Krzysztof Kowalewski

8,0
28 459 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kowalewski

Dla mnie Pan Kowalewski jest najlepszym polskim aktorem komediowym wszechczasów, ewentualnie mogą z nim konkurować o ten tytuł Stanislaw Tym, Bogumil Kobiela, no i nie tylko komediowi Himilsbach i Maklakiewicz, dziekuje za uwage, oklaski zbyteczne.

esoxlucius

Od parunastu dobrych lat ten "najlepsze polski aktor komediowy wszechczasów" nie robi przeciętnych nawet filmów.

Slayer_6

W imieniu Pana Kowalewskiego serdecznie cie przepraszam, ze nie zagral on w Kac Wawie, Klanie, ani serii psychologicznych filmów wysokich lotów pt.Nigdy wiecej, wiecej nigdy itp. arcydzieła

esoxlucius

Nie musiał grać w Kac Wawie, czy Klanie ważne, że gra w gniotach.

PS: Każdy kto choć otarł się o Kac Wawę powinien być usunięty na zawsze z historii polskiego kina.

Axc

w imieniu Pana Kowalewskiego serdecznie cie przepraszam, że przez 40 lat grywał on w NAJLEPSZYCH polskich produkcjach filmowych a co najważniejsze przedstawieniach teatralnych, a także programach rozrywkowych. Ośmielam się również zauważyć, że polska kinematografia nie narodziła po roku 2000, co jest wielkim zaskoczeniem dla tzw. gówniarzy hihihiiii

esoxlucius

Ale co ty mi przypisujesz? Kowalewski jest wielkim aktorem, uwielbiam jego wcześniejsze role, ale jednak trzeba przyznać, że DiCaprio to nie jest pod względem dobierania ról ostatnimi czasy.

Axc

no coment,zamykam temat

esoxlucius

Dla mnie "ordynator" jest obok Boberka mistrzem dubbingu

esoxlucius

"oklaski zbyteczne" dokładnie to samo pomyślałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones