Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
257 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

Złap mnie jeśli potrafisz?

nie mam zielonego pojęciaxd jaka jest odpowiedź?

użytkownik usunięty

Co z was za fani, skoro tego nie znacie.

Co gryzie Gilberta Grape'a?

użytkownik usunięty

Dawać, dla zwycięzcy nagroda.

django??? teraz będzie mi to chodzić po głowie... wrrrrrr

deemm to musi być jeden z nowszych, bo tych nie oglądałam po 909809 razy albo...
...CHŁOPIĘCY ŚWIAT!

użytkownik usunięty

Igrzyska wciąż trwają, czeka nagroda.

jaka

użytkownik usunięty
escapist92

Lizak z Carrefoura.

użytkownik usunięty

Ja jestem fanką ale wydaje mi się, że to nie jest aż takie straszne, że tego nie wiem i w sumie jakoś mi niespecjalnie zależy na tej wiedzy ;D

użytkownik usunięty

To straszne, że tego nie wiesz i specjalnie powinno ci zależeć na tej wiedzy.

użytkownik usunięty

Ależ oczywiście, że masz prawo trollować. ;) Narka;]

użytkownik usunięty

Niee, dobra. Nic do Ciebie nie mam, ale nie chcę kolejnej kłótni na Filmwebie, po prostu nie gniewaj się, ale Twój komentarz był dosyć głupi. ;)

Za to dobrze wiesz jak zrobic "dziubka"...

gimbuska...

użytkownik usunięty
Lipiniorz25

Co takiego? Naucz się odróżniać dziubek od całusa, kolego, dobrze? I to nie ja ślę całusa, tak mnie poproszono do zdjęcia, a zdjęcie było robione pod konkurs fotograficzny kilka lat temu. Gimbuska? Człowieku, jestem dawno po gimnazjum. Moja aktualna uczelnia to studia. Opanuj się, bo ja Ciebie nie obrażam.

Wystawiajac takie zdjecie dajesz o sobie swiadectwo i az dziw bierze ze bedac na studiach..dobra niewazne
Pojecie gimbus to zachowanie a nie obecnie uczeszczany profil szkoły :))
Jezeli uraziłem to sorki ale tyle jest glupiej mlodziezy i ich zachowan ze trzeba to pietnowac
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Lipiniorz25

I tu się zgodzę, ja również to piętnuję, a na przyszłość polecam jednak nie oceniać tak szybko ludzi i nie po samym avatarze, który nawet przecież nie musiał być wcale moim zdjęciem (choć w tamtym przypadku był), by bywa to bardzo mylące ;)
Pozdrawiam! ;)

Ładnie zaczełas ale koncowke juz spaliłas
Nawet jakby to nie było Twoje zdjecie to dajac je do swojego avatara dajesz swiadectwo o sobie ale ok,mysle ze obydwoje mamy podobne poglady i pietnujemy pewne zachowania

użytkownik usunięty
Lipiniorz25

Ja pięknie zaczęłam, pięknie poprowadziłam i pięknie skończyłam. To Ty zaniżasz poziom rozmowy. Polecam przeczytać post poniżej ;) Bo coś przeczuwam, że długość Ciebie przestraszyła i już Ci się nie chciało go ruszyć, a szkoda, bo tam masz wszystko pięknie wyjaśnione. Żałosny jesteś z tymi swoimi komentarzami o "świadectwie jakie daję o sobie". Ja daję o sobie bardzo dobre świadectwo. Zawsze. Piękne zdjęcie w avatarze musi dawać dobre świadectwo o osobie, nie da rady żeby było inaczej. Polecam przyczepić się do kogoś, kto na to zasługuje, bo tutaj szukasz na siłę argumentów, a niestety nie masz żadnego. Rozmowa zakończona. Najlepiej zresztą jest ją zakończyć, bo dalsze Twoje chore i bezpodstawne komentarze odnośnie moich zdjęć mogą tylko doprowadzić do tego, że zacznę Ciebie podejrzewać o zazdrość i hejterstwo, a tego bym bardzo nie chciała. Au revoir! ;)

Na tamto chcialem w innym terminie odpowiedziec (mam malo czasu ostatnio)
Koncowki Twoich wypowiedzi sa porazajace
Zazdrosc i hejterstwo....kazdy komu sie jakas wypowiedz nie podoba ,zawsze broni sie tymi glupimi argumentami
ze ktos hejtuje albo zazdrosci...litosci.Moze w ogole nie krytykujmy bo przeciez...zazdroscimy hehe komedia :)
Zero samokrytyki i jakies pokory

użytkownik usunięty
Lipiniorz25

Oczywiście znając przeciętnego nie mającego racji mieszkańca tego kraju, który w zwyczaju ma czepiać się Bogu ducha winnych o wszystko, pewnie poczujesz się strasznie dotknięty i będziesz próbował dalej mi dogryzać mimo, że nie masz do tego żadnych podstaw, może nawet zaraz wyciągniesz inne sprawy na tapetę, bo duma nie pozwoli Ci przyznać, że po prostu zwyczajnie nie masz racji. Szkoda, że jedne słowa docierają do Twojej świadomości, a inne już nie (mam na myśli te z wczorajszej dłuższej wiadomości). Prawdę powiedziawszy z tego co widzę, dociera do Ciebie tylko to, co sam wybierasz, a na resztę jesteś głuchy i ślepy albo celowo ignorujesz, trudno. Nie jesteś godnym dla mnie partnerem do dyskusji, gdyż (jeśli sugerować się tym, co piszesz na temat pewnych typów zachowań) wynika, że powinieneś tępić sam siebie. Przykro jest to, że wszystkich wrzucasz do jednego worka, ale polecam otworzyć oczy i uszy, a nade wszystko - umysł. Bo na razie nie dostrzegasz subtelnych różnic.

Tak,czuje sie dotkniety,zdruzgotany i co tam jeszcze chcesz....
Co to za tekst? Bez obrazy ale z kim ja pisze? z dzieckiem?
Nie mam zamiaru ci ciagle gogryzac jak to napisalas bo ja mam wazniejsze sprawy na glowie a nie filmweb
A Ty juz wpadasz w jakas paranoje..litosci...
Piszesz o jakies dumie,innych sprawach wyciaganych na wierzch..dopowiadasz jakies teorie spiskowe niczym Antoni Smolenski.
Reszty nie skomentuje bo wychwalanie siebie widocznie jest w Twoim charakterze,nie w moim
Pozdrawiam

Lipiniorz25

Tak sobie weszłem zobaczyć czy ktoś wygrał jakąś nagrode, a tu normalnie kłótnia ehh:) Co ma avatar do gimbusa to ja niewiem, oceniać kogoś po wyglądzie to głupota. Bądźmy poważni, opanujcie się.

SweetArtist

własnie duzo ma...nie wiesz jak gimbusy "działaja" ? :) to popi.... pokolenie

użytkownik usunięty
Lipiniorz25

Odnośnie Twoich powyższych wypowiedzi uważam, że aby zacząć krytykować trzeba mieć powód, a Ty takiego nie miałeś. Po prostu w moim mniemaniu zwyczajnie Ciebie poniosło, bo pochopnie mnie oceniłeś. Ale to się zdarza, więc zostawmy już to, bo nie ma większego znaczenia.

Ja może zagaję z innej beczki...;)
Skoro taki jesteś doskonały, że innym wytykasz (bezpodstawnie) błędy (nie widząc przy tym własnych), to dlaczego mi zwróciłeś uwagę, a koledze nie, mimo że w sposób karygodny kaleczy polską mowę ("weszłem"), czym przecież jakby nie patrzeć również "daje świadectwo o sobie". ;)

Przepraszam za moją wypowiedź i za ewentualne błedy, ale według Ciebie jak powinienem napisać ? Nie żebym się obraził czy coś. Może przydała by mi się jakaś krótka lekcja :)

SweetArtist

*Wszedłem

użytkownik usunięty
SweetArtist

17 dni literówki szukałeś.

LOL

zwrociłem na to uwage...bo sam tak czasami mowie.. :)
Jestem ze slaska wiec idealnie nie potrafie mowic no ale przeciez to kwestia miejsca wychowania a nie jakies celowosci
Zakonczmy ten temat.zle oceniłem Twoje zdjecie.Przyznaje sie do błedu

Lipiniorz25

Może i masz racje, ale gimbus też człowiek. Trzeba dawać im dobry przykład, a nie hejtować ich za hejterstwo bo zniżamy się do ich poziomu. W sumie to ja się nie dziwie niektórym bo nikt nie jest przecież doskonały.

użytkownik usunięty
Lipiniorz25

Miało być oczywiście "bo bywa to bardzo mylące" ;) Osobiście nie rozumiem co Ci się nie podobało w moim poprzednim avatarze i nie rozumiem co konkretnie masz na myśli piszą "takie zdjęcie". I szczerze mówiąc chyba nie chcę poznać Twojej teorii. Nic w tym zdjęciu nie było wyzywającego, ani sprośnego ani niezgodnego z regulaminem ;) Wręcz przeciwnie, bardzo ładne, przyzwoite, artystyczne zdjęcie powstałe w konkretnym celu i z konkretnym zamierzeniem/zamysłem jego autora. Takie właśnie miało być, a jeśli uważasz, że coś z nim nie tak, to polecam poprzeglądać różne profile użytkowników o wątpliwym poziomie inteligencji. Natomiast jeśli nie odróżniasz kobiecego całusa od żałosnego obleśnego dziubka puszczalskich gimnazjalistek i uważasz, że moje zdjęcie było właśnie takim, to tylko o Twoim guście to świadczy. Lub też jego braku. Jest wiele kobiet, które mają podobne zdjęcia i których nie nazwałabym złymi kobietami. Np Marilyn Monroe. Właściwie to moje też było inspirowane sesją zdjęciową jednej z aktorek, a ja jedynie robiłam za modelkę, z czego zresztą wcale nie jestem zbytnio dumna, bo osobiście nie przepadam za fotografowaniem ani pozowaniem do zdjęć i zdarza mi się to bardzo rzadko;) Tak więc kwestia zdjęcia wyjaśniona i sądzę, że studia nie mają raczej z tą sprawą większego związku. A jeśli chodzi o określenie "gimbus", to jeśli rzeczywiście dotyczy ono zachowania a nie szkoły, to w tym przypadku również jest mało zasadne, bo zachowanie w typie gimbusa to ostatnie co można mi przypisać zarówno w Internecie jak i w życiu poza siecią. I zanim, Drogi Użytkowniku, obrazisz kogoś, kogo nie znasz polecam sprawdzić z kim się ma do czynienia. Można odwiedzić profil, przeczytać opis, zajrzeć na bloga, przyswoić sobie wypowiedzi na innych forach. Jak to zrobisz, to na pewno będzie dla Ciebie jasne, iż "troll" i "gimbus", to ostatnie określenia jakie można w moim kierunku posłać. I - wybacz - nie chcę być złośliwa, ale wydaje mi się, że to raczej Ty zachowałeś się na dość niskim poziomie atakując z miejsca kogoś, kto na to nie zasłużył, bo oceniłeś mnie po pozorach, a to naprawdę nie jest dojrzałe zachowanie. Oczywiście ja się nie gniewam ani nie zamierzam wywoływać żadnej kłótni, bo jest to zupełnie niepotrzebne i nie do tego służy mi FilmWeb. Spotykałam się z o wiele gorszymi komentarzami takiej właśnie "głupiej młodzieży", jak to Ich nazwałeś, a też nie należę do osób, które byle kto i byle czym może urazić. ;)
Także - pokój ;)
Raz jeszcze ciepło pozdrawiam i życzę udanego czwartkowego popołudnia ;)

"Moja aktualna uczelnia to studia"- hahahahahaha. Yo've made my day!!

użytkownik usunięty
LeiaSkywalker

Obawiam się, że zostaniesz teraz zagryziony/na przez użytkownika "zuzanna27", bo śmiałeś/łaś wytknąć jej błąd/literówkę. Spodziewaj się eseju na pół strony, tak więc radzę ubierz się w worek po ziemniakach, chwyć widły w dłoń i czekaj na zmasowany atak sfrustrowanej "studentki".

Pozdrawiam i do widzenia.

Może. Ale warto było. Czytam dużo rożnych komentarzy ale takie znaczki zdarzają się niezwykle rzadko :-) :-)

LeiaSkywalker

Miało być smaczki. Samo mi się zmieniło :-)

"Moja aktualna uczelnia to studia" - hahahaha
dzięki takim tekstom życie staję się zabawniejsze. Dzieki Zuzanna!!!!

Jestem facetem, i nie jestem zbytnio jego fanem...strzelam ~ Critters 3 :)

użytkownik usunięty
SweetArtist

Niestety nie.

Celebrity?

SweetArtist

Tutti to skinny bogini.

użytkownik usunięty

A właściwie dlaczego tylko do fanek? Równie dobrze może być i do fanów płci męskiej ;)

Aviator - raz się żyje ;)

Jaka jest odpowiedź? :)
Za mało filmów oglądałam, by to kojarzyć.. może Wielki Gatsby?

A ja strzelę "Titanic" ;-)
Muszę przyznać, że trudna zagadka.

Całkowite zaćmienie:P

użytkownik usunięty

Aviator.

W żadnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones