Josh Groban

Joshua Winslow Groban

6,5
488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Groban

Niestety nie miałam okazji podziwiać go jako aktora, ale siedzę teraz i słucham jego utworów- chwytają za serce. Zawsze podobała mi się piosenka z "Ekspresu polarnego",a teraz poznałam inne jego utwory i jestem pod ogromnym wrażeniem! W ogóle myślałam, że on jest dużo starszy-głos taki dojrzały. Patrzę, a tu tylko dwa lata starszy ode mnie:)Gorąco polecam utwory "Remember When It Rained", "You raise me up", "Mi Mancherai", "To where You Are"i "For Always". Coś niesamowitego:)

perelka

Hej Perełko, zgadzam się w 100%! Josh jest niesamowity, ja pierwszy raz zobaczyłam go w Ally McBeal;) Nie mogłam uwierzyć, że to naprawdę on śpiewa (dwa cudowne utwory, To where you are i You're still you, mmm) a także przepiękna piosenka z TROI, Remember. Kochałam ją od roku i nie wiedziałam, że to on śpiewa! Chłopak naprawdę ma talent, ale chyba raczej aktorem nie będzie, niech robi to, co wychodzi mu najlepiej:) Pozdrawiam.

Coria

ja też sie z wami zgadzam dziewczyny...
szkoda że nie widziałam tego odcinka Ally McBeal ;)

perelka

Oceano, To where you are, The prayer, Si volvieras a mi, february song, so she dances, solo por ti, lullaby, remember... mogłabym tak bez końca :]

ps. kto chce zobaczyć jego występ w Ally McBeal? ;D
zapraszam www.chomikuj.pl/toledan (dział muzyka-> Josh Groban-> występy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones