Joe Pesci

Joseph Frank Pesci

8,9
39 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Pesci

Szkoda... Bardzo dobry aktor, chciałbym ujrzeć go w roli gangstera jeszcze raz ale to już chyba nie możliwe ;/ fenomenalna gra w Chłopcach z ferajny, Kasynie czy Prawo Bronxu.

LegendeN

Jest możliwe :) Scorsese kręci Irishmana z De Niro, Pacino i Pescim. Obsada mówi sama za siebie.
http://www.filmweb.pl/news/DeNiro%2C+Pesci+i+Pacino+w+jednym+gangsterskim+filmie -71177

Soas5991

Czy to jest pewne na 100%? Czytałem o tym projekcie już kilka razy. Raz czytam że ten film powstanie drugim razem że nie. Możesz podać jakiegoś newsa?!

Dzięki. ;D

LegendeN

Jego rola w Kasynie <33, Soas bycmoze masz racje, fajnie by bylo..

MagisterOgierWisnia

3z moich najulubiensiejszych aktorow i 1 z najulubiensiejszych rezyserow, po tym do czego mnie pan scorsese przyzwyczail to mysle ze bedzie za..biscie, na taki film warto czekac

LegendeN

dodalbym jeszcze Raging Bulla, niesamowita gra, akurat w Prawie Bronxu to on sie nie nagral :D, ale i tak milo bylo jak sie pojawil na ekranie. Mistrz dialogu z De Niro, jeszcze zadne mi sie tak nie podobaly jak w ich wykonaniu. Niestety lata leca, ciekawe czy ten Irishman wypali, patrzac na ich ostatnie produkcje to mam pewne watpliwosci :-P

użytkownik usunięty
izzyera

Jak wszystko dobrze pójdzie to zobaczymy go wraz z De Niro i Pacino w The Irishman (2014). :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones