Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
247 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Zauwazyłem ze styl johnnego deppa 9przedewszystkim ciuchy) przypominaja bardzo to co wkłada na siebie Joe Perry. Czyzby Johnny wzorował sie na mega gwiaździe rocka? Ktoś jeszcze to zauwazył?

On ogólnie ma rockmański styl, strasznie mi się to podoba. Uwielbiam taki sposób ubierania - moja mama to nazywa obszarpaństwem. Widać że Depp tak się najlepiej czuje, wystarczyć spojrzeć na niego jak ma na sobie garnitur...tu na prawdę widać że On nie ma stylisty. W sumie w sytuacjach takich jak gale rozdania nagród itp. to mu by się jednak przydał. Pozdrawiam

goslawa25

nie no.. czasem i na poważnych imprezach dobrze wygląda;p, heh też uwielbiam ten styl,a moja mama także myśli podobnie ;]

Nie no, powiedzmy sobie szczerze Depp nie zna się na garniturach, a Vanessa się chyba za bardzo nie wtrąca. Może mu się parę razy udało wyglądać w miarę - jak kiedy miał ten brązowy garnitur z lat 30 - stych - ja się w sumie modą nie interesuje, i nie pamiętam kto jak kiedy wyglądał, ale ten garniak to zapamiętam.Przeważnie wygląda koszmarnie, ale fajne jest to że ma to kompletnie w dupie.