Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Żenujący występ u Wojewódzkiego potwierdził jego znaną miernotę aktorską również na gruncie zupełnie niezawodowym

sewo

Też oglądałem ten występ i byłem zaskoczony, że ktoś tak młody może mieć tyle klasy i polotu. Jestem pełen uznania. Nie wiem, jaki jest aktorem, bo filmy, w których gra, są poza obszarem moich zainteresowań, ale na kanapie u Wojewódzkiego pokazał, że aktorstwo ma we krwi. Bawił się nim i robił to z takę lekkością, że zupełnie mnie to urzekło, niczym członek ekipy Saturday Night Live.

Klee

Też oglądałam ten odcinek Kuby Wojewódzkiego.
Uważam, że Maciej pokazał że jest zabawnym, sympatycznym i trochę zwariowanym facetem mającym do siebie sporo dystansu. Pozytywnie mnie zaskoczył. Też zauważyłam że z lekkością bawił się aktorstwem, naśladował głosy, nucił.
Myślę, że gdyby miał szansę zagrać rolę inną od dotychczasowych czyli psychopatę lub czarny charakter mógłby nas mile zaskoczyć. Drzemie w nim potencjał tylko ktoś musi mu pomóc go obudzić;)

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones