Magdalena Boczarska

Magdalena Jadwiga Boczarska

7,7
22 178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Boczarska

Jessica Alba, Hudson, Holmes, Jolie, Aniston, Longoria, Mendez i cała reszta w porównaniu do naszej Ani Przybylskiej, Boczarskiej, Żmudy-Trzebiatowskiej, czy pięknej Mariny Łuczenko która mimo, że aktorką nie jest gra lepiej od niektórych pań z USA.

Przybylska ma infantylny typ urody, aktorsko to dno, z figury też nie poraża. Typowy obiekt fantazji przy onanizmie Jurka z warzywniaka.

użytkownik usunięty
oppserwatorr

Nie wiem, moim zdaniem jest sto razy fajniejsza i bardziej seksowna niż te gwiazdki z Hollywood jak Angelina Jolie, Jessica Alba, i cała reszta.

Angeliny Joli nie można porównywać do tych aktoreczek ,których nazwiska podaliście.Zobaczcie sobie film- przerwana lekcja muzyki i ona wygląda tam obłędnie i również świetnie zagrała

użytkownik usunięty
kamila1324

No sorry ale z Angeliną widziałem mnóstwo filmów i znam jej twarz i jej ciało doskonale (jakkolwiek fajnie to nie brzmi ;d ) i uważam że te aktorki czy kobiety które wymieniłem są ładniejsze i seksowniejsze od niej, ale to tylko moja opinia i mój gust. A jeśli chodzi o grę aktorską to Angelina żadną rewelacją nie jest.

no prawda , że są lepsze od niej aktorki (nie mówię o tych , które wymieniliście)ale w filmie , o którym napisałam zagrała świetnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones