Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

Jest tam taka sztywna i mało wiarygodna dla mnie. Urody nie można jej odmówić,ale jednak wg mnie nie jest zbyt dobrą aktorką.

Niv_

jesli opierasz sie tylko na jednej roli to nie ma o czym mowic...
w House'ie miala byc "taka sztywna" po prostu jej postac jest taka.

Roz_Z

nie zgadzam sie..! jest swietna:) dobrze gra i jest dobra
aktorka...przeciez nie bedzie caly czas chodzic i sie smiac..kiedy ma
zagrac emocje to je gra:):)

lisamarie19

Jakoś przegapiłam ją w filmie Mr & Mrs Smith. O tym, że w nim grała dowiedziałam się z napisów końcowych... Nie daje się zauważyć... Trochę za dużo ma tych 10:(

Niv_

aktorka ładna ale jak już ktoś wspomniał nijaka...nie da się jej zauważyć też byłam zaskoczona, że zagrała w pan i pani smith. grała w filmie opętanie....film oglądałam z 3 razy i w ogóle nie pamiętam żeby występowała w tym filmie. No cóż moim zdaniem Pani ma za dużo 10 jak na aktorkę, która się nie wyróżnia;/ oceniłam ją na 7 tylko i wyłącznie za to, ze dobrze gra nijaką postać w housie.....ciężko zagrać jest bezosobowa postać....daje rade przez 5 sezonów stąd 7....ale skąd te 10 i 9?? może ktoś ją widział w filmach, gdzie grała główną rolę albo drugoplanową i poprosiłabym o więcej niż dwa filmy bo 10 czy 9 wystawiona za to, ze ktoś widział ją w jednej produkcji nic nie znaczy.

LaraNotsil

Widziałam ja w tym z Benem A. i jakims tam kiczowatym z Adamem Brodym. No i przede wszystkim w Housie. Dałam jej 10 bo moim zdaniem jest tam świetna;)) i nie będe się ograniczać;)) po prostu zaszalałam;) i nie żałuje. Bardzo się rozwija. To nic, że w jednym serialu, ale jej postać ewoluuje;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones