Joan Rivers

Joan Alexandra Molinsky

[{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/45308/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":105,"rate":7.0476190476190474,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":true,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/45308/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":64,"rate":6.875,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/45308/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":32,"rate":6.8125,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/45308/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":19,"rate":7.578947368421052,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,0
105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joan Rivers
 • użytkownik usunięty

  Na jeden temat z Joan Rivers, świetny program, a ona sama, ile ona ma lat! A jak się trzyma! Niezły ma charakter!

 • Nie ona sie trzyma tylko trzyma sie na niej silikon, kolagen, botoks itp.

 • Sivy_2 żeby tylko ona jest po kilku operacjach plastycznych

 • użytkownik usunięty

  puma ale charakter ma świetny.
  sama otwarcie przyznaje się do operacji plastycznych. Każdy robi to co lubi.

 • ale zobacz jaki ma nos jakby tak operacja nie wyszła.

 • użytkownik usunięty

  puma no to trudno, charakter zostaje ten sam, przecież nie uroda się liczy.

 • no tak ale operacje są po to że ją poprawiac a skoro nie wyszły to lepiej nie tykac się ich skoro zarówno z nimi jak i bez nich wyglada się fatalnie.

 • Mam pytanie odnośnie jej programów. Jakiś bardzo długi czas temu widziałam jej w telewizji jej program w który prowadziła ze swoją córką Melissą.Z tego co pamiętam to chyba były w nim skecze i w ogóle one się wygłupiały, I tam w jednym odcinku Joan mówi że ogłosili ją najlepszą aktorką z najlepszą fryzurą a Melissa na to że raczej najgorszą rurą. Nie wiem jaki nazywał się ten program a baaaaaaaardzo chciałabym się dowiedzieć, więc jeśli ktoś wie, to będę wdzięczna za info.

 • nie dość, że jest kiepską dziennikarką, aktorką pewnie jeszcze gorszą, jej poziom inteligencji jest sięga poziomu pantofelka, chyba, że pantofelek dzięki swojemu rozwiniętemu życiu zdążył ją prześcignąć.. Babsko, które przez nadmiar kasy nie dość, że mordę przekształciła w papier ścierny, nie ma za grosz empatii ani żadnych innych ludzkich uczuć. Wypowiada się na tematy na których nie zna się za grosz, a za co ludzie ją uwielbiają bo są za głupi, żeby myśleć krytycznie. Jedyne co robi dobrze to karykaturę człowieka z samej siebie..
  Pozdrawiam..

 • Roza90 a ty masz generalnie jakis problem ze soba?

 • Roza90 a ty masz generalnie jakiś problem ze sobą? Weź tabletki.

 • ten charakter ujawnia się głównie w antypolskich wypowiedziach...

 • Zobacz na jej twarz, współczuję takiej osobie jak ona, musi się bardzo nienawidzić skoro robi sobie taką krzywdę. Żal mi takich ludzi jak ona.