Joanna Samojłowicz

7,3
220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Samojłowicz

Czas leci. Ma swój profil na Facebooku. Na dodatek jest tak głupia, jak to pokazała w "Kilerze".

vermes

Jak bardzo tłusta wg cb?

wmbco

Tak, że nie przypomina pani z "Kilera" i zdecydowanie straciła ten swój naturalny czar i wdzięk.

vermes

To przesrane, ona w moim wieku w sumie i tak się odmienić przez naście lat. Chyba ma zamożnego sponsora :)

wmbco

Raczej skłonności do tycia. Popatrz na jej ramiona w "Kilerze" - jest tam spory potencjał. To nic, że z daleka, gdy wchodziła w kostiumie do basenu, wyglądała nieziemsko pięknie. Nie tylko szczupła, ale z piękną figurą. Zachwyciła mnie w tych kilku scenach.

vermes

Mi podobała się scena jak prosiła o zabicie swojego (eks) męża :)

wmbco

To była taka krótka scena. Jeszcze wcześniej wchodziła w kostiumie kąpielowym do basenu u Siary w domu.

użytkownik usunięty
vermes

Ma kanał na youtube, na którym dodała dwa filmy ;d

użytkownik usunięty

Sprawdziłem tez ten jej profil z ciekawości i nie wygląda tak tragicznie jak to opisujesz, normalna baba po 40tce, wcale nie jest też ulana :p

vermes

Pustak je*any z ciebie! ;D

vermes

https://www.google.com/amp/s/kobieta.wp.pl/w-killerze-olsnila-uroda-jak-dzis-wyg lada-joanna-samojlowicz-6723464894221280a%3famp=1 pokaż mi w którym miejscu jest tłusta i brzydka, jak na swój wiek jest piękna.

ikswohceicjow

Dobra MILF

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones