Joanna Osyda 

5,7
909 ocen gry aktorskiej
Joanna Osyda

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 16 września 1988

miejsce urodzenia: Zduńska Wola, Polska

wzrost: 168 cm

W 2011 roku została absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
W 2016 roku brała udział w kampanii Fundacji Gwiazdy Nadziei pt. "Nie daj się zaskoczyć!" zachęcającej do zrobienia badań w kierunku WZW (razem z Piotrem Fronczewskim, Arturem Barcisiem, Gabrielą Muskałą i Krzysztofem Tyńcem).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Klęska żywiołowa

Ona zupełnie nie umie grać! Sztywna, zero mimiki, recytuje wyuczoną kwestię z pamięci, bez wyrazu, emocji...jednym słowem kompletne dno.
Pewnie zaraz posypią się komentarze typu "zakompleksiona dziewucha", "zazdrościsz jej" itp. ale, litości, ona naprawdę nie nadaje się do bycia aktorką! Bardzo kiepski początek,...

Ohydna zjechana gęba!!!! Kinol jak ziemniak... widzieliście jej profil!?!?! co za świństwo ... gorszej nie widsiałam ...to już amy winhause jest lepsza!!!! a po za tym to zagrała w jednym tandetnym serialu i już wielka gwiazda... dziewucha ze wsi!

Sztucznie gra i wygląda okropnie. Niech zrobi w końcu coś z tą grzywką...

Na prawdę nie widzę nic nadzwyczajnego w jej aktorstwie. Wieje nudą, oklepaniem. Serial, owszem, jest słaby, ale to nie zmienia faktu, że nawet w totalnym dnie można się popisać dobrym aktorstwem, co udowodniło kilku aktorów z 'Majki'. I ona niby dostała się do Łodzi z najlepszym wynikiem? :| U Szymona powiedziała, że...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones