrażacie sobie ją latającą z bronią i skaczącą po płonących samochodach?
Nie. Nie jest taka i tu jest jej urok, by po prostu grać, by nikt się nie wtryniał w jej życie i w to co robi. Nie wywyższa się jak już gdzieś pisałam. I jest taką aktorką że wie co lubi i będzie grała w filmach do których pasuje.

A teraz i tak dostała wiele ról (niedługo będzie jakaś komedia, thriller i coś tam jeszcze z nią ) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones