Josh Radnor 

Joshua Thomas Radnor

8,4
4 087 ocen gry aktorskiej
Josh Radnor
Joshua Thomas Radnor urodził się 29 lipca 1974 roku w mieście Columbus, stolicy stanu Ohio. Dorastał na przedmieściach w Bexley, gdzie uczęszczał do żydowskiej szkoły. Dyplom aktorski uzyskał na uniwersytecie w Nowym Jorku. W 2002 roku zadebiutował na Brodway'u w sztuce "Absolwent" u boku Kathleen Turner i Alicii Silverstone. Do tej pory zagrał w wielu serialach, filmach. Spełnia się również jako reżyser i scenarzysta. Największą popularność przyniosła mu rola niepoprawnego romantyka Teda w serialu "Jak poznałem waszą matkę", w którym występuje od 2005 roku. 
zobacz pełny życiorys

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 29 lipca 1974

miejsce urodzenia: Columbus, Ohio, USA

wzrost: 183 cm

żona Jordana Jacobs (od 06.01.2024)
W 1996 roku ukończył studia licencjackie z aktorstwa na Kenyon College w Gambier (Ohio, USA). W 1999 roku otrzymał tytuł magistra z aktorstwa w Tisch School of the Arts w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Zagrał główną rolę w pilocie sitcomu "Luz we dwóch", jednak ostatecznie w postać Mike'a Platta wcielił się Eddie Kaye Thomas.
Ma dwie siostry - Melanie i Joannę.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przypomina mi Jimmiego Fallona XD wam też? xd

Kogo by nie zagrał, chyba na całe życie pozostanie Tedem - architektem :D

Wiem jest takim trochę sztywnym frajerem,ale oprócz tego jest zabawnym i dobrym przyjacielem.Aktor pokazuję klasę bo Ted lubi się chwalic, udaje że jest najlepszy na świecie i cały czas bije się z Barney'em dla mnie fantastyczny aktor

jako Ted jest uroczy :)

To prawda Ted jest nudnym gościem i jest strasznie cipowaty. Według mnie cały serial trzyma Barney. Gdyby nie On i jego pomysły serial byłby nie do oglądania. Ja długo nie mogłem się do tego serialu przekonać, ale że tłukli go cały Czausa na Comedy Central to w końcu się przekonałem, chociaż uważam, że daleko mu do...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones