Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

zacznę nosić na sobie i będę ładnie wyglądał. Tak jak jej się wydaje nosząc te ubrania ze zwierząt ...

Szajba

nawet nie wiecie jaki cyrk robicie na filmwebie wydurniacie się i to na każdym temacie piszecie same bzdety bleeeeeeeeee

Frodus

No właśnie żałosne. Jeśli chcecie proszę bardzo zacznijcie dyskusję o jej aktorstwie a nie garderobie:/

Frodus

Napisz jeszcze: "Ja ci się ponawydurniam jeden z drugim!!!!!" :p

VeLou

Nie lubie J. Lo ale juz czepianie sie o jej garderobe zakrawa na kpine, moja mama też chodzi w futrach i co, napiszecie że chcecie ją nosić na sobie?! Ładne jaja:/

Yasiu

Skoro to jest forum to można pisać na dowolny temat. Aktorka z niej nawet nie najgorsza. Ja należę do tych, osób, które nie mogą patrzeć na ubrania ze zwierząt. A jak wam jest obojętne czy zwierzak cierpi czy nie to trudno i jednocześnie kop w dupe. Byście zobaczyli filmik jak z bobra skórę ściągają, wycinają nos i to wszystko na żywca, ten zgina się z bólu i nie może biedak nic zrobić i umiera w cierpieniach, to byście zmienili zdanie prostacy.

Szajba

"Aktorka z niej nawet nie najgorsza"
Ups. Spacyjka okazała się zbyt czuła. Miało być "nienajgorsza"

Szajba

Ja jeszcze powiem tyle, ze to jest FILMweb, a nie ANIMALweb, ani CLOTHESweb...

adam_

Tak, to jest FW. Więc dopiszę, że Jennifer Lopez to żałosna aktorka i w ogóle nie umie grać. To prawda, lepiej nich sobie śpiewa i kręci tyłkiem, a granie zostawi profesjonalistkom.
A co do futer, Lopez to osoba publiczna, więc nie widzę powodu, by nie komentować jej zachowania. Wszystkim wolno pisać, że Paris Hilton jest głupia, więc czemu nie można pisać, że Lopez robi coś złego, obnosząc się z tymi swoimi futrami? Tym bardziej, że nosi ich jeszcze więcej, odkąd pojawiły się protesy obrońców praw zwierząt. Może dla niektórych zwierzęta są prawie jak przedmioty, ale są ludzie, którzy zdają sobie sprawę z tego, ile te zwierzaki muszą się nacierpieć, by to babsko mogło się nowym futerkiem pochwalić. Jakby nie było sztucznych futer.

Yasiu

Zgadzam sie . To jest idiotyzm . Zwierzęta to zwierzęta . Ludzie to ludzie . A w ogóle co to za zdania . Ja bym ją obdarł ze skóry i na sobie nosił . Niedojże że obleśne to jeszcze to w ogóle jakieś chore . Ale co do aktorstwa J.Lo . Bardzo lubie filmy z nią ;) Np; Sposób na teściową, Oczy Anioła, Powiedz tak ... Ech, jest po prostu świetną aktorką i świetną piosenkarką !!!

Szajba

hahaa..
rozumiem ze tu sami wegetarianie sie wypowiadaja. jecie tylko salate, kalafiory, ziemniaczki, soje itp. Podziwiam WAS! GO VEGAN!
futerko to jedno, kielbaski i szyneczka to drugie.. wlasciwie to niemal to samo! Wszyscy sie uzalaja nad losem liskow, szynszyli i innych futrzakow po czym spokojnie ida do lodowki wpierdalac habas :D
a na temat krecacej dupa dziwki lopes sie nie bede wypowiadac... no moze powiem tylko tyle ze ewidentnie sloma jej z butow wystaje i jest zwykłą szmatą - udowodnila to nie raz i nie dwa

użytkownik usunięty
Szajba

Najlepsze co by można było jej zrobić, to zabrać ją na "proces powstawania futra".
Powiedziała kiedyś "żal mi kotów i psów bo nikt nie produkuje dla nich biżuterii, postanowiłam to zmienić". Niech jej będzie żal psów i kotów jak je obdzierają ze skóry, biżuteria jest im zbędna!

Kurde, jak mnie to wkurza: " Ludzie to nie zwierzęta"... No i co?? To znaczy że można je obdzierac ze skóry żywcem?? Czasami ludzie są głupsi od zwierząt...

Szajba

Tak.Pod tym względem jej nie trawie.Ja również kocham zwierzeta i zadnej krzywdy bym im nie zrobiła a ona mnie dobija.To jest OKROPNE!!
Takie biedne stworzątka...:(

użytkownik usunięty
Klaudiiia

Ajj płakać się chce jak myślę co przeżywają te zwięrzęta... Nie mam szacunku do takich ludzi a J.Lo nawet jakby zobaczyła proces tworzenia futer i tak by się nie zmieniła, bo jest głupią, pustą suką!

Szajba

LOL ROFLMAO !!!11 Obrońcy zwierząt się znaleźli, buahaha - człowiek to zwierze zgadza się i dlatego zabijamy inne zwierzęta, bo takie są prawa w świecie zwierząt !!! Czemu nie wzdrygacie się gdy jakiś pies obciera ze skóry inne zwierze, nie macie wtedy ochoty go potraktować tak jak J.lo ?!? Słyszeliście o czymś takim jak łańcuch pokarmowy ?!? Już sam niewiem czy śmiać się czy płakać :/ Wegetarianie od siedmiu boleści się znaleźli - na szczęście i tak zdaję sobie sprawę, że to tylko kolejny pretekst żeby dokopać J.Lo.

P.S. Niewiem czy wiecie ale gdyby w czasach epoki lodowcowej ludzie nie korzystali ze zwierzęcych futer to dzisiaj nie mielibyście raczej okazji bluzgać swojej ulubionej "aktorki do bicia" ;d

usuniety

Jestrem z tobą Krzychlor ! Chrzanić zielonych i nałogowych wegetarianów! Ludzka rzecz lubić prawdziwe futra!

użytkownik usunięty
kakihara_2

Krzychlor, teraz są inne czasy. Wtedy ludzie zakładali skóry zwierzęce, bo nie mieli innych ubrań. Teraz można nosić sztuczne futra, ale nie Jennifer musi pokazać, ze ma dużo kasy i nosić prawdziwe futra... :/

Po co sztuczne, jak stac ją na prawdziwe, lepsze???
Nie znam się ni cholery na futrach, ale jeśli miał bym do wyboru jedno sztuczne i jedno prawdziwe, to raczej wolał bym coś co jest autentyczne, chyba logiczne? Ma kasę, to woli kupic coś co jest lesze.

użytkownik usunięty
kakihara_2

ja bym zadnego nie wybrała. Jak widzę w kościele te wszystkie stare babcie ubrane w futra (nie wiem czy sztuczne czy prawdziwe) to mi się niedobrze robi :/

kakihara_2

Lepsze?? Uważasz, że zdzieranie skóry żywcem ze zwierzęcia jest normalne?? Pomyśl w ogóle, co ty piszesz. Zwierzę to też istota. Jeżeli zabijanie zwierząt dla przyjemności (bo to w końcu oryginał) to dla ciebie normalka, to gratuluję...

usuniety

Zwierzę zabija drugie, żeby przeżyć. A J.Lo chcę po prostu "pięknie" wyglądać. I nie chrzań o łańcuchu pokarmowym, bo jeść mięso, żeby przeżyć to jedno a zdzierać na żywca skórę ze zwierząt, żeby jakaś pinda mogła sobie nosić ich skórę to drugie...

Szajba

jesli zabija sie barana dla miesa, to dlaczego ma sie przy okazji nie zrobi futra. Oczywiscie, przecierz lepiej wyrzucic zeby sie zmarnowalo, a jak...
OBejrzeliscie kilka zdjec, gdzie zwierzeta sa obdzierane zywcem ze skory i oczywiscie w to wierzycie. A teraz powiedzcie sobie - po kiego obdzierac go zywcem. Prawie wszystkie hodowle zabijaja zwierzeta pradem, albo poprostu wala w leb.
Lisow jest odstrzal, bo jest ich za duzo. A skoro trzeba sie ich pozbyc, to dlaczego nie mozna sobie zachowac futra?
Ja nie jestem za zabijaniem zwierzat, wrecz przeciwnie, calym sercem popieram Greenpeace. Ale jesli i tak trzeba cos zabic, to dlaczego nie mozna na tym skorzystac?

flexia

wiecie co jest najśmieszniejsze? :/ to że ludzie NIE SA mięsożercami, mamy kły? a może pazury? ach no tak, za nasze kły i pazury służą SZTUCZNE wyroby ludzkie, człowiek jest przystosowany do przezycia na roślinkach, właśnie tak, nie umrze od nie jedzenia mięsa :/ a futra? to tylko zachcianka bogatych rozpiecznonych panienek, co nie świadczy o nich za dobrze

)))Prawie wszystkie hodowle zabijaja zwierzeta pradem, albo poprostu wala w leb.(((
hahahaha gdzie? zaprowadź mnie i pokaż gdzie? absolutnie nie ma czegos takiego[ewentualnie z tym kijem] okaleczją i dla swoich kożyści torturują zwierzęta na śmierć, zapewnienie im normalnej śmierci przekracza możliwości finansowe :/

shaaula

Ale zaraz zaraz przecież roślinki też żyją... to jak to tak ?!? - zwierząt nie można zabijać, a rośliny już tak ?!? Troche wybiórcze traktowanie organizmów świata przyrody...

P.S. shaaula - domyślam się że jesteś kobitką, więc jeszcze rozumiem, że tobie dieta roślinkowa raczej nie przeszkadza, ale wiedz, że faceci żrący same owoce i warzywa wyglądliby w najlepszym wypadku jak Adam Małysz :/ (dla większości to nie do pomyślenia!!!)

usuniety

Droga Shaulo

A wiesz, prawie we WSZYSTKICH hodowlach tak jest. Myslisz ze im sie oplaca torturowac zwierze? To zajmuje duzo wiecej czasu, sily itd. I jeszcze torturowane zwierzeta WALCZA O ZYCIE wiec facet po zabiciu go bylby pogryziony, podrapany itd. Wiec to nie ma najmniejszego sensu.

flexia

„OBejrzeliscie kilka zdjec, gdzie zwierzeta sa obdzierane zywcem ze skory i oczywiscie w to wierzycie.”
Nie rozśmieszaj mnie… Ja widziałem nie tyle zdjęcia co filmiki i miałem ochotę roznieśćwalić całą chałupę jak to zobaczyłem… I oni po prostu nie walili w łeb tylko przywiązywali zwierze i unieruchamiali je i brali się za swoje dzieło. Na żywca obdzierali skórę, potem odcieli nos i rozwiązali. Zwierze podczas „zabiegu” wyło z bólu aż się poryczałem i w monitor przyjebałem. Na koniec odwiązali i zostawili to biedactwo. Kreciło się z bólu i padło martwe.
Ciekawa teoria z tymi lisami… Ciekawe, czemu w Chinach nie odstrzelą ludzi jak jest tam ich od cholery za dużo... I nie uszyją sobie jakiegoś skośnookiego kapelusza. Nie mówię, że o tym jak się przy tym skorzysta, ale jak się zabija dla samej potrzeby zrobienia futra. Zresztą korzystanie z tego jest dla mnie też chore. Kurwa, co to w ogóle za pomysł, aby w dzisiejszych czasach, kiedy tak się wszystko rozwinęło, robiono futra ze zwierząt, a już w ogóle, żeby zabijali je dla tego celu. Albo jakieś ozdoby na ścianę, albo zabija się niedzwiedzie, żeby je potem wypchać sianem i postawić na ozdobę w chałupie. Felixa, będę szczery. Wsadź sobie gdzieś takie argumenty, że nie opłaca się robić czegoś bo to dużo czasu zajmuje, bo dla mnie są beznadziejne i co gorsza nie zgodne z prawdą. Skoro nie jesteś za tym, żeby zabijali zwierzęta to czemu wypowiadasz się inaczej?? Pewnie w domku ma się futerek co nie miara, żeby wyglądać jak jakaś cizia co?? By Cię zabrali na taki proces robienia futra to zaraz by ci szczęka opadła i przestałabyś być taka cwaniara. To przez takie szmaty jak J.Lo zwierzęta Cierpią bo kretynce chce się na każdą imprezę(gdzieś z 20 na tydzień) mieć inną garderobę.
Dla mnie osoby, które noszą fura ze zwierząt są tak samo „pojebani, chorzy i stuknięci”(i leje na to czy kogoś obraziłem) jak osoby, które by nosiły ubrania z ludzkiej skóry.
Pozdro

Szajba

Shaaula masz zupelna racje!!!Ja nie jem miesa od dziecka i zyje ale oczywiscie nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac.Jesli ktos ma taka potrzebe to niech to robi-wolna wola.Jednak osoby, ktore jedza mieso moga rowniez swobodnie nosic futra prawdziwe.Dla mnie nie ma roznicy i Ci co twierdza inaczej to hipokryci.

Szajba

Szajbo, to sa naprawde sporadyczne przypadki. To jest wogole nie zgodne z prawem, i hodowle to robiace maja pozniej problemy. Myslisz ze oni poprostu sobie zakladaja hodowle i kiedy maja ochote to ubijaja zwierzeta? Bo oni musza miec tysiace pozwolen na to. A organy wladz nie daja pozwolenia na ubijanie zywcem, wiec to co oni robia to przestepstwo.
Jesli chodzi o mnie to NIE MAM ANI JEDNEGO FUTRA ani prawdziwego, ani sztucznego.
Zatrzymajmy sie na chwilke przy baranach. Mieso z barana smakuje wielu ludzion (mi nie, ale to szczegol) wiec czesto sie bija barany. A skoro i tak juz sie go zabilo, to dlaczego nie mozna by bylo wyciagnac z tego korzysci. Lepiej zeby wykorzystac juz zmarlego barana, niz odstrzelac lisy albo norki. Powiedz teraz szczerze - jestes wegeterianinem?
Skoro nie mozna zabijac zwierzat, to czemu rosliny mozna?! Przecierz one tez czuja. Nie okazuja swojego cierpienia, ale czuja bol. Wiec dlaczego mozna zabijac rosliny?
"Ciekawe, czemu w Chinach nie odstrzelą ludzi jak jest tam ich od cholery za dużo... I nie uszyją sobie jakiegoś skośnookiego kapelusza. "
a pomyslales moze o tym, ze ludzie posiadaja SWIADOMOSC? Nawet nie porownuj czlowieka do zwierzecia, bo to jest przede wszystkim niekulturalne.

flexia

"Nawet nie porownuj czlowieka do zwierzecia, bo to jest przede wszystkim niekulturalne. "

A podobno w niebie, rozliczają bardziej za krzywdy na zwierzętach, niż na ludziach - tak moja babcia mawiała.

opoz

Powiedz nam lepiej jakie twoja babcia potrawy robiła...

flexia

Czy ty nie umiesz czytać?? Napisałem, że zabijać, aby przeżyć to jedno a zabijać, żeby ładnie wyglądać to drugie. I nie jestem wegetarianinem. To żadna tajemnica. Tak samo jak dzikie zwierzęta zabijają się nawzajem. To nie mam nic przeciwko temu, bo tak jest w naturze. Ale, żeby upolować zwierze, aby zdobyć potrzebny materiał na futro(bo twoja teoria jest prawdziwa, ale o dziwo nie bierzesz pod uwagę tego, że taka sytuacja też jest i to tak samo często, a nawet częściej niż „skorzystanie” z okazji – a czemu nawet częściej?? Bo by się nie wyrobili z tymi futrami) na rzecz np. Pani Lopez to jest to niedorzeczne. Heh Nie porównywać człowieka do zwierząt?? Niektórzy ludzie nie różnią się od zwierząt niczym poza wyglądem ludzkim… To, że człowiek jest inteligentniejszy i ma świadomość nie daje mu prawa do zabijania zwierząt po to, aby zrobić z tego futerko. Pozdro.

Szajba

Dokładnie Szajba. Popieram cię w zupełności.

shaaula

Jestne że można przeżyć nie jedząc miesa ale nie każdy ma ochtę całe życie żreć kiełki i sałete. Ja zdecydowanie wolę np. schabowego niż jakies sojowe wynalazki.

A co do torturowania to robią to tylko debile. Poważni hodowcy tego nie robią. Np. hodowla szynszyli to ogromne inwestycje i nikt sobie nie pozwoli na takie rzeczy. Co który tak twierdzą nigdy nie widzieli takich hodowli.

shaaula

Nikt mój drogi nie zabija zwierząt kijem. Dzisiajsze fermy to ogromne wielomiliardowe inwestycje które muszą spełniac rygorystyczne normy Uni Europejskiej i nawet nie masz pojecia jak nowoczesne mają wyposażenie.

Żaden z w nie widział chyba tekiej hodowli na oczy bo wygadujecie takie bzdury że aż żal to czytać.

flexia

jest różnica między skórą a futrem... skóre faktycznie można ściągnąć z martwego zwierzątka(np skórzane rekawiczki, buty...)...ale niektóre futra żeby później sierść nie wychodziła trzeba zdzierać z żywych zwierząt:/ blee i to jest właśnie okropne...

użytkownik usunięty
usuniety

Ty naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz ? Do tego że uważasz się tylko za zwierzę nie będę się czepiał, chociaż dla mnie to żałosne. W czasach epoki lodowcowej nie było syntetycznych ubrań do cholery!
Co ma łańcuch pokarmowy do zabijania zwierząt bez powodu ?!

Ps: Ja nad takimi wypowiedziami jak twoja to raczej płaczę...

użytkownik usunięty

Dziwny układ się tu stworzył. To do Krzychlora jakby co i do wszystkich sprzymierzonych sadystów przy okazji.

Szajba

Jak ja stać na takie futra to niech sobie nosi.

Popadacie po woli w paranoję. Praktycznie kazdy z was nawet ci "WIELCY OBROŃCY ZWIERZĄT" ma przedmioty ze skóry typu: pasek do spodni, buty, torebka, meble czy skórzana tapicerka w samochodzie i jakoś nikomu to nie przeszkadza.
A jak Jennifer Lopez kupi sobie futro to wielka afera.

Ten temat jest

Szajba

... dla mnie śmieszny a autor chyba sam nie zastanowił sie nad tym.

Borat

Dobrze ale skóra jest z krowy tudzież bydlaka, którego jemy by poniekąd przeżyć w zdrowiu (prosze mi tu nie pisać ze na samych warzywkach można też przeżyć, bo akurat mam przykład w domu kobiety-mojej żony która musi jeść mieso bo ma problem z przybraniem na wadze, jak nie je mięsa przez 2 dni to na 3 dzień jest szpital, kroplówki i totalne wycięczenie.) A taką foczkę, lisa itd zabija się tylko po to by jakaś kobieta robiła z siebie widowisko, bo czy te futra są ładne na ciele człowieka? Mnie się to nawet nie podoba jej pewnie też nie tylko futro dziewczynie z Bronksu kojarzy się z luksusem, władzą i pieniędzmi. Inaczej, ma kompleksy i chce się pokazać jaka to jej się w życiu udało i jaka to ona jest zamożna. Koszmar!

andrzej_25

Jeszcze coś dodam. Jak można zwierzęta zabijać w tak bestialski sposób w imię czego w imię mody??? Wybacznie ale jeżeli ktoś to robi, to zwierzę jest o kilka poziomów wyżej w hierarchi stworzeń niż taki człowiek.
Moja żona czytając tekst Szajby
" Ja widziałem nie tyle zdjęcia co filmiki i miałem ochotę roznieść walić całą chałupę jak to zobaczyłem… I oni po prostu nie walili w łeb tylko przywiązywali zwierze i unieruchamiali je i brali się za swoje dzieło. Na żywca obdzierali skórę, potem odcieli nos i rozwiązali. Zwierze podczas „zabiegu” wyło z bólu aż się poryczałem i w monitor przyjebałem. Na koniec odwiązali i zostawili to biedactwo. Kreciło się z bólu i padło martwe."
Wpadła w histerie nie widząc filmu (Bogu dzięki) a was to nie rusza? Jennifer Lopez też to za pewne nie rusza, no bo przecież ona musi się pokazać. (nawet nie dlatego że chce być modna bo futra są już nie modne)

andrzej_25

Po pierwsze jeżeli ze skór robi sie futra to nie robi sie tego na żywych zwierzetach !!! Kto wam takich głupot naopowiadał ??

A te filmy z netu które oglądanie nie mają nic wspólnego z rzeczywistościa.

Borat

w takim razie, znawco, opowiedz nam jak się robi furta??

Skyler

Szyje sie drogie dziecko :)

Po pierwsze skóry na futra ściąga sie i wyprawia po zabiciu zwierząt.
Wiem bo kilka lat temu znjomi mojego dziadka hodowali lisy, króliki i szynszyle i jakos żaden z żywych zwierzat skór nie ściągał.

Na żywca robią to tylko debile i sadysci !!

Borat

Znalazł się prezes firmy zajmującej się tworzeniem futer dla takich ślicznotek jak J. Lo i broni swojego zawodu. Już napisałem, że nie wyrobili by się gdyby mieli opierać się tylko na tych chorych i jak by "korzystali z okazji" Widocznie w wielu firmach pracują sadyści i debile. A tym bardziej, że ten filmik i zdejmowana skóra była ku jednemu celowi. Dla futerka…

Szajba

Dla twojej wiadomości nie robie futer - jestem informatykiem.

Znalazł sie wielki obrońca zwierząt. A sam na pewno masz skórzane paski do spodni, skórzane buty, wygodne skórzane fotele i Bóg wie co jeszcze.

Więc nie rób z siebie ostatniego sprawiedliwego. Jak obejżałeś jeden film z netu to nie znaczy że tak jest wszędzie. Jak obejzysz terrorystów zabijają człowieka to pewnie tez stwierdzisz że w co drugim domu tak tak morduja :)

Ludzie nie róbcie z siebie błaznów, bo kazdy z was lubi wygdę i wszyscy bez wyjątku zakładają skórzane buty wcale sie nad tym nie zastanawiacia.
Bo robicie dokładnie to samo tylko wasze buciki kosztują 100 zł a futro J.L. 100 tys. $

Borat

Futro to nie skóra. Skóra jest z krowy, świni z której także mamy mięso, Krowe zabija się głównie dla mięsa więc z jednej krowy mamy mięso a przy okazji skórę. Nie zabija się krowy tylko i wyłącznie dla skóry, jak to bywa w przypadku fok, lisów, szynszyli itd.

andrzej_25

Dla zwierzęcia nie robi róznicy czy go zeżrą, zrobią sandałki czy futerko.
I tak ginie więc to żadna różnica.

Borat

Oczywiście że nie robi mu różnicy, ale krowę zabijamy by przeżyć, głównie z tego powodu (tak jak to w przyrodzie bywa) natomiast zwierze futerkowe dla mody nie ma chyba bardziej bezsensownej śmierci. Bo bez mięsa niektórzy nie mogą się obejść natomiast bez futra owszem.

Borat

Taak, dokładnie. Ja nie rozumiem Lopez. Wielkie gwaizdy powinny temu mówić NIE, a oni to propagują! Świat schodzi właśnie na takie wieeelkie gwiazdy, które nie niczego, poza końcem własnego nosa i kocha obdzierać małe zwierzątka ze skóry, żeby wyjść na boską gwiazdę pop.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones