Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

wielkszego brzydala chyba nie ma, wyglada jak lodołamacz...taka prawda :/ prad pitt zreszta tez ma taka szczeke rozbudowana, az sie boje o ich dzieci. no...moze teraz juz ich nie bedzie

Divian

Nikt nie jest idealny. Ja jako chłopak powiem, że jest piękna i świetnie gra.

Divian

Hm... Ja myśle, że u aktora czy aktorki ocenia się przede wszystkim ich gre i talent. Nie powinno się oceniać tylko po wyglądzie... Nie wiem czy to dobra opinia, że ktoś wygląda jak "lodołamacz". No bez przesady...

Divian

hmmm... jak na mnie to ona ma szczeke normalna... Brad Pitt to i owwszem ale Jennifer ....

Divian

EE tam, J. Anniston była ładna jak była młodsza, teraz może być, ale żeby brzydal od razu :/. A jak wygląda lodołamacz?? :D

MlodY

Pod względem wyglądu jest przeciętna... brzydka moze nie jest, ale jakaś wybitna piękność tez napewno nie...
Ale to nie zmienia faktu, że jest świetna aktorką...

Divian

Nie przesadzaj. Przecież ona wcale nie jest aż taka brzydka...
Aktorów raczej nie powino oceniać się po wyglądzie, według mnie jest świetną aktorką. :D

Pozdrawiam.

Divian

są ludzie i lodomałacze. Ok. Tylko jak te lodołamacze wyglądają?xD

SztucznyMrok

I oto kolejne stwierdzenie (to o szczęce), które potwierdza, że niektórzy ludzie oceniają innych po wyglądzie. A tak nie powinno, według mnie, być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones