Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

zacznę nosić na sobie i będę ładnie wyglądał. Tak jak jej się wydaje nosząc te ubrania ze zwierząt ...

Szajba

Ogólnie rzecz biorąc to mozna czasm obejżeć sobie jakis film z jej udziałem... - dość lekki...
Nawet ją lubię, gdyby tylko nie nosiła FUTER!!!:/

użytkownik usunięty
Szajba

chciałbyś nosić futro z Lopez??? ja bym się brzydził/wstydził.

Szajba

Bez przesady, sam nosze skorzane kurtki i jem mieso i mam gdzies nawiedzonych, sfrustrowanych ekologowi i innych "zielonych". Po prostu nie lubie fanatyzmu

użytkownik usunięty
wafel30

profesjonalni ekolodzy nie są nawiedzeni ani sfrustrowani, tylko zaledwie mała grupka fanatyków, zresztą lepiej być sfrustrowanym "zielonym" niż debilnym bezmózgiem noszącym prawdziwe skóry tylko dlatego że są drogie i prawdziwe

A ja nie przepadam za tą aktorką, ale lubie naturalne futra i skóry. Sama noszę skórzany płaszcz, ze świńskiej skóry i nie wiem po co miała by się ta skóra marnować. Zrobić z prosiaka kotlety a skóre to już wyrzucić? Po co bo ja nie rozumiem.
Moja matka nosi futro z lisów, nie obdzieranych żywcem, tylko upolowanych w lesie, legalnie. Co w tym złego? Przecież itak zostałyby wystrzelone to po co futro miałoby się marnować? A czemu byłyby wystrzelone? Bo było ich za dużo i marnie byłoby gdyby wymordowały wszystkie zajączki (tak swoją drogą cóż za okrutne zwierze z takiego lisa- zagryźć biednego zajączka! Powinny na marchewkę się przeżucić). Ech, nie byłoby ani zajączków, ani w związku z tym po pewnym czasie lisków. A teraz mamy i zajączki i liski i śliczne futerko :)

driada_3

jacy wy durni jesteście, ja nie mogę:/ przecież od tego są zwierzęta!!! co, może mamy nie jeść w ogóle mięsa, albo kupować sztuczne futra? pff... żałosne!!!

Szajba

Co ma wspólnego talent aktora z zawartością jego szafy? Nie potrafię tego zrozumieć. Czepiacie się garderoby Jennifer Lopez tak jakby to była jedyna osoba nosząca prawdziwe futra... Zaglądnijcie do swoich szaf, na pewno znajdziecie skórzane kurtki, płaszcze, rękawiczki, torebki czy buty. Zwierzęca skóra od wieków służyła człowiekowi, służy i będzie służyć, podobnie jak zwierzęce mięso.
Oczywiście jestem przeciwna maltretowaniu zwierząt, ale to nie znaczy, że nie kupuję skórzanych rzeczy, wręcz przeciwnie uwielbiam prawdziwą skórę!
A ci, którzy są tacy przeciwni noszeniu zwierzęcych futer, skór itp. rozumiem, że są wegetarianami bo przecież dla mięsa zwierzęta także są zabijane w okropnych warunkach, a ono nie jest niezbędne do życia...
Albo stoicie po jednej stronie albo po drugiej, trzeba się zdecydować, a nie gardzić innymi, a jednocześnie samemu popełniać podobne błędy.

Szajba

Żal mi wszystkich, którzy za to krytykują Jenny.
Wy nie jecie mięsa? Naprawdę wszyscy jesteście wegetarianami?
Biedne zwierzątka są przez was zabijane, żebyście mogli je zjeść!

Najpierw się zastanówcie nad sobą, a później krytykujcie innych, ołkej?

Szajba

Kogo obchodzą zwierzęta, mógłbym zabić setki bez mrugnięcia okiem gdyby to miało uratować życie chociaż jednego człowieka...

Awgwa

twoja wypowiedź jest tak poniżej poziomu, że aż szkoda gadać -.-'

jestem przeciwko futrom i zabijaniu zwierząt, dla zabawy. bo właśnie po to je zabijają, przerabiając potem na futra dla damulek. i choć cenię sobie J. Lo jako piosenkarkę i tancerkę, pod względem ilosci ziwerzat w szafie czuję do neij niecheć

Szajba

ja oglądałam taki film, też nie obejrzałam całego bo był okrutny. W przerwach pomiędzy nagraniami pojawiała się Lopez ubrana w futra. Psy i inne zwierzaki obdzierane ze skóry na żywca ( jak to piszę to mi słabo i gorąco), a potem jeszcze filmowali jak one żyły po obdarciu! Wycieńczone, nie wiedziały co się dzieje, rodzaj agonii, nie miały nawet siły zaskamleć, tylko ruszały głowami i ten SMUTNE OCZY! Boże...aż mi serce szybciej bije.
PYTAM SIĘ DLACZEGO? DLACZEGO TO ROBIĄ? A JEŚLI JUŻ ROBIĄ TO DLACZEGO NAJPIERW NIE UŚPIĄ, NIE SKRÓCĄ CIERPIEŃ ZWIERZĘCIU?
Co oni myślą, że takie zwierze po czymś takim będzie jeszcze żyło?

Ja nie zrobiłabym jej tego samego, nie życzę nikomu źle, ale potępiam ją za to z całego serca i mam nadzieję że jak przyjdzie sąd ostateczny to się z tego rozliczy przed Bogiem i wszyscy ci , którzy dokonują tej makabry.
Amen

Szajba

I nie jestem wegetarianką, ale za mięsem też nie przepadam. Martwi mnie fakt, że ludzie zamiast uśpić najpierw zwierzęta, załatwić to humanitarnie, robią takie straszne rzeczy. I dlaczego zwierzęta, nawet jeśli mają zginąć nie mogą pożyć sobie te kilka lat czy miesięcy godnie na jakimś wybiegu, najedzone, wybawione, swawolne? Te zwierzęta, które są w klatkach, nawet kury, które idą na pasztet zastanawiają się- po co ja w ogóle żyję? Czy to jest życie?
Nie jestem wariatką, wiem że zwierzęta nie myślą w ten sposób, ale wszystko co żyje ma uczucia, i potrzebuje minimum miłości.

Szajba

Fakt, ale co powiesz o zwierzętach, które codziennie, przerażone, wygłodzone, przemarznięte idą na rzeź i mordowane są tak, że wszystko czują. Cierpią i wręcz płaczą. I nie mówcie mi, że mięso jeść trzeba, po prostu na to też zwróćcie uwagę. Takie są fakty. Zwierzęta cierpią przez głupotę ludzką i przez ich wytłumaczenia typu: mięso jeść trzeba, mięso mi smakuje. Dlaczego ludzie nie litują się nad tymi zwierzętami? Każde zwierzę jest zdane na łaskę człowieka. Każde zwierzę chce być kochane i otoczone miłością. Dlaczego tak nie jest? Dlaczego ludzie w tak brutalny sposób pozbawiają ich życia? Wiem, że jeść mięso dalej będą, ale jeśli muszą jeść, to niech chociaż nie krzywdzą tych zwierząt tak, iż im pokazują co się z nimi stanie! Ale niestety ludzie to pokazują. Dlaczego? Bo powiedzmy sobie szczerze: są egoistami. I nie tłumaczcie się słowami typu: jem, to co kupię w sklepie, więc nie wiem, co wcześniej stało się z tym zwierzęciem. Żeby nie krzywdzić zwierząt, można kupować mięso koszerne. I oczywiście zaraz padnie setka wytłumaczeń, że jest droższe.
Chyba już nie mam siły do tłumaczenia tego wszystkiego. Ludzie krzywdzili, krzywdzą i krzywdzić będą. Tylko ludzie. I tyle w temacie.

użytkownik usunięty
Szajba

Nie dosyć, że żałosna z niej aktorka i kiepska piosenkarka, to jeszcze głupia celebryta jarająca się futrami biednych, żywych zwierząt. Też uwielbiam zwierzęta, miałbym ich ze sto gdybym tylko mógł i jest mi ich naprawdę żal, że na naszą korzyść muszą przejść dużo okropnych rzeczy. Tych co robią i mają w domu te płaszcze czy dywaniki powinno się zamknąć w kiciu. A co do biednych zwierzątek to oglądałem wczoraj taki filmik, w którym taka pani myła pięcio tygodniową kotkę w zlewie, ponieważ jacyś bezmózdzy idioci wrzucili go do jakiejś smoły i gdyby nie ta kąpiel w zlewie to by nie przetrwała. Szkoda, że ludzie muszą być tacy okrutni, chociaż są też tacy (jak ta kobieta co umyła kotkę z tej substancji) co są dobrzy dla zwierząt i mają dla nich wielkie serce. Wracając do J.LO to uważam iż ta kobieta nie zasługuje na szacunek, jednak jej (psycho)fanki nawet jak przeczytają o tych futrach to nadal ją będą uwielbiać i tutaj mi pisać jakieś głupie komentarze broniące bez powodu Lopez.

użytkownik usunięty

No i co z tego że nosi naturalne futra zabronicie? Robiono tak od dziesiątek tysięcy lat tylko teraz palma odbiła i wszyscy udają pro ekologicznych zajadając się jednocześnie hamburgerami po prostu żałośni, nie obwiniajcie jej tylko te osoby które w nieludzki sposób garbują każda kobieta lubi ładnie wyglądać.

Szajba

Swoje eko popędy wyrażaj na innych portalach.

użytkownik usunięty
Szajba

niech nosi, co chcę. każdy jest wolnym człowiekiem. A Ty rozumiem jesteś weganinem, który doskonale wie, jak męczone są zwierzęta w fabrykach mięsa, jaj itd? Używasz tylko ekologicznych kremów nietestowanych na zwierzętach i chodzisz w ekologicznych ubraniach? Tak łatwo Ci oceniać innych czy po prostu podążasz za tymi dziwnymi trendami? Oceń najpierw siebie :)

Szajba

Nie mam nic do noszenia sztucznego futra, ale za prawdziwe futra... nie no ja pie**ole sam obdarłbym ze skóry tych sk****eli co się tym tak zajmują i bym sobie w nich paradował z uśmiechem na twarzy!!! Jak coś takiego można robić zwierzakom!!!??? One też są żywymi istotami i za zabijanie to powinno się łby odcinać, albo nawet gorzej!!! Czemu zawsze to zwierzęta mają gorzej od nas!? :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones