Lily-Rose Depp 

Lily-Rose Melody Depp

7,0
3 040 ocen gry aktorskiej
Lily-Rose Depp
Urodziła się 27 maja 1999 roku w Paryżu jako pierwsze dziecko Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis. Ma młodszego brata, Johna "Jacka" Christophera. Od 2012 roku, po tym jak jej rodzice rozstali się po 14 latach, dzieli swój czas pomiędzy ojca w Los Angeles a matkę w Paryżu. W kwietniu 2015 roku pozowała do zdjęć dla australijskiego magazynu "Oyster" u Dany Boulos i Maggie Silverman. W lipcu debiutowała jako modelka domu mody Chanel. Pojawiła się też w teledysku "All Around the World" irlandzkiego rapera, Rejjie Snowa. W sierpniu zdecydowała się wziąć udział w "Self Evident Project". Karierę aktorską zaczęła od epizodycznej roli w filmie "Tusk", napisanej specjalnie dla niej przez Kevina Smitha, ojca jej przyjaciółki, Harley Quinn Smith. W 2015 roku rozpoczęła zdjęcia do filmu "Planetarium" Rebekki Zlotowskiej o dwóch siostrach spirytystkach z lat 30. W tym samym roku wystąpiła także jako Isadora Duncan w "Tancerce" Stéphanie Di Giusto.
zobacz pełny życiorys

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 27 maja 1999

miejsce urodzenia: Paryż, Francja

wzrost: 160 cm

Jej rodzicami są Vanessa Paradis i Johnny Depp.
W 2015 r. wzięła udział w kampanii reklamowej okularów marki Chanel.
Ma młodszego brata Jacka.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

No ale to córka „genialnego” Deppa i ikony mody Vanessy wiec z miejsca ma zapewnione miejsce w filmach u boku Gwiazd i okładki Vogue’a. Mam wrażenie ze kiedyś córeczki znanych rodziców nie miały tak łatwo. Trzeba było mieć choć odrobine talentu.

Ona jest tak podobna do Vanessy Paradis, że przez chwilę, jak patrzyłam na jej zdjęcie to myślałam, że to właśnie Vanessa.

a może ktoś ma swoją propozycję :)

Zapowiada się ciekawa aktorka bo napewno kiedyś będzie bardzo dobrą aktorką jak nie zrezygnuje z filmu.

Weżcie dodajcie zdjecie profilowe,tyle zdjęc w necie córki Johnnego Deppa,że aż sie prosi............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones