Katie Leung

Katie Liu Leung

6,9
2 621 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Leung

to ona jeszcze jakos wyglądała ale w ZF? mimo to...ludzie bez jaj to może ona jest brzydsza od ginny?

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

Hmm.. mnie się Katie bardziej podobała w ZF właśnie.. w CO jakoś jej nie pasowało bez tej grzywki.. A co do Ginny... uważam, że ona jest ładna, ładniejesza od Katie.

no to ja chyba jestem inny

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

noo, sądząc po twoim nicku, Voldie, to bardzo prawdopodobne xP. Ale nie martw się, ja też jestem inna pod innymi względami xD

"noo, sądząc po twoim nicku, Voldie, to bardzo prawdopodobne"
a moim zdaniem mój nick jest normalny;P

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

Hmmm, no może, każdy patrzy inaczej ;], a ja już na pewno ;].
Ale wiesz, twój nick mi się skojarzył z Voldemortem, a jemu musiało się serio poprzestawiać żeby pozabijać tyle człowieczynów biednych... ;]

What_The_Fuck

Odgrzebany temat ale co tam. Sama Katie ostatnio powiedziała że jedyna rzecz jaka się jej nie podobała przy kręceniu Zakonu Feniksa to właśnie grzywka. Choć pasowała nawet do tego co jej postać wtedy przechodziła(Cedrik był taki super). Dla mnie ona nawet z tą grzywką była piękna. A włosy miała zadbane jak nie wiem co. Polecam sobie zobaczyć zdjęcia promocyjne z nią z tej częśći, miała chyba najlepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones