Kiefer Sutherland

Kiefer William Frederick Dempsey George Rufus Sutherland

7,6
13 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kiefer Sutherland

Kifcio jest swietny :D KOcham go po prostu kocham! Dziwaczka ze mnie wiem , bo przeciez roznica wieku to ...jakies...26 lat! ;p Hehe nie no mężczyzna stasznie przystojny , bardzo dobrze sie trzyma, tylko szkoda wlasnie ze dal zle o sobie znac ostatnimi czasy;/ Chodzi mi o incydent z alkoholem;/ Ale mam nadzieje, ze jakos to sie w miare dobrze skonczy :D JA tam trzymam za niego kcuki zeby mu sie powiodlo :D A jego głos....o raju lepiej niech nie mysle ;p Jako aktor jest po prostu najlepszy:D "24 godziny" - moge ogladac wiecznie , chociaz jak juz inni wspominali 6 sezon...nudy;/ Ale jak tylko Kifcio sie pojawiał to było ciekawie :D Ogladalam jeszcze z nim "Złodziej życia" - siwetny film , swietnie zagrane ,tylko szkoda ze go usmiercili ;P POtem był jeszcze w "Drodze do wolności " - polecam nie tylko z jego powodu , bo film zrobil na mnie fururę :) Swietny po prostu :) MOze zalozyl by ktos jakas strone fanow co? Jakby co to dajcie mi znac ;p Pozdrawiam:*

Rachelle

Hej, ja też jestem mega fanką Kiefera. Po prostu go uwielbiam, a jego głos jest taki... magnetyczny. Normalnie się rozpływam. Próbuje obejrzec wszystkie filmy z jego udziałem, nawet te, w których grał nie więcej niż 1 minute. Tylko, że większości nie mogę znaleźc, a ściągam na torrentach. Może Ty wiesz skąd można sciągnąc jego filmy, szczególnie te z młodości? Jeśli tak, odezwij się. Pozdrawiam.

Violeta_Jarogniewa_Nuri

Ja oglądałam filmy z jego udziałem takie jak : "Droga do wolności" (zaje-bisty) , "Strażnik" (nudny ale w końcu Kifcio tam gra więc i tak obejrzałam xD) , "Skradzione życie" czy jakos tak tez super film :D Jeszcze był też film coś z budką telefoniczną , tam praktycznie dawal tylko glos a zagral moze pol minuty , ale co wystąpił to wystąpił ;) JAk był w młodym wieku to nie widziałam żadnego filmu niestety;/ JA ściągam przez bearshare 5.2.5 :) A no i oczywiście tkwię przed tv w kazdy poniedzialek, wtorek i srode koło 22:00 z pilotem w ręku na programie tv4 zeby obejrzec "24 godziny" ! POzdrawiam:*

Rachelle

laski, MUSICIE obejrzeć LOST BOYS !!!!:)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones