Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Hey :P mam pytanie :D otoz zastanawia mnie jedna rzecz :P znalazlam na internecie dzisiaj cos takiego jak Suite 806 :P czy to jest plyta justina ? widze ze sa powypisywane piosenki, z 2010 roku , niektore w ogole nie znane, okladke tez widzialam ale nie ma jej ani na allegro ani na stronie empiku :P co to moze byc ? bardzo jestem ciekawa :D

Bela09

Suite 806 to jest płyta z najnowszymi featami (featuringami) Justina. Wszystkie featy JT'iego są zawarte w takich płytach jak Collaborations, Recrimination. Mr Timberlake i wspomniana Suite 806. Jak narazie tyle ich. :)
Pozdro, wszystko wiedząca była fanka JT. ;*

Angie666

a nie wiesz może czy można ją gdzieś kupić ? :D i dzięki za informacje bo naprawdę nie mogłam znaleźć niczego o tej płycie :D:* i mam pytanie, czemu była fanka JT?:(

Bela09

nie mam pojęcia, czy można ją gdzieś kupić, ale znając internet pewnie można ją skądś pobrać. niektóre płyty nawet nie są wydawane w postaciach fizycznych, które można znaleźć na półkach sklepowych, ale jedynie w postaciach .mp3 lub też innych formatach, które można jedynie zakupić np. w iTunes lub popularnej Muzodajni i ściągnąć na dysk. nie ma za co, nigdy nie powstrzymuję się od pomocy osobom, które potrafią wyrażać swoje pytania w formie jak najbardziej kulturalnej. :)
a "była fanka", gdyż obecny Justuś nie zaskakuje mnie już swoją twórczością i talentem wokalnym, co bardzo u niego cenię. nie mam nic przeciwko temu, że robi karierę aktorską, bo miło jest pooglądać go w filmie, ale myślę że jeśli kiedykolwiek był moim ulubieńcem, to nadal nim pozostanie. być może znajdą (znaleźli) się inni, którzy też podbili na swój sposób moje serce, ale Mr JT nadal w nim zostanie. :)
pozdrówa od Angie. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones