Kevin Sorbo

Kevin David Sorbo

7,1
2 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Sorbo
Rob_Rock

No niestety, mało doceniany aktor:(

Sathiya

Dokładnie!!! A bardzo go lubię! Mam wrażenie , że zaszufladkowano go jak np naszego 40-latka

Sathiya

co malo doceniany aktor zagral w najlepszym serialu wszechczasow

hercules38

Na pewno w jednym z najfajniejszych:)

Fighting_girl

no pewnie ;p

hercules38

Pozdro!:)

Fighting_girl

dzieki wzajemnie :D

Rob_Rock

Pamiętam że jarałem się tym serialem jak byłem małym bąkiem...w tv leciała jeszcze Xena w podobnym stylu ale bardziej lubiłem oglądać Herkulesa:)

ParkerLouis

Oglądałam jako smarkula, a potem obejrzałam jako starsza - i jakoś dziwnie zaleciało mi chippendales... te kaftaniki ;) Co nie zmienia faktu, że lubię gościa.

TangoAndWaltz

UPDATE: po przemaglowaniu po raz kolejny na świeżo i po kolei odszczekuję chippendales. Sorbo ewidentnie traktuje bycie ciachem z przymrużeniem oka, nawet, jeśli pokazuje klatę. Pożytki z seansu nie-do-kotleta.

Rob_Rock

Przystojny mężczyzna w związku małżeńskim od wielu lat = w Hollywood nie ma szans na zrobienie wielkiej kariery.

Rob_Rock

Gdzie Herkules, Kull Zdobywca! ;)

perun_6

Kull to Herkules dla dorosłych. Czerwone znaczki w TV. Ale chyba wolę od Schwarzeneggera w analogicznej roli, więcej finezji. Arnie idzie jak taran, Sorbo robi piruet.

TangoAndWaltz

Zbierając do kupy - Kull rwie dziewczyny bardziej, niż Herkules, ale za tym wszystkim jest Sorbo, który 'całuje dłoń, madam...' pomimo mięśniactwa. Ciekawe połączenie, szarmancja barbarzyńcy. Trzeba oczywiście wyjść trochę poza sceny mordobicia, wyskakujące na wierzch przy seansie, ale w spokojniejszych scenach to jest. O znaczkach piszę, bo nagle uświadomiłam sobie, jak fajnie móc z czystym sumieniem oglądać co się chce.

Rob_Rock

Andromeda

Rob_Rock

prawda

panna_x_filmweb

Dokładnie

Rob_Rock

Wiadomo! Fajny serial i niezapomniana rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones