Lizzy Caplan

Elizabeth Anne Caplan

7,4
10 395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lizzy Caplan

W jej oczach jest zrozumienie i chęć do szaleństw. Słiiiiiiiiiiiiit

Movie_Crash_Man

Haha! :D

Movie_Crash_Man

Jak widzę taki tekst w odniesieniu do obcej osoby, którą dodatkowo widać tylko na ekranie, to mi się smutno robi. Tak, na pewno podczas gry aktorskiej ma w oczach zrozumienie (kogo, czego?).

Geohound

szalonych ludzi, którzy nie boją się życia i chęć spędzania z nimi czasu ;p Bez osobowości nie ma aktora

Movie_Crash_Man

Ok, bełkotu ciąg dalszy. Kończę, bo sensu nie ma.

Geohound

wypowiedzi w formie dla przedszkolaków przewiduję na specjalne okazje. Ja nie mam zamiaru się tutaj aż tak rozdrabniać bo to mój osobisty wniosek więc to nie jest specjalna okazja szczególnie że wręcz nie wypada się z tego tłumaczyć tak zdrobniale gdy taki ktoś jak ty tego oczekuje...To niedorzeczne

Movie_Crash_Man

Mimo wszystko polecam jakiś elementarz, książkę do gramatyki czy coś podobnego.

Geohound

To świetnie. Przeczytaj ją całą może w tym chociaż będziesz dobry.

Movie_Crash_Man

Pisząc bardziej po polsku mógłbyś pisać zrozumiale. Chyba że piszesz dla siebie, a nie dla innych, to by tłumaczyło, czemu cię cieszy ten bełkocik.

Movie_Crash_Man

Żeby się tłumaczyć, trzeba mieć jak. Jeśli wyjaśnienia nie ma, bo ktoś palnął głupotkę, to się nie tłumaczy.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

,, Bez osobowości nie ma aktora''. Hehe, na podstawie oczu określiłeś osobowość aktorki, nieźle...

Movie_Crash_Man

Zabawnie. Pisałeś mi o teoriach na temat osób. Jakby takie wróżenie o tym, co ktoś ma w głowie na podstawie tego, jak patrzy, było taką teorią.

Geohound

Moim zdaniem to zwyczajna zazdrość. XD

Movie_Crash_Man

Haha :D Czekałem na taki komentarz ponad 4 miesiące. Brawo.

Movie_Crash_Man

weź wy!@#$!@ z takimi komentarzami... tak to sobie gówniary z liceum możesz opisywać - nie znoszę takiego typy kobiet! A tak serio to przepraszam za te wy!@#!@ ale serio nie lubie takiego typu kobiet, powinienem powiedzieć smarkatych "guł". Jeszcze raz przepraszam.

Camel Blue

co ja poradze to jest wariateczka, a ja lóbie wariateczki

Movie_Crash_Man

Bez wzajemności, nie? :) Ale póki one Cię nie znają, bo są tylko aktorkami na ekranie, to sobie możesz coś wyobrażać. Ładne słowo wymyśliłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones