Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
44 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Ale Kristin musiał szlak trafić kiedy Jennifer została najmłodszą laureatka Oscara i same sukcesy a ta niemota z przygryzionymi ustami same złote maliny i nawet ssanie reżyserowi nic nie pomogło

użytkownik usunięty
lovvelas

po pierwsze: Kristen
po drugie: to jej pierwsza i ostatnia malina, bo cóż - w zmierzchu nie była bardzo zachwycająca.
po trzecie: przyjdzie jej czas na Oscara, a wtedy wszystkim hejterom szczęki opadną.

Złotko, jeśli kiedyś jakimś cudem Kristen dostanie choćby nominację do Oscarów to wiedz, że nie będzie to skutek jej dobrej gry aktorskiej, tylko coraz słabszego i mniej inteligentnego pokolenia, które będzie miało coraz większy wpływ na losy tej niegdyś prestiżowej nagrody :)

Ofeflia

lepiej bym tego nie ujęła :D

april_flower93

:) taka prawda

użytkownik usunięty
Ofeflia

dokładnie! szczera prawda, bo trzeba być ślepym, żeby wręczyć nagrodę Nobla aktorce jednej miny;/

Nobla?

użytkownik usunięty
eLAeM

Oscara, oj każdy wie o co chodzi

Haha dobre. Tam się Alfred w grobie 4 razy przekręcił :)

użytkownik usunięty
MartiniKS

och naprawdę, już nie można się pomylić, przy szybkim pisaniu. Akurat każdy normalny wie, że nie o Nobla chodzi, ale nie, trzeba napisać o tym;/
No Alfred się przekręca

Jasne że można i każdy kumaty o tym wie - dlatego też nie napisałem tego złośliwie. Po prostu zacząłem się śmiać przed monitorem, bo przyszło mi na myśl jak zareagowałby Nobel gdyby dowiedział się, że nagroda którą ufundował, trafiła do hmm wielkiej gwiazdy "Zmierzchu". Stąd nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem powyższego komentarza ;)

użytkownik usunięty
MartiniKS

ach, no chyba by nawet wyszedł z grobu, jakby ona dostała jego nagrodę:-) w porządku, odczytałam to jako złośliwy komentarz, bo ostatnio na FW spotkałam się z niezwykłym chamstwem i obelgami, tylko za to że wyraziłam swoje zdanie, odmienne od ogółu

Ofeflia

aż brakuje przycisku "lubię to"

Oglądałam prawie wszystkie filmy z udziałem Kristen z nadzieją, że tylko w Zmierzchu była tak fatalna.
Niestety,przeliczyłam się.Jej mimika woła o pomstę do nieba.Emocje które ma zagrać (smutek,rozpacz,przygnębienie) w każdym filmie są takie same.
Pomimo tego iż jest ładną, młodą i zgrabną dziewczyną, NIE JEST dobrą aktorką.Nic do niej nie mam, naprawdę.A jeśli kiedykolwiek dostanie nominacje ( w co szczerze wątpię) to dopiero będzie wielka,oskarowa pomyłka.

rebelblee

Jesli obejrzalas wszystkie filmy z nia, to nie wierze bys nie docenila jej roli w 'Speak". Mozna jej wiele zarzucic pod wzgledem umiejetnosci aktorskich, ale do tego filmu pasowala idealnie. Ta "jedna mina", wieczne przygnebienie, ponurowatosc to bylo wlasnie to, co najlepiej odzwierciedlilo bohaterke filmu, Melinde Sordino. Poza tym w "Azylu" tez byla calkiem ok. Zaczeo sie wszystko sypac pozniej. Gdyby kiedys dostala chocby nominacje do Oscara to wcale nie wskazywaloby to na wielki blad Akademii, bo kto wie, czy nie trafi jej sie kiedys rola, w ktorej sie spisze - tego jej zycze, choc slabo wierze w spelnienie. Nie jestem jakas wielka fanka "Zmierzchu", ktora hejtuje krytykow Kristen, ale lubie te dziewczyne, podoba mi sie mimo wszystkich wad i naprawde w nia wierze. Bardzo chcialabym, by pokazala na ile ja stac, bo nie uwazam by byla tak straszna jak ja tu przedstawiacie. Ale fakt, ze musi sie wziac za siebie.

Metropholis

Zapomnialam dodac, ze Kristen mimo wszystko wybiera ciekawe role (nie! nie mowie tu o Belli Swan) - a to prostytutka w "welcome to the Rileys", a to zbuntowana malolata w "W drodze" czy "Wszystko za zycie", Joan Jett. Gdyby bardziej sie wykazala moglaby zrobic naprawde sporo szumu wokol siebie, choc w sumie to i tak juz zrobila.

skad to mozesz wiedziec, ze to jej ostatnia malina na koncie? Moze za rok dostanie kolejna? ktoz to wie...

Dokładnie. Jestem pewna, że jeszcze kiedys dostanie oscara. Nie za Zmierzch, to za inny film. Ona jest najlepszą aktorką młodego pokolenia (no może zaraz po Dakocie Fanning)

Pozdrawiam :)

MaryCullen

Taa Bo Jennifer to już jedna noga stoi w grobie a druga kopie w kalendarz bo jest taka stara... 23 lata i Oskar.. to jest najlepsza aktorka.

sentia

Ja Jennifer nie lubie, nie cierpię wręcz...

MaryCullen

A ja ja bardzo lubię. W Poradniku była najlepsza i widac po niej że to fajna dziołcha która nie da sobie w kasze dmuchac.

sentia

Poradnika nie oglądałam. Miałam taki zamiar, ale zorientowałam sie ze ona tam gra. Po obejrzeniu Igrzysk Śmierci, nie dotknę sie żadnego filmu w ktorym ta pani zagra.

MaryCullen

A szkoda bo tracisz naprawdę niezłe filmy.

sentia

Jakoś to przeżyje...

MaryCullen

Wgniotłaś mnie w fotel. Uważasz, że Stewart jest dobra, ale nie oglądasz filmów z Lawrence bo masz ją za słabą aktorkę? Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem.

adamstencli

Doskonale.

MaryCullen

Oj Mary, Mary... załamujesz mnie.

MaryCullen

To jestem w szoku. Nie rozumiem jak tak możesz. Uważać Stewart za lepszą od Lawrence. Szok. No ale szanuję wybór oczywiście ;)

adamstencli

Hahahaaha szanujesz jej wybor? Czlowiek, ktory za kazda czesc Zmierzchu, czy Krolewne Sniezke i Lowce daje 10 nie ma prawa glosu :P

Ta dziewczynka wie o kinie tyle co nic. Pewnie na pudelku wyczytala, ze Jennifer Lawrence "zagraza" jej idolce- Stewart, wiec stala sie hejterem (inaczej tego nazwac nie mozna) biednej Jen.

A co do obu aktorek... ja bym ich nie porownywal. Jennifer Lawrence to dla mnie taka nowa Jolie- a to zagra w komercji (Igrzyska), a to w czyms ambitnym... na pewno dlugo rozwaza role i zobaczymy jeszcze cos swietnego z nia. Stewart to typowa idolka nastolatek- gra i bedzie grala w kiczowatych filmach przeznaczonych dla motlochu... moze kolejna bedzie jakas "ambitna" komedia romantyczna?
Takze tyle z jej oscara :)

dann91

KS gra w filmach dla motłochu?! no chyba oc*piałeś, zagrała we 2 ostatnich komercyjnych (saga+śnieżka) a reszta to małe produkcje. Chłopie następnym razem zapoznaj się dobrze z osobą zanim zaczniesz się na jej temat wypowiadać.
Chyba ty się naczytałeś pudelka mój tfu!drogi, pierwsze słyszę nt rzekomej konkurencji, jak się takich rzeczy nie czyta to się nie wie, wyszło szydło z worka. Można się zdenerwować, bo pani Jen w żadnym razie nie prezentuje wyższego poziomu aktorstwa, a już na pewno nie w 'pamiętniku (..)' jednak dostała oscara, w przeciwieństwie do Stewart która jednak zagrała w bardziej wymagających filmach /on the road/. Porównywanie JL do Jolie to żaden honor także się zgadzam, zagra w komercyjnych filmach i w innym chłamie, bo dziewczyna musi z czegoś żyć i nie ma w tym nic złego. Jak ktoś chce się pastwić nad cudzym dorobkiem to niech zajrzy do polskich kościołów i rządu, a nie do hollywoodzkich kieszeni aktorów bo nic nam do tego.
Powiem tak, jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie o $zmalcu to byś wydedukował, że pannę KS stać na grę w niskobudżetowych produkcjach, a twój głos to tzw. właśnie głos motłochu, który totalnie dał się zmanipulować przez media. Mogłabym tłumaczyć dlaczego zagrała w śnieżce i czemu była komercyjna, ale niech młodzież się uczy samodzielnego myślenia, bo najwyraźniej nie uczą tego w szkołach i studiach.

saokim888

Moim zdaniem zagrała w komercyjnej śnieżce bo to był jedyny skuteczny sposób na oderwanie się od wizerunku belli które zobaczy bardzo szeroka publiczność.... a że spie....ła tą rolę to juz inna sprawa nie? :)

użytkownik usunięty
adamstencli

haha nieźle napisałeś ! :-)

użytkownik usunięty
MaryCullen

Jacyż to niektórzy ludzie są naiwni. Dziecko drogie, prędzej świnie zaczną latać niż Kristen dostanie Oscara.

Pozdrawiam serdecznie.

Fakt oscar obniża loty ale w bagnistym mule jeszcze nie szuka nominowanych. oscar nadal jest na powierzchni więc Kristen do niego daleko

Ona nie dostałaby Oscara nawet gdyby była jedyną nominowaną. Takich zer się po prostu nie nominuje.

roach22

Chyba, że jedno zero nominuje drugie.

użytkownik usunięty
roach22

hahahaha ;-) dobre

Przyjdzie jej czas na oscara? HAHAHAHAHAHHAHAHA dobre naprawde dobre!!!!

lovvelas

Moje zdanie: Kristen uważam za super aktorkę - obejrzałem sporo filmów z nią. Jest po prostu sobą, inaczej - jest naturalna, nie widać, że gra i tym bije wszystkie znane mi aktorki. Ma swój styl i w takich filmach występuje. Może najmniej podobał mi się "zmierzch" i "w drodze" jako film.
Jest nieprzeciętnie ładna i bardzo sexi - chyba wszyscy sobię zdają z tego sprawę tylko przemawia przez nich zazdrość.
Nierozumiem całej tej nienawiści a być może zawiści...

andrzej_na

Ladna jest ale moim zdaniem grać nie potrafi.

Rukiija

I o to chodzi, nie lubię teatru, a lubię oglądać filmy gdzie ważna jest naturalność. Taka właśnie jest Kristen - nie widać, że gra, posługuje się naturalną mimiką, ma też fajny głos.
Ma dziewczyna też fajny klimat, styl, ruchy.

andrzej_na

Właśnie ja uważam że ona nie gra. Jej mimika jest w wielu filmach niemal identyczna. Ponadto moim zdaniem ona gra nieźle tylko te role, które są zgodne z jej cechami - np. Do Speak pasowała dobrze (właśnie pasowała a nie grała, jeżeli rozumiesz o czym pisze). I wcale to "panowanie" nie jest w moim mniemaniu oznaką dobrego aktorstwa - dobry aktor potrafi stworzyć różnorodne kreacje, często od siebie odmienne np. Moim zdaniem właśnie Jennifer lub np. Johny Depp.

Rukiija

Depp akurat ciągle gra te same role, albo dziwaka albo kogoś z patologicznego środowiska, zawsze ma minę obolałego lub zdziwionego, także 'trochę' koloryzujesz. Ale wiesz no, Depp po prostu pasuje do tych ról (pasuje, nie gra jeśli wiesz o co mi chodzi). I wcale to 'pasowanie' nie jest wg mnie oznaką dobrego aktorstwa- dobry aktor potrafi stworzyć różnorodne kreacje.

saokim888

Oj chyba niewiele filmów z nim widziałeś/as

andrzej_na

Ale filmy są po to aby aktorzy w nich występujący grali, wykreowali jakąś postać. Jasne, mają wypadać naturalnie, ale Stewart nie jest ani naturalna ani swobodna, nie mówiąc o dobrej grze.

użytkownik usunięty
adamstencli

Przecież sami (osoby kwestionujące aktorstwo Stewart) uważacie, że jest naturalna (zarzut: "nie gra, jest sobą" = jest naturalna, bo jest sobą)

andrzej_na

Kogo bije?

Ofeflia

Kogo bije....
Nie jestem krytykiem, nie zbieram danych. Obejrzałem trochę więcej filmów niż mam na profilu, Kristen zauważyłem w filmie "Ucieczka w Milczenie" i z każdym natępnym filmem jej ocena rosła. Jakoś nikt wcześniej nie zrobił na mnie takiego wrażenia.
A np. ogladając film Niegrzeczna dziewczyna 2010 wolałbym zamiast Juno Temple - własnie Kristen. A jeszcze bardziej przydała by się w filmie
Sztuka dorastania 2011 gdzie Freddie Highmore grał podobnie jak Kristen - naturalnie, a Emmie Roberts nie za bardzo to wyszło, nawet sobie kilka razy pomyślałem, że szkoda, brakuje w tej roli właśnie kristen...

andrzej_na

Czytając "bije wszystkie znane mi aktorki" wnioskuję, iż nie ma lepszych od niej - a wg mnie nie ma gorszych od niej. Dziewczyna nie ma kogo bić, bo i nie ma czym. Sztywna, sztuczna, zero mimiki, jakiejkolwiek ekspresji, wyuczone 2-3 odruchy... z takimi zdolnościami może iść do teatru szkolnego a nie do Hollywood.

Ofeflia

Film to nie teatr - gdzie bardzo ważna jest mimka.
Ma fajny klimat, styl, ruchy.
Ma naturalną nie wymuszoną mimikę - to bardzo ważne w filmie.
Na dodatek jest wyjątkowo ładna, zgrabna mało takich dziewczyn chodzi po świecie.... i może co niektóre jej zazdroszcą, stad taki hałas :)
Bo to już z czasem żenadne zaczyna być....