Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

mam pytania dwa
1) czy Justin ma rodzeństwo??
2) ile łącznie ma tatuaży ;)

pytam z czystej ciekawości, nie umiałam tego znaleźć w ciekawostkach więc doszłam do
wniosku że Wy mi pomożecie.

Czekam na odpowiedź i z góry dziękuje ;) :*

maslo26

ma rodzeństwo 2 braci (jedengo przyrodniego) jest jednym z bizniakow niestety siostra umarła .
ma 7 tatuaży :) pozdrawiam

anulek20071

tak wiem że jest jednym z bliźniaków :) a jego bracia są starsi czy młodsi??a i jeszcze wiesz gdzie te tatuaże ma ??


czekam na odpowiedź i dziękuje za poprzednie :*

maslo26

o ile mi wiadomo jeden jest mlodszy 2 starszy a tatuaze ma na 1ramieniu ,1plecach i na 5 na obu nogach

maslo26

Jedno sprostowanie, Justin nie jest jednym z bliźniaków, wiem ze ta informacja jest podawana wszędzie, ale jest nieprawdziwa. Owszem, miał siostrę (właściwie też przyrodnią) , ale umarła nie jako bliźniaczka Justina, tylko w maju 1997 roku kilka krótko po narodzinach.

maslo26

1)miał siostrę bliźniaczkę, ale zmarła zaraz po porodzie; o braciach słyszałam, ale o nich nic nie wiem
2) z tego co wiem ma 6 tatuaży: krzyż na ramieniu, anioła na plecach, inicjały matki nad aniołem, 2 tatuaże na nogach, a szósty nie wiem gdzie ;]

Madzia95

no to jak ty nie wiesz to ja też ;p a wie ktoś jakiego on ma konkretnie kolor oczu w teledyskach ma różne ;p

maslo26

niebieskie ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones