Jorge GarciaI

Jorge Fernando Garcia

8,0
4 157 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jorge Garcia

oglądacie "losta"?? w takim razie na pewno słyszelisćie teksty Hugo, mnie one czasami zwalają z nóg, coś typu : "hej masz na sobie kawałek Artza", no poprostu bomba smiechu..... w odpowiedziach wpisujcie jego teksty jakie pamiętacie, ok??

agreska7

W pierwszej serii, jak Sayid przyniósł Saweyrowi okulary, wszyscy tam byli, a Hugo do Sawyera: "Hej, koleś, wyglądasz jak Harry Potter!"

Nina_7

Tak, to było super! :) A w 25 odcinku, jak Arzt do niego nawija, a on : "Hę?"! No i zwraca się do wszystkich per "koleś", po prostu nie można go nie lubić. :)

agreska7

Hugo wraca od Innych i spotyka m.in. Lock'a, który go uprzedza, że w lesie szaleje niedzwiedź polarny. A Hgo idąc dalej, słyszy szeleszczące krzaki i się pyta..:" Niedżwiedziu, czy to ty?"...hehehe....dobrze że to nie był niedzwiedź innaczej misiaczek miałby spooooorą przekąskę z Hugo...(bez obrazy, oczywiście....koleś...hehehe)

Opetana

Ten jest świetny wypowiedziany przez Hurleya do Locka:
H: Dlaczego podpaliłeś lont?
L: A czemu miałbym tego nie robić?
H: Może dlatego, że biegłem do Ciebie, wymachiwałem rękami i krzyczałem nie rób tego?
:D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones