Katarzyna Łaniewska

Katarzyna Janina Łaniewska

6,8
8 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Łaniewska

PiS

użytkownik usunięty

kiedy dowiedziałem się o jej powiązaniach z pisiorakami straciłem do niej cały szacunek...

Nnorm

Myślałem, że to twoi bohaterowie sądząc po komentarzach.

Pawuloniasty

Moim jedynym bohaterem jest Tadeusz Kościuszko, widzę jednak, że co niektórzy mają bardziej kontrowersyjne autorytety.

Nnorm

Coś mi zarzucasz?

Pawuloniasty

Nie mówię o Tobie, ale poczytaj choćby na forum o Grzegorzu Braunie.

Nnorm

Uważasz, że w Polsce nie potrzeba rozliczyć gnid pokroju Urbana czy Jaruzelskiego?

Pawuloniasty

Przecież Jaruzelskiego ciągają po sądach od 20 lat, więc czego jeszcze chcesz?
A Urbana za co niby chcesz "rozliczać"? Bo nie jest prawicowym oszołomem i mówi co myśli? Bo nie przeszedł do PiSu jak Łaniewska czy Kryże?

ElRio

Naprawdę jesteś niedorozwinięty.

Nnorm

Dodajmy jeszcze faszystów - w końcu to to samo zbrodnicze ścierwo co komuchy.

ElRio

Sam siebie chcesz tępić?

Nnorm

Ciebie i twoich kolesi bo zniewalacie nas Polaków.

ElRio

Ani niby jak Cię zniewalam?

Nnorm

Nie wiesz jak zniewalacie Polskę? Poczytaj gazety, dowiesz się jak. Tylko nie reżimowe GWno ale prawdziwą polską prasę.

ElRio

Czyli "W Sieci" albo WPolityce.pl, gdzie znawca od wszystkiego Gmyz każe nam kupić "łodzie" podwodne o napędzie atomowym aby bronić się przed Rosją? Pewnie tymi reaktorami...

Nnorm

Nie - chodzi o własną broń atomową żebyśmy w razie czego mogli zamienić Rosję w radioaktywną pustynię. Ruscy mogą to zrobić z Polską w 15 minut, jest logiczne że musimy odstraszać naszego wroga równie skutecznymi środkami.

ElRio

Bardzo dobrze widzę zaadaptowałeś filozofię jaka przyświeca juncie w Korei Północnej - obywatele niech wpierdzielają korzonki, ale broń atomową zbudujemy. Zresztą geniuszu, już widzę jak rosjanie ot tak, atakują nas atomówkami.

Nnorm

No żebyś się nie zdziwił. Skoro w PL jest kasa na NAJDROŻSZE autostrady na świecie, na przekręty przyjaciela niejakiego Józefa Bąka (spec lotniczy, wielbiciel Chin, znasz tą postać?), na wożenie Chyżego Ruja na narty do Włoch z rodzinką Embraerem, na tysiące fotoradarów, na seryjnego samobójcę, to i na parę skromnych megatonówek powinna się kasa znaleźć. Teraz wyobraź sobie że już MAMY TE BOMBY... czy Rosja w Twojej opinii odważy się w tym momencie na JAKIKOLWIEK wrogi krok? :) Tylko silni mają rację, słabi jej nie mają nigdy.

ElRio

Czyli zamiast rozwijać opiekę socjalną, zwiększać poziom życia, wywaliłbyś kasę na bomby atomowe. Radziłbym założyć Ci partię, np. "Polska Prawica Atomowa" albo "Chrześcijańskie Zjednoczenie Jądrowe" i startować do sejmu z programem - budujmy bomby atomowe zamiast fotoradarów ;-)

Nnorm

Opiekę socjalną? Znaczy jak? Chcesz ze swoich podatków utrzymywać zawodowych bezrobotnych, mamuśki z 10 dzieci, co myślały dupą zamiast mózgiem, lewych rencistów policyjnych i wojskowych, i bandy innych nierobów? Jeśli chodzi o mnie - niech zdychają! A najsilniejsi z nich niech przeżyją - to wartościowe i zahartowane, potrzebne Polsce jednostki. Bezrobocie w Polsce jest tylko dlatego że są zasiłki dla bezrobotnych. Tylko dlatego!
Więc - tak! Stanowczo wolę Polskę z arsenałem atomowym niż z milionami bomisiów ("bo mi się należy").

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hadrian1988

Wszak nie mam innego wyjścia zgodnie z definicją Marszałka.

Racja, bredzenie tej babci zapewnia niezły rechot.

paw_2

Ja jeszcze lepszy rechot mam słuchając bredzenia lemingów :)

tego to się pewnie filmweb nie spodziewał... że w końcu nasz krajowy kabaret polityczny wyląduje na jego łamach...

strusPL

Po licznych zawirowaniach, bezładnych piruetach i koziołkach, kraj w końcu stanął...tyle, że na głowie. Wszyscy doskonale wiemy, co może się stać po tak licznych wygibasach i gdzie owa rewolucja wyląduje ostatecznie, skoro stoimy na głowie? Tak, tak, umysł, gdzie zazwyczaj kreują sie idee wyższe, takie jak sztuka filmowa, zostanie skąpany kloaczną breją, która to wyciecznie z naszego drugiego końca - odbytu - gdzie to zazwyczaj polityka powstaje.

Filmweb częściowo się zabezpieczyło na taką ewentualność i to już dość dawno - wyłączjąc mozliwość dodawania komentarzy na stronach z politykami - tak więc jakiś mędrzec jednak musiał sie tego spodziewać.

strusPL

Wybitna jako Solska!! "Oj córciu, córciu" :D

Eee tam, ja tam ją dalej lubię oglądać na ekranie;)

Ja też

giovanni50

Również się pod tym podpisuję. Poza tym, przeszłość też ma nieciekawą. Jakby nie wystarczył sam fakt, że jest marną serialową aktorzyną, która obsmarowuje w wywiadach aktorów, którym do pięt nie dorasta. Żałosna osoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones