Jorge GarciaI

Jorge Fernando Garcia

8,0
4 157 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jorge Garcia

Omal nie ulżyłem sobie zwrotem obiadu przy zbliżeniach jego twarzy. Jest to tylko i wyłącznie jego wina. Jakby chciał to by się ogolił, schudł i obciął te koszmarne włosy. Skoro nie chce to jest poprostu wsiunem. Oceny mu nie wystawię, bo jeszcze komuś bym przykrość sprawił :D

thomek

Ale chamski jesteś...Jorge nie jest może
pięknisiem z wypacykowanym ryjem,ale jest
spoko kolesiem!! jest naturlany! co z tego
że jest gruby?! Jorge nie jest piękny
na zewnątrz tylko wewnątrz!! I to sie liczy!!
pozdrawiam fanów kochanego Hurleya:)

Aleera_2

Aa i jestem bardzo ciekawa
czy Ty jesteś taki piękny,idealny,
śliczny,wysportowany i ogolony,że
dowalasz innym! :P

użytkownik usunięty
thomek

Na temat urody się nie opowiadam, bo w panach nie gustuję. A włosy, broda itd. to na potrzeby serialu. Tyle.

thomek

Przesadziłeś autorze tematu... A zresztą myślę, ze to zwykła prowokacja...

thomek

Nie wiem, jaki Jorge jest w rzeczywistości, ale w Zagubionych gra najsympatyczniejszego gościa z wszystkich bohaterów i jego jedynego w stu procentach lubię:)

Koleś, przesadziłeś...

thomek

Ja tam się zgadzam z założycielem tematu, oprócz tego wsiuna. Wygląda jak wygląda, ale jak dla mnie to jest aktor charakterystyczny co to nie potrafiłby zagrać nic innego jak taką porażkę co w Loście gra. Nigdzie indziej nie zagra w mojej opinii(no chyba że w reklamie żarcia) ze względu na swoje badziewne umiejętności aktorskie, ze względu na które scenarzyści Lost powinni tego padalca jak najszybciej do piachu posłać . Ogólnie to tak jak mi przychodzi obejrzeć jego facjatę to mnie od razu ciśnie na sedes, mógłby się ogarnąć i zorganizować jakoś.

Klasyk79

ty, i autorze tematu: swoje kompleksy leczcie z dala od publicznych for

thomek

I jeszcze jedno. Ludziom się wydaje że jest sympatyczny, gdy w rzeczywistości jest to zwykłe uczucie żalu i politowania nad tym grubasem...

Klasyk79

Klasyk - po przeczytaniu twoich komentarzy to ja poczułem jedynie żal i politowanie nad tobą...

Wertyp

No to git, choć jak widzę sam żeś wart tyle co i ten Hurley cały

Klasyk79

A ja widzę, że ty jesteś zwykłym chamem, bo nazywasz człowieka paskudnym grubasem. Pokaż cwaniaczku swoje zdjęcie to zobaczymy kto jest piękniejszy.

Wertyp

Przepraszam, mała pomyłka. Paskudnym nazwał go autor tematu, też bardzo miły i sympatyczny gość, jak widać.

Wertyp

No, nie ma to jak ludzka życzliwość...

thomek

Jeśli oceniasz ludzi tylko po wyglądzie i patrzysz na nich z takiej perspektywy, to mogę Ci tylko pogratulować 'świetnego' charakteru i bardzo ciekawego spoglądania na życie i innych.

Anulka_2

rodzice Cię nie kochają dzieciaku czy może masz za dużo wolnego czasu i piszesz durne posty. A Jorge to spoko facet, nie ma kompleksów i tak trzymać!nie każdy musi wygladać jak Brad Pitt.

kathi

to by był koszmar jakby każdy wyglądał jak Brad Pitt. Z początku miałem ambiwalentne odczucia odnośnie "Hurleya", ale teraz uważam, że to jeden z najsympatyczniejszych charakterów na wyspie. Ale nie zaszkodziłoby gdyby zrzucił kilkanaście kilogramów, choćby dla zdrowia.

thomek

Jest obrzydliwy, ale całkiem sympatyczny...

thomek

Odezwał się leszczu.

Aktor to nie model.

thomek

Thomek święte słowa non stop coś żrący świniopas, krótko mówiąc świnia...

Ja też nie nie mogę jeść jak oglądam lost i on tam jest żebiera mnie na rzygi ...

mariuszlublin

mariuszlublin jesteś nietolerancyjną żałosną namiastką maluczkiego biednego "zagubionego" człowieczka !
Obyś usechł jak kupa kojota na pustyni,żal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones