Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Niewiem dlaczego teraz w tych ludziach jest tyle jadu nienawiści itepe...
O Bore jaka morda jaki z niego aktor ciota itak dalej
CO wam to da że tak napiszecie ulzy wam wtedy? Czujecie sie lepiej?
Ja osobiscie lubie Maćka i uważam że jest ładny...Ale nawet jak nie lubie jakiegos aktora bo jest ich wileu PITT BLOOM JOHNY I wielu innych o nie krytykuje ich itepe bo każdy ma różny gust...
Przeciez to zalezy od gustu i powiem wam poprostu ze jestescie nie tolerancyjnie wogole ...
I Gówno mnie obchodzi ze zaraz sie tutaj posypia jakies komentarze "Lol dziewczyno jsteś głupia" "Jaka debilka jak tak sadzisz to po co tak piszesz" i tak dalej nie interesuje mnie to jak chcecie sie poklucic prosze bardzo...

anusya

Skoro cię nie interesuję że ktoś napisze tekst w stylu "Lol dziewczyno jsteś głupia" to po co o tym wspominasz. Jeśliby cię to nie interesowało napisałabyś co myślisz bez tego ostatniego.
Ja go nie znoszę - a co??? Nie mogę pisać swojego zdania. Jeśli dla kogoś jest tak brzydki, że napisze na niego ciota to jest forma krytyki, a na forum można chyba krytykować. Może nie piszmy recenzji bo w wielu recenzjach gorzej krytykują.

__luthien__

Możesz pisać, że go nie znosisz. Pewnie nikogo to nie interesuje, ale możesz o tym pisać, a co? Jeśli masz taką potrzebę, pisz. Jeśli chcesz go krytykować, krytykuj. Napisz, że kiepsko wypada w rolach amantów, bo amanci powinni być przystojni, a on przystojny nie jest, jest brzydki, bo ma krzywą dwójkę, pieprzyk na środku nosa i nierówny zarost. Nie ma chyba jednak powodu, żebyś go krytykowała jako człowieka, bo to, jakim jest człowiekiem, to ani Twoja ani nikogo innego sprawa. A nade wszystko nie należy nikogo, choćby nie wiem, jak był brzydki, obrażać, a to właśnie być zrobiła, gdybyś określiła tego pana mianem cioty. Z pewnością nie byłaby to krytyka, byłoby to lżenie i zdradzanie się z uprzedzeniami.

Klee

a od czego jest forum?! od krytyki :) mnie również nie interesuje co bedziesz pisać :)

patrick_42

Cel istnienia forów internetowych jest znacznie szerszy. Są po to, by na nich rozmawiać, wymieniać się opiniami, te opinie mogą być rzecz jasna krytyczne, o czym już napisałem. Jeśli kogoś nie interesuje, co inni mają do powiedzenia na forum, to ktoś taki na forum nie zagląda. Jeśli zagląda, a twierdzi, że go to nie interesuje, kłamie. Twojego zainteresowanie moim postem dowodzi Twój post. Twierdzenie, że tego zainteresowania brak przy jednoczesnym istnieniu Twojego posta prowadzi do sprzeczności. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones