Jerzy Gudejko

6,5
969 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Gudejko

Kiepski aktor , ogląda sie zadłużone młodszymi dziewczynami zupełnie jak Lapicki, Boże to juz
dziad 55lat

pawka_kam

Ale pierdzielisz skąd ty te rewelacje bierzesz chyba osoby się pomyliły. Ze swoją żoną jest od wielu lat razem prowadzą Agencję Aktorską teraz pojawią się epizodycznie ,ale ma talent ma na koncie role u wybitnych reżyserów. Jak masz pisać głupoty to lepiej nie pisz wcale milczenie jest złotem.

monisia54315

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.....a ty nie jestes wszystko wiedzącą .... A na tapecie masz pracownice jego agencji aktorskiej która przez długi czas siedziała na chełmskiej jako pani od wszystkiego..... Głowno wiesz o tym jak załatwianie sie castingi wiec morda w kubeł

pawka_kam

I co w związku z tym? Krzywdę Ci zrobili? Pani Jowita ceni swoją pracę inaczej by tam nie siedziała od 20 lat romansu nie mają jeśli o to ci chodzi ona ma rodzinę Po drugie sama gra w filmach. Ja mam wrażenie ,że ty łazisz za Gudejko jak paparazzi i śledzisz co robi a do tego totalnie mylisz Agencję Aktorską z Towarzyską nie takiej państwo Gudejko nie prowadzą.

monisia54315

Byłem wklubie nocnym ....natomiast agencji towarzyskiej ...nie..... Myśle ze ty porównując a.t. Do a. Aktorskiej masz wiedzę na temat każdej z nich.....nic tylko pogratulować..... Zacznij oglądać inne kino nie tylko polskie bo wstyd ....obejrzyj Mandarynki ...piękne gruzińskie kino.....

pawka_kam

Wybacz twoje wpisy tak sugerowały. Ja nie wstydzę się polskiego kina i go oglądam tym bardziej ,że jestem przyszłym filmoznawcą i oglądam wszystko nawet kicze.

monisia54315

Zazdroszczę kierunku....super..... Ja tylko jestem kinomanem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones