Laurie Holden

Heather Laurie Holden

6,8
7 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laurie Holden

była okropnie sexi:) Choć już ma swoje lata i aktorka z niej średnia

Qlakatmandu

45 a wygląda na dychę mniej :)

Co do aktorstwa to akurat nie mogę się zgodzić. Aktorką jest bardzo dobrą co też udowodniła w kilku filmach/serialach. Dla przykładu Andrea z TWD, która jest tak na dobrą sprawę najlepszą rolą żeńską tego serialu i chyba najbardziej chwaloną za różnorodność. Świetnie wypadła również jako pamiętna Marita z Archiwum X lub chociażby Mary Travis. Tutaj można też wymienić Olivie Murray z The Shield oraz najświeższa Ann McGinnis z Major Crimes. Jej występ w tym serialu był tak dobry, że TNT rozważa oddanie Holden głównej roli w nadchodzącym spin-offie MC. A co do filmowych kreacji to kilka ich tam miała i też na poziomie dobrym.

Holden jak wiele innych aktorek, nie przebiła się w świecie kina i trochę zaprzepaściła swój talent. Na całe szczęście odbija sobie teraz, bo TWD otworzyło jej wiele furtek.Przynajmniej tyle wynika z tego co mówiła ona sama. Ponoć działa coś w obszarze American Horror Story ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

kamil10025

Zgadza się, dla mnie to najlepsza rola w Silent Hill. Mundur policjantki na motocyklu został stworzony jakby specjalnie dla niej, tak świetnie w nim wygląda, te krótkie włosy, cudowna, intrygująca ale i ciepła twarz. Niesamowita kobieta :)

lia_7

Popieram!

Qlakatmandu

Też tak myślę, dlatego dostała + jedną gwiazdkę więcej :) za ten epizod.

Qlakatmandu

Prawda. W tym stroju wygląda obłędnie. ale grać też potrafi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones