Lucyna Winnicka

8,5
5 273 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucyna Winnicka

Świetna aktorka

użytkownik usunięty

Szkoda tylko że już nie gra

I szkoda że już odeszła. We wtorek zmarła.

Anaissa

Pozostały wspaniałe filmy w jakich grała .

A na Fimwebie dalej żyje nie ma wzmianki o tym że zmarł a już niedziela jest.

użytkownik usunięty
Andy400

Faktycznie. Zupełnie jakby jeszcze żyła.

Filmweb ma opóźnienia czasami spore.

Andy400

Bo jest to spowodowane tym, że w większości przypadków to użytkownicy dodają informacje dotyczące aktorów. Zapewne w tym przypadku było tak, że ktoś zrobił poprawkę do Winnickiej w dniu jej śmierci, ale kontrybucja została zaakceptowana dopiero po kilku dniach. Do tego trzeba doliczyć czas, aż informacje się załadują do systemu.

BartSmith

Ale w niektórych przypadkach szybko następują aktualizacje, już się z tym kiedyś spotkałem, a tutaj tydzień prawie to trwało.
Ile takie informacje mogą ładować się do systemu ?

Andy400

Kiedy moja kontrybucja zostaje zaakceptowana to ładowanie do systemu trwa od pół do całego dnia (zależnie o jakiej godzinie to nastąpiło), ale bywało też tak, że musiałem poczekać trochę dłużej. Do tego dolicz czas kiedy ta kontrybucja zostanie zaakceptowana. Bywa tak, że weryfikator praktycznie od razu ją zaakceptuje, ale co jakiś czas jest zator i czekam kilka dni. Jednak nie mogę narzekać, gdyż w zeszłym roku było znacznie gorzej.

Najszybciej informacje się aktualizują kiedy weryfikator sam doda treść, jednak jak widać, nikt z szanownego grona o śmierci pani Winnickiej nie słyszał.

BartSmith

Za mało znana, zapomniana już dla wielu była Lucyna Winnicka, jak czytałem na necie że zaledwie kilkadziesiat osób było na pogrzebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones