Joanna Osyda

5,7
915 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Osyda

jest brzydka chuda jak patyk i dno jeśli chodzi o jej gre w serialu a do tego divę zgrywa na miarę EG!!!widziałam ją w manufakturze jakieś dziecko do niej podeszło po autograf a ona olała dzieciaka odwróciła się na pięcie i poszła sobie a w takim przypadku uważam że powinna pogadać z fanem jeśli chce się wybić no chyba że chce skończyć jak JK po brzyduli jej 5min się skończyło!ale to moja prywatna opinia a tak w ogóle to się nie zdziwie jak wystąpi w 13 edycji TzG lub w 14 w zależności kiedy się emisja majki skończy!!!

martaksp_87

Joanna Ochyda w końcu to jest xd

martaksp_87

żebyś TY była taka ładna jak ona ...dla mnie jest ładna ,może troche za chuda ale buzke ma ładna . kariery tez jej nie wróże ....no ale moge sie mylic.

emdma

Chuda, brzydka, bez wyrazu. Gdzie się tacy rodzą ?

niepokorna_ja.

jejku jak ja jej nienawidzę! brr

magdalena637

ja też jej nie lubię jak oglądałam majkę to po prostu grała tak sztucznie że przecinki było słychać

niepokorna_ja.

niepokorna+ja. tacy się rodzą w konopnicy na wsi pod łodzią.

martaksp_87

A gdzie jest napisane, że aktor/ aktorka musi być na każde zawołanie kogokolwiek?! Może miała gorszy dzień. Ma prawo nie?!

mateusz19l24

rozwalają mnie komentarze typu "ale brzydka", "jak ona wygląda" Jednym słowem - ŻAL. Może nie jest to miss world, ale aż tak brzydka nie jest. Ciekawe jak wy wyglądacie, ale sory, musicie mieć idealne ciało i ładną twarz skoro obrażacie zwykłą dziewczynę, która nic wam nie zrobiła. Myślałam, że osoby dorosłe są trochę bardziej inteligentne, ale chyba się myliłam.

emcia149

Żal... Ja uważam, że jest bardzo ładna. Te Wasze komentarze, to jakaś zazdrość, że coś jej się udało? Poza tym jest inteligentna, w porównaniu z wypowiedziami JK z Brzyduli.... w sumie nie ma porównania. Nie wiem czego wymagacie od gry aktorskiej, serialu tego pokroju... A że chuda... w czym to przeszkadza zazdrosne grubaski? ;)

użytkownik usunięty
martaksp_87

Niejeden z was chętnie by ją przeruchał, że się tak wyrażę. Jeśli już o wyglądzie mówimy, to powiem tak: ma cholernie długą szyję i jest chuda jak patyk. Niech przytyje z 10 kg, bo taka waga może doprowadzić ją do śmierci :-p

Aktorka z niej marna, zupełnie nietrafiona, ale nie wiem dlaczego kobiety AŻ TAK krytykują jej wygląd - czyżby zazdrość? Nie każdy jest idealny.

Bardzo zaniepokoiło mnie to co napisała martaksp_87 w swoim poście. Jeśli to prawda, to straszna chamica z tej Joanny jest. Pieniądze robią swoje.

martaksp_87

Beznadziejna z niej aktorka. Te jej sztuczne ruchy, albo wyraz twarzy gdy cos przeżywa - wrr... Nie dobrze mi sie robi. Ten jej filmowy partner zresztą nie lepszy. Obojgu dałbym co najwyżej do zagrania drzewo choć i tego nie jestem pewien, bo gdyby wiatr się zerwał pewnie było by im ciężko.....

Pawel93_fw

aktorka z niej żadna co widać chociażby po filmografii. Urodą też nie grzeszy, no i po tym jak się dobrała z ciachorowskim w serialu to już bylo wiadomo że z tego serialu nic nie bedzie dwie deski i sztuczne drewno. Tyle.

martaksp_87

Ja uważam że jest bardzo fajna i naturalna.
Ale każdy ma własne zdanie...a jej talentu nie oceniam bo widziałam ją tylko w jednym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones