Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

Nikt mnie tak nigdy nie ubawił jak Ty! Żałuję tylko, że nie nakręcili z Tobą jeszcze kilku Nagich Broni! Ave Leslie!

LogicMan

Popieram szacunek dla niego za komedie,które potrafiły rozbawic:) wielka szkoda ze go już ie ma na tym świecie;(

LogicMan

ubóstwiać faceta tylko dlatego, że umarł? nic specjalnego, stary facet grający w głupich komediach. Niewielka strata.

k0zak111

Kazdy aktor to facet grający w filmach, niewielka strata jak umrze.

ralftriclinum

Po tobie k0zak111 też będzie można powiedzieć. Niewielka strata, takie "0" jak w nicku. Wiedziałeś jak się podpisać.

Misiek_007

słuszna uwaga

Misiek_007

Tez prawda...

k0zak111

Po pierwsze śmierć każdego człowieka, który nie jest jakimś mordercą to już strata, po drugie gość go uwielbia nie dlatego, że umarł, tylko dlatego, że lubi go w filmach - radzę czytać ze zrozumieniem

LogicMan

Leslie był kotem !

Jedna z nielicznych gwiazd , której śmierć mnie przejęła. Oglądałem Nagą Broń 1,2,3 po kilka razy. Mistrz !

Torchia

Miał nieprawdopodobny potencjał komediowy. Nawet jakby grał w niemych filmach byłby fantastycznie zabawny. Nie znam drugiego takiego aktora jak on !

krzysiek1308

Mam tak samo, Leslie był tylko 1

Olaf_Ludwig

Oczywiscie!

Torchia

Dokładnie! Mistrz i tyle w temacie

LogicMan

Jak dla mnie te wszystkie komedie byly lekko żalosne i niesmieszne, ale to juz chyba nie zalezy od aktora.

LogicMan

Genialny człowiek... Dla mnie był zawsze kimś na widok kogo się uśmiechałem. Jak najlepszy przyjaciel, ojciec, dziadek, idol - wszystko w jednym. Wychowałem się na jego komediach lat '90-tych... Pamiętam dokładnie, że o jego śmierci dowiedziałem się z "Teleekspressu" - dla mnie wtedy świat komedii stracił sens. Każdą rolę zamieniał w złoto. Pamiętam jeden z memów po jego odejściu: "Czas by anioły też mogły się pośmiać". Tęsknię za Tobą, poruczniku Drebin...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones