Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

wyuzdany pitol

użytkownik usunięty

nędzny aktorzyna jadący na fali popularności po paru marnych filmach oraz serialiku na dobre i na złe gdzie zaczynał...pozatym wkur*ia mnie jego styl macho...zwykły cycek i miernota.a poza tym czytałem w gazecie że jest gejem wiec to dopełnia całości

użytkownik usunięty

ludzie..przecież ten pokraczny "amant polskiego kina" to zwykły lalusiowaty goguś i pozer...zgrywający sie na każdym kroku..nieobsadziłbym go w żadnej poważnej roli..nadaje sie tylko do nędznych sponiewieranych serialików bo "gra" w kryminalnych to jakieś zupełne nieporozumienie...ktoś zauważył iż ta miernota najlepiej sprawdza sie w żenującuch komediach-romantycznych i serialach i na siłe próbuje zrobic z niego gangstera ..ale z mizernym skutkiem...

musze przyznac, ze
Twoje wypowiedzi sa niezwykle zabawne :)

użytkownik usunięty

Przypuszczam, że ty nie potrafiłbys zagrać nawet worka z mąką. Jak już kogoś krytykujesz to zechcij napisać "według mnie", bo jakoś ten aktor ma bardzo dużo wielbicieli. Gdyby źle grał to nie dostał tak znaczącej roli w "Kryminalnych" . Jak ci się nie podoba to go nie oglądaj, ja lubię jak gra.

Daj spokój!Kazdy ma onim swoje zdanie.Gdyby był pozerem i minotą jak piszesz to by chciał być nomstop w gazetach,a jokaś nie czytałam o nim za dużo..nawet w Fakcie:Pi by zmieniał dziewczyne co 5 min a tego nie robi..i gra nawet dobrze napewno lepirj od Ciebie!

Oczywiście, że geje dopełniają całości. Bez nich świat nie byłby kompletny. Trudno się z tym nie zgodzić. :-)

użytkownik usunięty
Klee

do Asia.K, to chyba według ciebie ma dużo wielbicielek nie wielbicieli wśród trzynastolatek, które na youtube wklejają klipy z seriali ,,O Basi i Marku'' . Nie dziwne, że to nie on a Małaszyński zagrał w świadku, jest o niebo bardziej wyrazisty. Dodatkowo nie wspominając już, że nie jest do nikogo podobny nie umie moim zdaniem i wielu innych osobom grać. Zresztą temat tego kaleczniaka jest tak wytarty, że szkoda bazy w filmwebie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones