Maggie Wheeler

Margaret Emily Jakobson

8,6
813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Wheeler

za rolę Janice powinna dostac globa i to nie jednego a tu nawet nominacji nie dostała.

maciekb80

jestem tego samego zdania :D za każdym razem kiedy się pojawiała na mojej twarzy sam pojawiał się uśmiech. ;)

Kingusia2416

No i za kazdym razem gdy sie pojawiala kradla show calej szostce . Genialna .

maciekb80

Nie wiem co nadzwyczajnego było w jej grze. Swoim irytującym sposobem mówienia przypomina Fran Fine ("Nianię"), ale jest znacznie mniej sympatyczna. W serialu mnie tylko wkurzała, nie było w niej nic śmiesznego.

k0curek

No wiesz !!! Przeciez ona kradla kazdą scene w ktorej sie pojawiala :)

maciekb80

Jeśli kradzież sceny oznacza psucie sceny, to owszem.

k0curek

Psucie ? Czemu ? Przeciez ona byla przee - komiczna w ( prawie ) kazdej scenie .

maciekb80

Genialnie zagrała irytującą osobę. Mało kto tak potrafi. Jest świetna. Jak widać dla niektórych zagrała tak świetnie że ich samych zirytowała. To tylko świadczy o tym, że powinna dostać jakąś nagrodę za swoją rolę.

rafikfafik

Dokładnie!!

maciekb80

Najbardziej podobało mi się to jak pojawiała się zupełnie niespodziewanie w odcinkach, fabuła sobie leci a tu ZONK: Janice wyskakuje jak królik z kapelusza!!!! Można było się posikać ze śmiechu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones